Syn mi od narození dava ruce pod obleceni

Anonymní
12.9.21 08:24

Syn mi od narození dava ruce pod obleceni

Ahoj,
Nemám žadný zasadní problém, mě osobně tocaspoň nevadi ale partnerovy jo. Mam letos 2leteho chlapečka od narození je velmi kontaktní a když se chce přitulit nebo když usíná dává nám ruce pod oblečení, po mě chce většinou abych si sundala tričko a podprsenku. Ja říkam že chce prostě jen být co nejblíž nám to jde ale partnerovy je to občas nepříjemné hlavně v noci když malej přijde že chce spát s náma a začne mu ty ostrý ručičky zabodávat do špeku 😅. Děla to někomu prcek taky? :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5665
12.9.21 08:25
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2641
12.9.21 08:27

:mrgreen: :lol: :lol: :lol: Achjo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25997
12.9.21 08:27

A ty si to trička a podprsenku sundas? :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
12.9.21 08:36

Nas to dela taky. Teda nevyžaduje podprsenku dolu, ale tak se po mne furt hrabe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27209
12.9.21 08:38

Malej mi taky vyhrnuje tričko a lehá si mi hlavou na břicho, ale fakt se kvůli němu nesvlikam. Nebo si když usíná dá ke mě nohy nebo ruku. Co omezují kojení hladí mi prsa :mrgreen: přes triko a ne venku samozřejmě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
761
12.9.21 08:42

Syn má 4,5 a pořad chce usínat s rukou na prsu, ale podprsenku si kvůli tomu fakt nesundávám. Vždycky rumu strká pod tričko. Snažím se mu vysvětlovat, že to mamince není příjemné. Vážně mi to dost vadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2829
12.9.21 08:51

No kuze na kuzi je nejblizsi kontakt, me to prijde v poradku, i kdyz dcera to nedela…kdyz dela neco, co mi je neprijemne, treba taha za vlasy, strka ruce do pusy, tak uz to dokaze pochopit, ze mi to vadi a prestane s tim :nevim:…me spis zarazila jina vec…to jako holky fakt spite v podprde? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
449
12.9.21 08:54

Mé sestřenici to dcera dělala asi do 5 let a řvala u toho „ňuněnkuuu“, tím myslela prso :D
Ovšem dělala to i na veřejnosti a bylo to nepříjemné nám všem, ale jí to nevadilo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25997
12.9.21 09:02

@Malineka To je problém matky, že neumí dítěti nastavit zavcasu hranice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.21 09:05

@Svistice většinou se kvuli němu nesvlekám, to spíš si sundám jen tu podprsenku kvuli svému pohodlí. ale taky moc nenosím podprsenku. Ja na tom neschledávam nic divného chce být skin to skin jen mě zajímalo jestli to je u malých dětí normální
@Melodie91 nespí, často spím i nahá 😅 nikdy nevím kde ztratím pyžamo.

• Citovat
  • Nahlásit
92
12.9.21 09:09

Naše malá mi pořád sahá na prsa. Jsou jí 4 ;) venku to nedělá, ale někdy mi vleze na klín a prostě mi zajede rukou do vystrihu. Nebo když jí uspávám a vypravím ji a bráchům pohádku. Pořád mi rejdi rukou na prsou.. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.21 09:09

@Malineka tak to ten náš má na veřejnosti jiný starosti než kozy 🤣. A moc toho nenakecá, momentálně si myslí že je členem tlapkové patroly a řádně se podle toho chová, jediné co z něj člověk dostane je hauu. A jinak mi tohle s tema rukama vlastne dela od chvile kdy jsem prisla o mléko tk to možná bude nějaký jeho způsob náhrady za kojení. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
25997
12.9.21 09:13

Mám jedno dítě velmi kontaktní, skin ti skin být nepotrebuje a rozhodně jsem ho nenechávala mi opackavat prsa ani jiné pro mě intimní partie, protože mu to je prijemne.

Takže pokud to je tato kovů nepříjemné, tak to prostě utnout a nastavit hranice. Můžeš se přitulit, držet mě třeba za ruku, ale nebudeš mi sahat pod triko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25997
12.9.21 09:14
@Berkyova píše:
Naše malá mi pořád sahá na prsa. Jsou jí 4 ;) venku to nedělá, ale někdy mi vleze na klín a prostě mi zajede rukou do vystrihu. Nebo když jí uspávám a vypravím ji a bráchům pohádku. Pořád mi rejdi rukou na prsou.. 8o

A ty ji necháš? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat