Syn jede zítra na tábor a kašle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tabitta
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 26.07.19 22:01
Syn jede zítra na tabor a kasle

Tak klasika. Syn se dnes vrátil od otce a kašle. Zítra odjíždí na 14 dní na tábor. Dala jsem mu Zyrtec, aby usnul a zitra nevim. Zatím ma takový dráždivý suchý, ale to určitě pomine.
Coi mu dát s sebou? Rano ještě stihnu lékárnu. Nemohu čekat, že ho tam budou nějak opečovávat. Ideálně bych koupila něco, co si zvládne vzít sám. Hlavně aby spal.
Nebo mu přibalit jen ten Zyrtec? :nevim: :(
Ach jo, to je takhle vzdycky.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lynette
Echt Kelišová 8857 příspěvků 26.07.19 22:04

Ambrobene kapky, vitamin C, a rozpustný čaj Herbalmed Hotdrink - Kašel - s tím mám skvělé zkušenosti. Vitaminu C denně 1000 mg - to odpovídá čtyřem malým tabletám Celaskonu.

Netopýr1
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 26.07.19 22:06

No já bych ho možná nechala do neděle doma a odvezla ho až v pondělí. Abych viděla, co z toho bude a taky s ohledem k ostatním detem. Nepíšeš, kolik mu je :nevim:

ivculka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 26.07.19 22:07

Vždycky dávám cerne halls a perfektně pomuzou ;) Kolik je synovi? Jsou to bonbóny, takže je může mit v klidu u sebe.

tabitta
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 26.07.19 22:13

Bude mu devet. Pry uz pokaslava par dni :cert:
Ale není to nic dramatickeho, bez rymy, miva to takhle. Spis bych rekla nejaka alergie, chystame se na alergologii na podzim.

tabitta
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 26.07.19 22:13
@ivculka píše:
Vždycky dávám cerne halls a perfektně pomuzou ;) Kolik je synovi? Jsou to bonbóny, takže je může mit v klidu u sebe.

To zni dobre ;) :palec:

Billi
Nadpozemská drbna 26140 příspěvků 26.07.19 22:14

Nezlob se na mě, ale kaslajici dítě nemá na táboře co dělat. To bych se domluvila, že ho přivezu, až bude po kašli.
My při předání na tábor museli podepisovat to, že je syn naprosto zdravý.
Jinak u synů na dráždivý kašel pomáhá jen Sinecod, ale jsou to kapky. K tomu inhalace, aby se kašel zvlhčil.

tabitta
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 26.07.19 22:21

Dnes byli u doktorky pro papir o bezinfekcnosti. Koulala mu do krku a poslouchala ho. Nic.

Jana206
Nadpozemská drbna 28574 příspěvků 26.07.19 22:28

@tabitta Tak v tom případě bych ho na tábor klidně poslala, když kašel není infekční.

tabitta
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 26.07.19 22:34

Jojo, Jani, mne jde spis o to, co mu dat, abych mu ulevila.
Jak ten Zyrtec muze asi tak brat dlouho? Dala by mu ten a k tomu ty bonbony, co radila Ivculka. Jen jestli nejsou az moc palivy :roll:

MichaelkaT
Kecalka 176 příspěvků 26.07.19 22:36

Ja bych teda par dni pockala nez bude dobry. Zrovna pred dvema tydny se nam segra vratila z tabora po trech dnech protoze tam nejakej kluk dotahl virozu a komplet celej tabor se postupne poblil, az jim to hygiena zrusila. Kluk taky blil uz den pred odjezdem a stejne ho rodice poslali. A nevis jestli ten kasel nemuze byt infekcni. Navic chudak kluk jestli je z toho kasle treba vysileny, asi bych to resila s nim jak se citi. Ja bych ho osobne nikam neposilala :roll:

Jana206
Nadpozemská drbna 28574 příspěvků 26.07.19 22:37

A co nějaký Stoptussin nebo neco jineho na suchý kašel?

tabitta
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 26.07.19 22:44

Uvidim rano. Domluvime se asi na tom, co jsem říkala. 4× denne si nic brat sam nebude. Pres den mu ulevi bonbony a rano a vecer si zvladne vzit kapky.Tesi se na to cely rok. Kdyz v krku nic nema a i na poslech je dobrej, pojede.

tterka
Kelišová 5428 příspěvků 26.07.19 22:47

@tabitta U nás mě vždycky zdravotníci uklidňovali, že kdyby nenechali odjet dítě, které má kašel, byla by prázdná polovina tábora :hug:.Před odjezdem se domluv se zdravotníkem nebo vedoucím tábora. Dítě by u sebe nemělo mít žádné léky, ani ty cucací pastilky - mají omezené užívání. Sbal mu zyrtec, pastilky, třeba nějaký sirup nebo něco, co ti poradí v lékárně. Na krabičky napiš dávkování a jméno dítěte. Zdravotník už se postará o to, aby syn léky dostal. U nás se vždycky léky odevzdávaly u autobusu, společně s lékařským potvrzením a bezinfekčností, tak je nedávej do kufru. A neboj se, kdyby bylo hodně zle, určitě ti z tábora zavolají ;).
Omlouvám se za překlepy, píšu z mobilu :oops:

tabitta
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 26.07.19 22:52
@tterka píše:
@tabitta U nás mě vždycky zdravotníci uklidňovali, že kdyby nenechali odjet dítě, které má kašel, byla by prázdná polovina tábora :hug:.Před odjezdem se domluv se zdravotníkem nebo vedoucím tábora. Dítě by u sebe nemělo mít žádné léky, ani ty cucací pastilky - mají omezené užívání. Sbal mu zyrtec, pastilky, třeba nějaký sirup nebo něco, co ti poradí v lékárně. Na krabičky napiš dávkování a jméno dítěte. Zdravotník už se postará o to, aby syn léky dostal. U nás se vždycky léky odevzdávaly u autobusu, společně s lékařským potvrzením a bezinfekčností, tak je nedávej do kufru. A neboj se, kdyby bylo hodně zle, určitě ti z tábora zavolají ;).
Omlouvám se za překlepy, píšu z mobilu :oops:

Mas pravdu. Diky :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama