Syn 8 let-vodnář, ja maminka-panna, máte někdo také tak?

Anonymní
21.5.20 19:36

Syn 8 let-vodnář, ja maminka-panna, máte někdo také tak?

Chtěla bych se zeptat jestli je tu nějaká maminka narozená ve znamení panny a má syna +- školního věku narozeného ve znamení vodnáře?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4155
21.5.20 19:47

Ouje :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.20 20:17

@Cenarius také máte tuto zapeklitou kombinaci? Také se vám děje, že se nemůžete se synem na spoustě věcí domluvit??? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
3753
21.5.20 20:29

Můj tatka je vodnář a jeho přítelkyně panna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9986
21.5.20 20:31
@Anonymní píše:
@Cenarius také máte tuto zapeklitou kombinaci? Také se vám děje, že se nemůžete se synem na spoustě věcí domluvit??? :roll:

My to máme obráceně, otec panna, dcera vodnář.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50395
21.5.20 20:32

Člověče, já se kolikrát se svým osmiletým dítětem nemohu domluvit, ale horoskopům jsem to doteď nepřičítala :think: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3753
21.5.20 20:38
@ugluk píše: Člověče, já se kolikrát se svým osmiletým dítětem nemohu domluvit, ale horoskopům jsem to doteď nepřičítala :think: :mrgreen:

Já uvažovala co je moje čtyřletá vlastně za znamení… :oops: :oops: :oops: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2516
21.5.20 20:41

To neni jen o znameni podle datumu, je to taky o casu na rizeni, jaky bylo uskupení planet v tu dobu, v tom roce. Horoskopama co jsou obecný se proste ridit neda. Je to k nicemu. Ja jsem vodnar, chlap panna… pohoda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8309
21.5.20 20:42

U osmiletého bych to přičítala spíš začínající pubertě, než znamení :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
21.5.20 20:54

Já jsem panna, manžel vodnář, jsme spolu 18 let a pohodička.. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
311
21.5.20 21:32

A v čem by měl být problém? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57
21.5.20 21:59

My to mame lepší… Ja beran, pritel beran a dite štír :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.20 23:39

Jde o to, že já jako panna do jisté míry perfekcionista (neříkám, že ve všem) chci věci řešit prakticky a jasně a můj syn si stále někde plave na obláčku a potom to v běžném životě skřípe. Stále hledáme věci, je mu všechno jedno atd. Nikdy si moc nehrál s normálními hračkami. Od mala ho zajímaly šicí stroje, kachlová kamna a různé vynálezy. Dnes jsem se začetla do knihy Jak vychovávat děti podle hvězd a na syna jeho charakteristika seděla jako zadek na hrnec. Mám i kamarádku, která je panna a její syn vodnář a má úplně stejné zkušenosti jako já, tak mě zajímalo, zda se tu najde někdo další s kým by bylo možné si o tom popovídat.

• Nahlásit
  • Citovat
9986
22.5.20 06:53
@Anonymní píše:
Jde o to, že já jako panna do jisté míry perfekcionista (neříkám, že ve všem) chci věci řešit prakticky a jasně a můj syn si stále někde plave na obláčku a potom to v běžném životě skřípe. Stále hledáme věci, je mu všechno jedno atd. Nikdy si moc nehrál s normálními hračkami. Od mala ho zajímaly šicí stroje, kachlová kamna a různé vynálezy. Dnes jsem se začetla do knihy Jak vychovávat děti podle hvězd a na syna jeho charakteristika seděla jako zadek na hrnec. Mám i kamarádku, která je panna a její syn vodnář a má úplně stejné zkušenosti jako já, tak mě zajímalo, zda se tu najde někdo další s kým by bylo možné si o tom popovídat.

Za to ale nemůže jeho znamení, ale tvoje. Panny jsou přespříliš praktické a neumí snít. Dokonce je takové věci rozčilují. Proč dělat, takové zbytečnosti, že? Vlastně si ten svůj život pro samou praktičnost ani neumíte užít. A to je škoda. zase je na vás ocenitelné, že jste vždy spolehlivé, nepodvádíte, málokdy lžete, jen pokud jste zahnáni do úzkých a i to vás irituje. Máte rádi život nalajnovaný podle čáry a ta nesmí vybočovat. Vodnáři jsou snílci, ale umí být i praktičtí a zodpovědní v dospělosti. A jsou velmi zruční a mají dobré nápady, nech syna žít :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.5.20 08:10

@boball no přesně jsi to napsala jak to je. Mně samotné to kolikrát štve, že musím mít spoustu věcí až moc nalajnovaných. Já vím, že on mě tím obrovsky učí a já zase jeho. V jeho „projektech“ ho podporuji a učím se od neho snít, ale naražíme v praktických věcech. Třeba, že když si vytáhne ponožky na tepláky, že vypadá jak šašek. Že si musí nachystat tašku do školy, jinak půl věcí nechá doma, nebo že není dobrý nápad si vzít ven na hřiště kytičkový cilindr, protože kluci neobdivují pana Tau, ale sledují Minecraft a budou z něj mít akorát srandu a to já nesnesu.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama