Syn má velkou náklonost k ňadrům

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 16:40
Syn má velkou náklonost k ňadrům

Je to pro mě hodně intimní a trapné téma, ale už si nevím rady. Můj syn (7 let) byl od malička kojený a na moje prsa je nějak zvyklí (má ještě mladěí ségru, takže kojení je na denním pořádku). Ale co mě hodně tíží je to, že se neostýchá ošahávat jiné ženy. Je to pořád ještě mazel, takže když jde třeba k tetě, tak jí neobejme kolem pasu nebo krku, ale chytne jí za prsa. Je jí to samozřejmě nepříjemné. A nedělá to bohužel jen jí. Chodit s ním do dámských šaten je tady úděl. Vím že se to zdá jako obyčejná fascinace ženským tělem a projevování určité sexuality. Ale i přes moje prosby, to nedělá ani nenápadně. Nevíte co s tím, nebo jak jste to řešily? Nechci mu zakazovat koukat na ženské nebo cokoliv, ale přeci jenom od tak malého dítěte je to jaksi nevhodné.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinestinga
Závislačka 4421 příspěvků 3 inzeráty 08.10.18 16:42

tak buď jsi troll nebo je syn nějak postižený

mgdln
Závislačka 4658 příspěvků 08.10.18 16:49

V sedmi letech by měl být schopný přizpůsobit své chování okolním zvyklostem, pochopit, že určité projevy mohou být druhým nepříjemné a nedělat, co se jim nelíbí - to platí obecně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 16:49

Troll nejsem. Syn je šikovný, chytrý a hodně bystrý. Ale bohužel má rád prsa a já nevím jak mu vysvětlit že se na ženské nezírá (kor v šatně) a nebo když se s někým objímá tak že se nešahá na prsa. To je celé…

Tichošlápek
Extra třída :D 10914 příspěvků 08.10.18 16:49

Jak jako prosby? Sáhne, kam nema, dvakrát varuju potřetí dostane. A sahnout na mne někde v šatně vizi kluk, tak by si to sliznul teda pěkně. Ono mu to dojde dost rychle se neboj. Jinak taky se klonim k trollovi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 16:52

@mgdln Ono je asi špatně, že se nikdo neozve. Teta to řekne mě a ne jemu (nechce aby se ho nějak dotkla) a ženské v šatně (chodíme pravidelně do bazénu s těmi stejnými ženskými) ho znají od miminka, taky je viděl kojit tak si to asi tak neberou nebo nevím. Možná si jeho chování já všímám víc než je třeba realita. Ale jen jsem se chtěla zeptat zda to někdo z vás řešil, ať už podobnou situaci.

kristyn.g
Závislačka 2912 příspěvků 08.10.18 16:54

Já bych za čumění a osávání dávala pohlavek s výtkou, už je dost starý aby chápal že některé chování je prostě neslušné… jestli to nechápe tak je někde chyba 8o možná by mu nějaká facka od tety jen prospěla.. lepší malá facka od tety než pořádná šlupka od cizí pani

Příspěvek upraven 08.10.18 v 16:55

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 16:54

Troll nejsem, ale vidím že se rady nedočkám.
Bít své dítě nebudu.
Admine prosím o smazání diskuze.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25263 příspěvků 08.10.18 16:55

Troll, co si to masti u kazdeho slova prsa. Doporucuju par facek pred zrcadlem.

kristyn.g
Závislačka 2912 příspěvků 08.10.18 16:57
@Anonymní píše:
Troll nejsem, ale vidím že se rady nedočkám.
Bít své dítě nebudu.
Admine prosím o smazání diskuze.

a myslíš si že když někde hrábne cizí pani na prsa že mu nikdy pohlavek nepřiletí? bít ho nemusíš ale pohlavek za takhle nevhodné chování není žádné bití

Halamka
Závislačka 3695 příspěvků 08.10.18 16:58

Tak jestli nejsi troll, tak jsi asi někde udělala chybu ve výchově. Snažím si představit prvnaka, jak se vrhá nebo okukuje ženským prsa a docela je mi nepříjemná už jen představa.
Prostě mu vysvětli, že takhle ne. Co bude, až začnou spolužačkami růst prsa? Bude se na ně vrhat?

Měli jsme ve škole kluka, ten byl tedy asi nějak postižený, ač byl v klasické chování zakladce ( ne zvláštní škole, které tehdy byly) a ten šel naproti holce a na férovku ji hrabnul do rozkroku. Asi byl fascinovaný vaginami.
Tak mu to raději důsledně vysvětli, ať nemusís řešit případné problémy se sexuálním obtěžováním.

Ou
Kelišová 5420 příspěvků 08.10.18 17:05

Tak jaksi nesmíte nesměle prosit ale naprosto jednoznačně nastavit hranice. Sedmileté dítě princip slušného chování chápe i když je potřeba důsledně vést a napomínat, či sankiconovat přestupky. Předpokládat že malý kluk bude schopný samoregulace, že ho něžně poprosíte a on pak bude vzorný je hloupost. Je potřeba věnovat tomu tak dlouho výchovné úsilí, dokud si pravidla neosvojí a nebude je dodržovat bez upomínání

A to základní pravidla mezilidského kontatku - jako že ženské se neošmatávají, pokud to z její strany není výslovně dovoleno a na prsa se nezírá. A když už dochází k nějaké libé interakci s ženskými prsy, tak pouze po předchozí domluvě a v soukromí.

Váš syn není postižený, je nevychovaný a je to chyba rodičů.

Příspěvek upraven 08.10.18 v 17:06

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18777 příspěvků 08.10.18 17:06

Syn bylo kojený do kolika let? Jestliže je stále zvyklý, tak počítám, že ještě vloni. Myslím, že chybu jsi udělala ty, protože jsi to včas nezarazila - předpokládám, že budeš taková mírná kojofanatička, které nevadí, když si starší dítě přijde cucnout nebo si šáhne. Dotknout se tě nechci, ale pokud by byl kojený třeba do dvou let maximálně, už by si dávno odvykl. Co ve škole(školce), paní učitelka nic zvláštního na chování syna nepozoruje?

Ou
Kelišová 5420 příspěvků 08.10.18 17:08

Jinak tedy mu nechceš nic zakazovat, ale pokud z něj nechceš mít oplzlého hulvátata, tak musí pochopit, že tělo je soukromí a že nesmí narušovat ostatním jejich intimní zonu. Ani civěním, ani osaháváním. Nejde o to že by na prsou bylo něco špatného, ale že svým chováním obtěžuje jiné lidi.

Uživatel je onlineHanka1
Extra třída :D 13579 příspěvků 08.10.18 17:13

Zřejmě si někde udělala chybu ve výchově, dát mu pohlavek se ti nezdá, tak ho objednej k dětskému psychologovi, ať mu to vysvětlí tam. Dříve nebo později mu za ošmatávání někdo přes hubu dá stejně - ať ve škole nebo v šatně. Nebo ho prostě do dámské šatny nevoď a je to. Mne ve sprchách očumovat takhle velké dítě, tak ti asi jako matce něco nemístného řeknu…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >