Reklama

Syn má radši tátu a mě odstrkuje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pajule022
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 26.07.18 19:26
Syn má radši tátu, mě odstrkuje :(

Dobrý večer, jdu si sem pro radu a vaše zkušenosti… Syn 4 roky má poslední dobou raději tátu, je pravda, že partner syna různé vyhazuje do vzduchu, což ja jaksi nezvládnu, nemám takovou sílu na podobné blbinky… Ale zase se mu věnují jinak… no ale syn poslední měsíc dost výrazně upřednostňuje tátu a mě vyloženě odstrkuje… :( syn byl třeba na hlídání u našich, a když jsme pro něj přišli, tak já celá šťastná, že ho vidím jsem ho začala radostně vítat a říkat mu, ať jde za mnou mi dát pusinku no a on prisel a strčil do mě a šel za tátou :( a poslední dobou je to tak pořád a já fakt nevím, kde se stala chyba… syna moc miluji a je mi z toho strašně smutno. Nebo třeba přijdu z práce a syn si mě buď ani nevšimne nebo nereaguje když ho volám a nebo ke mě přijde a strčí do mě. Cim to může být? :(((( nebo když jsme doma, tak furt volá jen tatínku tatínku a já nic :(

Reklama

Reakce:

Diana69
Stálice 76 příspěvků 20 inzerátů 26.07.18 19:38

Chápu tvé trápení,ale neves hlavu :) je to jen období a zase se to může otočit a nebo se to prostě spraví :hug: my máme 18 měsíční dcerku a ta zase vůbec nechce k tátovi,nechce od něj jíst,prebalovat a prevlekat..atd. I když přítel chodí do práce tak malá moc nevyžaduje jeho pozornost,i když ho půl dne nevidi. Spíš naopak zarli na něj,když mě obejme a tak,tak ona začne řvát a nechce,aby se ke mě přibližoval..taky mě to trápilo,ale říkám si,že je to jenom obdobi :) Takže u tebe se to také spraví!!! :hug:

jenny.fields
Generální žvanilka 24586 příspěvků 26.07.18 19:54

Pravděpodobně období, ale rychle bych zatočila s tím strkáním do tebe :cert:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 20:13

Určitě to bude obdobím, každopádně by měl tatínek synka motivovat, aby šel i za tebou. Mohli byste hrát hry společně, aby malý viděl, že je s vámi zábava s oběma. Také bych zkusila někdy vymyslet zábavu, kterou naopak nedělá tatínek a malého by fakt bavila. Nebo s ním jet na víkend ke kamarádce, k babičce a připravila bych mu krásný víkend plný legrace.

Z jiného soudku… tohle se děje i rodičům, jejichž partner se rozhodne dítko zmanipulovat, být pro něj lepší a pak ho při rozvodu žádat do své péče. A dítko zmanipulované, uplacené, ovlivněné s tatínkem zůstat chce. Je s ním přece víc zábavy, taky má víc peněz, vše s ním může, poslouchat až tak nemusí… :poblion: Ale to určitě není váš případ, jen mi to připomnělo…

_0812_
Kecalka 471 příspěvků 26.07.18 20:21

@pajule022 asi to bude období, u nás to je teď taky mami, jdi pryč, taťko, pojď si hrát. Ale za to strkání už by vyfasoval jednu po zádeli, to si k tobě přece děcko nesmí dovolit

Alušáček
Závislačka 3075 příspěvků 26.07.18 20:27

@pajule022 Naše 4letá dcera teď o prázdninách kdy se střídáme v hlídání,tak dává přednost té osobě s kterou zrovna tráví čas. Já se na ní těšim spěchám z práce a ona mě sotva pozdraví a chce jen babičku. Minulý týden jsme byly spolu a to jsem jí byla dobrá :lol:

Králičice
Extra třída :D 12965 příspěvků 26.07.18 21:01

Dvoulety rano vstane, jde zkontrolovat, jestli je tata doma a kdyz ne, s revem utece do pokoje..Nasledne me vezme na milost, ale tata je proste buh..pred chvili jsem mu nemohla dat ani pastu na kartacek - musel tara.Dcera ho taky preferuje..a ja si uzivam klidu, kdyz si s nimi hraje a venuje se jim..vim, ze je to tim, ze ho jejich hry bavi a je s nimi mene..A vim, ze deti miluji i me…jen je on jejich „sasek“ :jazyk:

Ou
Závislačka 4984 příspěvků 26.07.18 21:26

Přesťante žárlit na partnera.

Syn vás miluje stejně jako když byl malé miminko a vy jste k němu jeho otce nepustila.

Ale jak roste, tak se mu prostě mění potřeby a zrovna je v období, kdy daleko víc potřebuje tátu a jiné mužské postavy, jinak se prostě mužské chování nenaučí. Pak bude potřebovat vrstevníky. Pak se bude učit odpoutávat od rodiny.

To ale nemění nic na tom, že vás miluje.

Nikde se nestala chyba, svou roli matky zvládáte skvěle - váš syn se vyvíjí tak jak má. Zkuste to teď nepokazit tím, že budete hledat nějaké manipulativní způsoby, jak ho vrátit zpátky do toho bezmocného, na vás závislého uzlíčku. To si raději pořiďte další dítě. (ale i holčička bude potřebovat tátu)

LadyLada
Závislačka 4525 příspěvků 27.07.18 01:29

Čím to může být? Trávíš s ním méně času a nevěnuješ se mu naladěná na jeho vlnu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama