Syn furt nosí jednu mikinu a odmítá nové oblečení

Anonymní
11.3.21 01:25

Syn furt nosi jednu mikinu a odmita nove obleceni

Je mu 6 let a tu mikinu by nejradeji nosil kazdy den, ale to proste nejde. Ma kopec jineho hezkeho obleceni, taky jsme mu nedavno poridili nejake dalsi nove, ale odmita ho nosit. Kdyz mu dame neco jineho nez tu mikinu, je to doslova boj, dela neskutecne sceny. Fakt uz nevime, co s tim, nemuze prece nosit jen svuj oblibeny kousek a hystercit, kdyz neni po jeho. Nemate nejakou radu, prosim?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3390
11.3.21 01:29

Koupit ještě jednu stejnou mikinu, nebo ho nechat vybrat samotného na netu, co by se mu libilo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.3.21 02:42

A proč by nemohl nosit jen tuhle mikinu? Jakože z principu? Co by na to řekli lidi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.3.21 02:45
@Anonymní píše:
Je mu 6 let a tu mikinu by nejradeji nosil kazdy den, ale to proste nejde. Ma kopec jineho, obleceni, taky jsme mu nedavno poridili nejake dalsi nove, ale odmita ho nosit. Kdyz mu dá me neco jineho nez tu mikinu, je to doslova boj, dela neskutecne sceny. Fakt uz nevime, co s tim,nemuze prece nosit jen svuj oblibeny kousek a hystercit, kdyz neni po jeho. Nemate nejakou radu, prosim?

Vážně mě zajímá, z jakého důvodu nejde a nemůže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14151
11.3.21 05:49

U nas to bylo taky tak. Nez prisel ze skoly, ze se ho jedna spoluzacka ptala, jestli jsme tak chudi, kdyz chodi porad v jednom obleceni :lol: :lol: :lol: Casem to preslo a uz nosi veci na stridacku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19570
11.3.21 06:23

Proč by nešlo. Me nutilo starší dítě na dovolené, v hotelové koupelně, prepirat každý večer tričko s tlapkovkou. Jsme mohli jet s batuzkem a ne s obřím kufrem oblečení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19570
11.3.21 06:25

A ve skutečnosti já jsem dost podobná, také nemám moc oblečení a nosím dost to samé, co mám ráda. Holt pereme každý den, tak co.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9203
11.3.21 06:53

Naše mladší (3,5) má x-tery šaty a stejně vedou růžové s Elsou a Annou a pak jedny červené, co se pry krásně točí :) A mladej (7,5) je zas, i když je teď doma, schopnej si vytáhnout každý den nové triko včetně lepších do školy, který když tam zrovna chodi, odmítá a nejradši by tahal 1 oprane se Star Wars :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14703

Já taky nechápu, kde je problém. Nákup víc stejných mikina, aby měl na střídání. Můj syn zase tráví celé dny v pyžamu. Teda to pravidelně střídá, není stále v tom jednom :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75852

@Cuddy Tak to bych ho instruovala kterak se pere a at se snazi… Ale dokud pere pracka a susi susicka, tak at si chodi v cem chteji, kljdne furt v tom samem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13509
11.3.21 07:15
@Anonymní píše:
Je mu 6 let a tu mikinu by nejradeji nosil kazdy den, ale to proste nejde. Ma kopec jineho hezkeho obleceni, taky jsme mu nedavno poridili nejake dalsi nove, ale odmita ho nosit. Kdyz mu dame neco jineho nez tu mikinu, je to doslova boj, dela neskutecne sceny. Fakt uz nevime, co s tim, nemuze prece nosit jen svuj oblibeny kousek a hystercit, kdyz neni po jeho. Nemate nejakou radu, prosim?

Normální chlap… Měl jsem odjakživa své oblíbené kousky, třeba jeden svetr a když jsem dostal novej třeba k narozkám /už plnoletej/, i když se ni líbil, furt jsem tahal ten jeden… Až na silný nátlak jsem si jednou vzal s odporem nový, po pár dnech si na něj zvykl a opět nosil do roztrhání… :roll: :nevim: 8)
Dnes to mám jednodušší, x stejnejch triček, dvoje rifle, jedna riflová bunda a halda nepoužitejch nebo jednou nošenejch hadrů ve skříni… :pankac: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12457
11.3.21 07:24

Pridavam se k damam vyse - nevidim na tom nic, co by se nedalo tolerovat :nevim:. Moje deti taky maji oblibene kousky obleceni a skrine sice plne, ale porad tocime jen par veci. Byla bych rada, ze usetrim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1045
11.3.21 07:30

Já jsem tohle měla ještě někdy ve 13 :mrgreen:. Ale měla jsem tedy dva svetry do školy, které jsem.byla ochotná střídat. Víc ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9203
11.3.21 07:38
@bse.pedro píše:
Normální chlap… Měl jsem odjakživa své oblíbené kousky, třeba jeden svetr a když jsem dostal novej třeba k narozkám /už plnoletej/, i když se ni líbil, furt jsem tahal ten jeden… Až na silný nátlak jsem si jednou vzal s odporem nový, po pár dnech si na něj zvykl a opět nosil do roztrhání… :roll: :nevim: 8)
Dnes to mám jednodušší, x stejnejch triček, dvoje rifle, jedna riflová bunda a halda nepoužitejch nebo jednou nošenejch hadrů ve skříni… :pankac: 8)

Teď jsi mi připomněl jednoho kolegu z práce, toho jsme snad v ničem jiným než 1 mansestrakach a vytahany mikine (při větší zimě ji občas max vyměnil za stejně olezly svetr) neviděli za celou dobu, co tam pracoval, a co tak vím od kolegyň, co tam zůstaly, zřejmě taky čeká, až se to na něm rozpadne samo na atomy :D :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
11.3.21 07:48

Teď jste mi připomněli kolegyni, která ještě ve třinácti letech všívala synovi do kalhot gumu, protože nesnesl knoflík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat