Syn 7,5 měsíce, ztrácí zájem o kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Faris
Stálice 83 příspěvků 11.08.18 18:47
syn 7,5 mesice, ztraci zajem o kojeni

Ahoj holky, mam synacka, s prikrmy jsme zacli uz ve 4 mesici. Ne, ze bych nemela dost mleka, ale on se sapal po vsem, co jsme jedli a otviral pusinku, nesmelo se pred nim proste jist… Od te doby, cokoliv jsem mu predlozila k jidlu, snedl a jeste by si pridal. Asi do sesteho mesice jsem ho jeste dokojila po kazdem jidle. Posledni mesic uz pil jen v noci a rano a dneska poprve nechtel ani v noci. Takze vstaval v pul sesty (asi hlady, jinak spi mnohem dyl) a snidal sunar. Mleko se samozrejme pizpusobilo poptavce, prsa me nijak neboli, s tim problem nemam. Jak moc je dulezite kojit? Jde spis o tu blizkost (tu moje dite nikdy nejak nevyhledavalo, usinal vzdycky sam, ani se moc nemazli) nebo o ty latky v MM? Mam to na silu rozkojit odsavackou a davat mu mleko v lahvi? To by si asi vzal. Myslim, ze je totiz linej se snazit sat, ze je pro nej pohodnejsi sahnout mi do talire pro bramboru a nacpat si ji do pusy:)) Diky za reakce.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

ZZloba89
Kecalka 348 příspěvků 11.08.18 19:05

A proč snídá proboha Sunar? Chceš zachovat kojení a dáš mu UM? Místo toho ráno nakoj

Faris
Stálice 83 příspěvků 11.08.18 19:07

@ZZloba89 on nechce. Ze dne na den prestal chtit mleko.

kacakaca
Závislačka 2581 příspěvků 11.08.18 19:10
@Faris píše:
Jak moc je dulezite kojit? Jde spis o tu blizkost (tu moje dite nikdy nejak nevyhledavalo, usinal vzdycky sam, ani se moc nemazli) nebo o ty latky v MM?

Oboji. Zalezi, jak moc chces kojit a jak moc chce on. Ja bych nedavala ten sunar, ale osobne bych se odsavackou netrapila, kdyz by dite nemelo zajem. Teoreticky, moje deti se chtely kojit a v zivote UM nemely.

ZZloba89
Kecalka 348 příspěvků 11.08.18 19:13

@Faris to je bojkot, pokud chcete kojit dál kontaktujte LP, nebo vytrvejte. V žádném případě UM

Faris
Stálice 83 příspěvků 11.08.18 19:17

@ZZloba89 nojo, ale preci nemuze zustat bez jidla od sedmi od vecera, kdy dostane kasi do dopoledne, kdy ma svacu…normalne jsem mezi tim minimalne 2× kojila.

ZZloba89
Kecalka 348 příspěvků 11.08.18 19:19

@Faris pokud o kojení stojíte kontaktujte LP, nebo vyhledejte informace na stránce mamila.sk

Faris
Stálice 83 příspěvků 11.08.18 19:29

@ZZloba89 nojo, ale preci nemuze zustat bez jidla od sedmi od vecera, kdy dostane kasi do dopoledne, kdy ma svacu…normalne jsem mezi tim minimalne 2× kojila.

kacakaca
Závislačka 2581 příspěvků 11.08.18 19:30
nojo, ale preci nemuze zustat bez jidla od sedmi od vecera, kdy dostane kasi do dopoledne, kdy ma svacu…normalne jsem mezi tim minimalne 2× kojila.

Prso bych mu nabizela a je to jeho volba, jestli ma hlad nebo ne. Kazda krize jednou prejde.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1467 příspěvků 11.08.18 19:41
@Faris píše:
Ahoj holky, mam synacka, s prikrmy jsme zacli uz ve 4 mesici. Ne, ze bych nemela dost mleka, ale on se sapal po vsem, co jsme jedli a otviral pusinku, nesmelo se pred nim proste jist… Od te doby, cokoliv jsem mu predlozila k jidlu, snedl a jeste by si pridal. Asi do sesteho mesice jsem ho jeste dokojila po kazdem jidle. Posledni mesic uz pil jen v noci a rano a dneska poprve nechtel ani v noci. Takze vstaval v pul sesty (asi hlady, jinak spi mnohem dyl) a snidal sunar. Mleko se samozrejme pizpusobilo poptavce, prsa me nijak neboli, s tim problem nemam. Jak moc je dulezite kojit? Jde spis o tu blizkost (tu moje dite nikdy nejak nevyhledavalo, usinal vzdycky sam, ani se moc nemazli) nebo o ty latky v MM? Mam to na silu rozkojit odsavackou a davat mu mleko v lahvi? To by si asi vzal. Myslim, ze je totiz linej se snazit sat, ze je pro nej pohodnejsi sahnout mi do talire pro bramboru a nacpat si ji do pusy:)) Diky za reakce.

Ja bych to nehrotila, nechce nechce, davala bych mu prikrmy, me dite v tomto veku uz jedlo rozmixov.bramburky s troskou masa a mrkvi samozrejme neslane.snedl toho kila a.jogurtt s ovocem a nutrilon

Faris
Stálice 83 příspěvků 11.08.18 19:43

@kacakaca nabizet muzu, to neni problem. Ale aby bylo po par dnech co..proto jsem myslela, ze bych odsavala.

Faris
Stálice 83 příspěvků 11.08.18 19:47

@lilith1 to on taky normalne ji. On by jedl podle me i svickovou s knedlikem, kdybych mu ji nabidla. S nechutenstvim problemy nemame:)) jakakoliv zelenina, maso, priloha, s nicim nema problem, banan hryze i bez zubu, nedavi se..je to zrout. A proto si myslim, ze ho kojeni uz proste neba.

Káťa19
Kelišová 7325 příspěvků 20 inzerátů 11.08.18 20:08

Bojkot kojeni, nedavat UM, protoze pak nic jineho uz chtit nebude… Zavolala bych laktacni ;)

Káťa19
Kelišová 7325 příspěvků 20 inzerátů 11.08.18 20:10

Mleko je do dvou let dulezite, asi bych radsi parkrat odsala a zamrazila :think:

kacakaca
Závislačka 2581 příspěvků 11.08.18 20:32
@Faris píše:
@kacakaca nabizet muzu, to neni problem. Ale aby bylo po par dnech co..proto jsem myslela, ze bych odsavala.

A kdyz se rano vzbudil hladovy, tak prso nechtel? Zkusit odsat muzes, pro mne to bylo lehci rucne nez odsavackou. Ja myslim, ze kdyz rano dostane prso jako driv, radsi se napije nez by byl hlady. Par dni to treba bojkotuje a pak se to muze vratit do starych koleji. Kdyz to nevydrzis a das flasku, uz to nerozjedete.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >