Syn 6 let nechce k otci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

věrka 24
Kecalka 101 příspěvků 25.02.17 18:37
Syn 6 let nechce k otci

Ahoj. Mám tři syny. S jejich otcem jsem se rozvedla, protože nám ubližoval. Syn 19 let otce nenávidí,14 letý syn se otce bojí.6letý syn k otci nechce.Syn byl malý, ale myslím, že si vše co nám otec dělal pamatuje. Děti jsou bez otce doma štastné, ale otec po rozvodu chtěl se stýkat se svým 6letým synem.Styk jsme neurčili. Sama soudkyně řekla ex, že je divný, že kluci k nemu nemají žádný vztah a že doufá, že nebude syny nutit když nechtějí. Přesto všechno co nám dělal, jsem syna 6let otci dávala, byl sním asi třikrát, věděl, že malý u něj nechce spát i přesto to udělal a nechal ho tam spát. Poté tam syn spal ještě 4krát. Ted tam vůbec nechce. Říká, že tam nechce protože ex přítelkyně není hodná. Od otce jsem zjistila, že malý tam u nich nic nechce ani jíst, takže co tam byl, byl jen na bonbonkách. Taky malý říkal, že tam spí s tátou a tou paní na jedné posteli. U otce byl sedmkrát, ted tam nechce. S otcem nemá žádný vztah, jelikož když otec bydlel ještě s námi o dítě celých pět let nejevil zájem. Ted chce dítě tahat po poradnách, myslím, že to dá i k soudu.On o dítě nestojí, jen se chce udělat hezký před novou partnerkou. Sám mi říkal, ještě před rozvodem, že děti nemá rád. Když malý přišel naposledy od táty běžel radostně domů za bratry a tátovi neřekl ani ahoj.Co mám dělat. Otec ho zezačátku lákal na dárky, syn už se ani na dárky nalákat nedá. Já jsem to skusila, syna jsem mu dávala, ale syn nechce.Co dělat, syna nutit na styk s otcem nechci, já se ho sama bojím. Vím jak nám ubližoval. Jenže to asineskončilo, ted se rozhodl mě ubližovat přes syna. Já to dám, ale nechci synovi spůsobovat nejaké psychycké problémy, jen pro to, že otec po pětiletech začaljevit zájem. Syn od poslední návštěvy vivádí i ve školce, nechce nikam, chodí se mnou i pověsit prádlo, vynést odpadky, nechce se odemě hnout a když přijdeotec, tak se schová

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

VitaminC
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 25.02.17 18:50

Je mi velmi lito, co prozivas.

Bojim, ze v dnesnim svete, kdy se zvracene haji prava otcu (a ne prava deti), to budes mit velmi tezke, kdyz se otec zatvrdi.

Zkusila bych si kryt zada tim, ze jako prvni kontaktuji OSPOD s zadosti o radu, protoze chapes dulezitost otce v synove zivote, ale zaroven si nevis rady s tim, jak syna spravne motivovat. Totez bych zkusila u detskeho psychologa.
Az dojde na lamani chleba, budes mit v ruce aspon neco.

Drzim ti palce.

VitHan
Kecalka 420 příspěvků 25.02.17 18:51

Ve vašem případě bych syna otci nedávala. I když si tady vyslechnete, že pykáte za to, koho jste si vybrala. Myslím, že není nutné v chybě pokračovat na úkor dětí. V případě soudu, by vám určitě pomohla vypověď obou starších chlapců.

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 19:08
@věrka 24 píše:
Ahoj. Mám tři syny. S jejich otcem jsem se rozvedla, protože nám ubližoval. Syn 19 let otce nenávidí,14 letý syn se otce bojí.6letý syn k otci nechce.Syn byl malý, ale myslím, že si vše co nám otec dělal pamatuje. Děti jsou bez otce doma štastné, ale otec po rozvodu chtěl se stýkat se svým 6letým synem.Styk jsme neurčili. Sama soudkyně řekla ex, že je divný, že kluci k nemu nemají žádný vztah a že doufá, že nebude syny nutit když nechtějí. Přesto všechno co nám dělal, jsem syna 6let otci dávala, byl sním asi třikrát, věděl, že malý u něj nechce spát i přesto to udělal a nechal ho tam spát. Poté tam syn spal ještě 4krát. Ted tam vůbec nechce. Říká, že tam nechce protože ex přítelkyně není hodná. Od otce jsem zjistila, že malý tam u nich nic nechce ani jíst, takže co tam byl, byl jen na bonbonkách. Taky malý říkal, že tam spí s tátou a tou paní na jedné posteli. U otce byl sedmkrát, ted tam nechce. S otcem nemá žádný vztah, jelikož když otec bydlel ještě s námi o dítě celých pět let nejevil zájem. Ted chce dítě tahat po poradnách, myslím, že to dá i k soudu.On o dítě nestojí, jen se chce udělat hezký před novou partnerkou. Sám mi říkal, ještě před rozvodem, že děti nemá rád. Když malý přišel naposledy od táty běžel radostně domů za bratry a tátovi neřekl ani ahoj.Co mám dělat. Otec ho zezačátku lákal na dárky, syn už se ani na dárky nalákat nedá. Já jsem to skusila, syna jsem mu dávala, ale syn nechce.Co dělat, syna nutit na styk s otcem nechci, já se ho sama bojím. Vím jak nám ubližoval. Jenže to asineskončilo, ted se rozhodl mě ubližovat přes syna. Já to dám, ale nechci synovi spůsobovat nejaké psychycké problémy, jen pro to, že otec po pětiletech začaljevit zájem. Syn od poslední návštěvy vivádí i ve školce, nechce nikam, chodí se mnou i pověsit prádlo, vynést odpadky, nechce se odemě hnout a když přijdeotec, tak se schová

Kontaktovala bych OSPOD s prosbou o radu a o pomoc. Když jsem před několika lety řešila problém se synem (jiný, než je ten Tvůj), tak se mě opatrovnice ptala, proč jsem se neobrátila na ní :roll:. Tak pak už jsem se na ní obracela vždycky.
Pro dítě bych doporučila dětského psychologa, nejlépe někoho doporučeného OSPOD, protože ti mají kontakty na odborníky zabývajícími se dětmi z rozvrácených rodin (ale to samé může udělat samozřejmě i jiný psycholog).
Snažila bych se zjistit, proč k tátovi syn nechce a snažila bych se řešit, aby k němu chtěl. Problém vidím v tom, že otec zřejmě nebude chtít spolupracovat a bude si všechno vynucovat na sílu a lámat přes koleno.

Crystal87
Generální žvanilka 23899 příspěvků 25.02.17 19:08

Chudak chlapeček nedávala bych ho tam a raději i zašla třeba za psychologem aby si s klukem popovídal a třeba něco zjistil

věrka 24
Kecalka 101 příspěvků 25.02.17 19:14
@Kobea píše:
Kontaktovala bych OSPOD s prosbou o radu a o pomoc. Když jsem před několika lety řešila problém se synem (jiný, než je ten Tvůj), tak se mě opatrovnice ptala, proč jsem se neobrátila na ní :roll:. Tak pak už jsem se na ní obracela vždycky.
Pro dítě bych doporučila dětského psychologa, nejlépe někoho doporučeného OSPOD, protože ti mají kontakty na odborníky zabývajícími se dětmi z rozvrácených rodin (ale to samé může udělat samozřejmě i jiný psycholog).
Snažila bych se zjistit, proč k tátovi syn nechce a snažila bych se řešit, aby k němu chtěl. Problém vidím v tom, že otec zřejmě nebude chtít spolupracovat a bude si všechno vynucovat na sílu a lámat přes koleno.

Syn říká, že tam nechcce kvůli jeho přítelkyni. Pravda je že co si otec vzpomene to musí mít, jinak je zle. Když jsme byly manželé, tak nám dal heslo na televizi a až ho prý budeme poslouchat, tak nám jí pustí. V pokojíčku nám přestříhl kabel od televize. Synovi házel gely na vlasy do odpadkového koše. atd. Já se ho bojím, je schopný všeho.

věrka 24
Kecalka 101 příspěvků 25.02.17 19:28
@Kobea píše:

Hlavně by dělal u soudu chudáčka, což umí dobře, bohužel má i peníze na právníky. Já jsem mu chlapce nedala, řekla jsem mu, že u soudu slíbil, že ho nutit nebude, když nebude chtít, ale on své požadavky mění snad každou hodinu, odešel bez syna, ale co zase vymyslí, nebo kdo mu poradí nevím, je nevyspytatelný, jeden čas my tvrdil, že se dětí zřekne, aby nemusel platit, taky chtěl spáchat sebevraždu

Lama Lama
Hvězda diskuse 49061 příspěvků 25.02.17 19:32
@věrka 24 píše:
Syn říká, že tam nechcce kvůli jeho přítelkyni. Pravda je že co si otec vzpomene to musí mít, jinak je zle. Když jsme byly manželé, tak nám dal heslo na televizi a až ho prý budeme poslouchat, tak nám jí pustí. V pokojíčku nám přestříhl kabel od televize. Synovi házel gely na vlasy do odpadkového koše. atd. Já se ho bojím, je schopný všeho.

a před třetím dítětem to nedělal? Nebo vznikl přes antikoncepci?

Lama Lama
Hvězda diskuse 49061 příspěvků 25.02.17 19:38

Jinak bych šla na OSPOD, řešila to osobně s otcem. A vyhledala dětského psychologa

Uživatel je onlinefree333
Neúnavná pisatelka 19807 příspěvků 25.02.17 19:40
@věrka 24 píše:
Syn říká, že tam nechcce kvůli jeho přítelkyni. Pravda je že co si otec vzpomene to musí mít, jinak je zle. Když jsme byly manželé, tak nám dal heslo na televizi a až ho prý budeme poslouchat, tak nám jí pustí. V pokojíčku nám přestříhl kabel od televize. Synovi házel gely na vlasy do odpadkového koše. atd. Já se ho bojím, je schopný všeho.

To je mi líto, čím si procházíte…
Obrátila bych se na OSPOD a dětského psychologa.
A připrav se na to, že místní uživatelky s nižší inteligencí se tě za chvilku budou ptát, proč sis pořizovala druhého a třetího syna a zda selhala ankikoncepce :mrgreen:
Držím palce :kytka:

VitaminC
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 25.02.17 19:40
@Lama Lama píše:

To je opravdu vecny dotaz :roll:

Uživatel je onlinefree333
Neúnavná pisatelka 19807 příspěvků 25.02.17 19:41
@Lama Lama píše:

Chachá :mrgreen: :mrgreen:
Ted jsem to zrovna napsala, že nějaká to tu napíše a už to tu je :dance:

glitterball
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 25.02.17 19:44

Chudák malý :( asi jediné co mohu poradit je vzít synka k dobrému dětskému psychologovi. Nejdříve si s psychologem promluv ty, řekni mu co a jak ať je v obraze a poprosím ho o posudek. Pokud to ten vůl zkusí přes soud a ty doložíš od psychologa, že se otce bojí tak nikdo nebude tak malé dítě nutit chodit k někomu z koho má strach. Bobek maličký, malé děti by se neměly bát. Je to strašný. Přeju hodně síly a pevné nervy :hug:

Lama Lama
Hvězda diskuse 49061 příspěvků 25.02.17 19:47

Chlap je evidentně debil. Ale opravdu mi zajímá proč si někdo s takovým debilem pořídí 3 děti. Je mi jich fakt líto.
Vážně nerozumim příspěvku, jsem s chlapem 20 let, 20 let je debil, mám s ním 3 dtí v rozmezí 13ti let. Se všema dětma má hrozný vztah, já se ho bojim, všichni se ho bojíme. A já se vážně zajímám, jak k něčemu takovému dojde. Nerozumim tomu.

cecetka
Kelišová 7358 příspěvků 25.02.17 19:49
@Lama Lama píše:

To je v tuto chvili uz jedno :zed:

Taky bych pozadala o pomoc OSPOD. A psycholog asi taky neni od veci.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Připravená kampaň, říká Babiš. Vysvětlil, jak je to s občanstvím syna a cestou na Krym

Premiér Andrej Babiš se znovu vyjádřil ke kauze Čapí hnízdo, která po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >