Syn mi vše vyčítá - jak se mám rozhodnout?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.19 17:59
Syn mi vse vyčítá.Jak se mam rozhodnout?

Ahoj holky, omlouvam se za anonym, ale budu velice konkrétní a osobni
Mam syna 8 let a živim ho, straram se k neho sama. A syn me predchvili doslova SEŘVAL, ze ho neberu nikam na dovolenou k mori, kam by se letělo letadlem a ze se pry nechávám jako mama, te s bum nechci trávit cas -a malem mi vypadla pusu, kdyz mi rekl, ze at uz jdu do pr****(jezdime na dovoleny, ale ne do zahranici, nemam na to penize..)Mel tu smulu, ze jsem zrovna utirala nádobí a zrivna jsem mela v ruce varecku, tak jsem mu pleskla 2 krat po zadku a hodne to mlasklo :( a rekla jsem at se zpamtuje ve svém pokojicku.. Uvedomila jsem si, ze jsem se fakt zachovala hrozne, tak jsem za nim sla a dala mu pusu a on mi rekl, ze uz se mnou nepromluvi dokud, nevudu mit vice penez..
Výplatu mam 17 tisic opravdu zadna sláva. Mam si najit nejakou brigadu jeste? Nebo bych spis mela vzdyt doma se synem? :oops: :oops:?
Jsem bezradna..Kazde dite potrebuje otcovskou prisnou ruku, ti ale takovy stesti muj syn nema.. Co byste delali vy na mem místě?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 27 Další »
Reakce:
Kaileee
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 21.05.19 18:01

:mrgreen: doufám, že jsi troll, jinak je mi fakt líto, že by takový člověk vůbec vychovával dalšího člověka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.19 18:03
@Kaileee píše: :mrgreen: doufám, že jsi troll, jinak je mi fakt líto, že by takový člověk vůbec vychovával dalšího člověka

Neni to troll, je to vse co se u jas doma deje..

Uživatel je onlineKeyllah
Extra třída :D 12228 příspěvků 21.05.19 18:03
@Anonymní píše:
Ahoj holky, omlouvam se za anonym, ale budu velice konkrétní a osobni
Mam syna 8 let a živim ho, straram se k neho sama. A syn me predchvili doslova SEŘVAL, ze ho neberu nikam na dovolenou k mori, kam by se letělo letadlem a ze se pry nechávám jako mama, te s bum nechci trávit cas -a malem mi vypadla pusu, kdyz mi rekl, ze at uz jdu do pr****(jezdime na dovoleny, ale ne do zahranici, nemam na to penize..)Mel tu smulu, ze jsem zrovna utirala nádobí a zrivna jsem mela v ruce varecku, tak jsem mu pleskla 2 krat po zadku a hodne to mlasklo :( a rekla jsem at se zpamtuje ve svém pokojicku.. Uvedomila jsem si, ze jsem se fakt zachovala hrozne, tak jsem za nim sla a dala mu pusu a on mi rekl, ze uz se mnou nepromluvi dokud, nevudu mit vice penez..
Výplatu mam 17 tisic opravdu zadna sláva. Mam si najit nejakou brigadu jeste? Nebo bych spis mela vzdyt doma se synem? :oops: :oops:?
Jsem bezradna..Kazde dite potrebuje otcovskou prisnou ruku, ti ale takovy stesti muj syn nema.. Co byste delali vy na mem místě?

místo další brigády začni kluka vychovávat neb po 8letech tam jsou určité mezery…

Lama Lama
Hvězda diskuse 53143 příspěvků 21.05.19 18:04

A co otec?

jannina1
Závislačka 4710 příspěvků 21.05.19 18:05

To fakt nepochopi, ze jsi na vse sama a ze nemuze zit jak bohac?
Mozna mu to vysvetli, aby vedel, jaka je situace…

Markéta80
Hvězda diskuse 44541 příspěvků 21.05.19 18:05
@Anonymní píše:

a Tobě jeho chování přijde ok?

pikola
Generální žvanilka 21060 příspěvků 21.05.19 18:06

Spíš by jste si měli promluvit a ty mu vysvětlit, že prostě peníze nejsou na všechno :nevim:

truelly
Závislačka 3254 příspěvků 21.05.19 18:06

Bože, když toto si dovolí k vlastní matce a ta se mu ještě omluví 8o :zed: jak se asi bude chovat jinde a za pár let :roll: :pocitac:

Příspěvek upraven 21.05.19 v 18:07

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14678 příspěvků 21.05.19 18:07

Jestli nejsi troll, tak teda ziram :mrgreen: ty se jako jdeš ještě udobrovat do pokojicku jo? Dostal by taky a ještě by vyfasnul ten hadr a domyl to nádobí frajer.

Uživatel je onlinemroe
Neúnavná pisatelka 15584 příspěvků 21.05.19 18:07

Mozna by tvoje dite melo mit aspon pevnou materskou ruku. Dat diteti po takove scene pusu, to myslis vazne? Ano, mozna je nestastny, mozna mu to davaji ve skole sezrat, ale to takove chovani neomlouva.

Šarlota4
Extra třída :D 11318 příspěvků 21.05.19 18:08

V 8 letech? No jestli ho nesrovnas, tak te cekaj krusny casy.

BohunkaP
Neúnavná pisatelka 15014 příspěvků 21.05.19 18:09
@Anonymní píše:

V tom případě vezmi tu vařečku znovu a dej s ní pár přes pusu sama sobě - aby ses vzpamatovala a začala svoje dítě normálně vychovávat. Momentálně si pěstuješ rozmazleného spratečka a pokud hodně rychle nezměníš svůj přístup a nenastavíš si doma jasné hranice, tak tady budeš cca za 3-4 roky zakládat diskusi „syn mi dal pár facek“.

divine woman
Extra třída :D 11950 příspěvků 21.05.19 18:10

Nedovedu si představit, že by se ke mně takto zachovalo dítě. Měla bys mu vysvětlit, že peníze nerostou na stromech a ani se neválí na chodníku. A že jich moc nemáš. A to plesknutí na p.del si víc než zasloužil, neměla ses mu omlouvat.

Mysticlipstick
Kecalka 372 příspěvků 21.05.19 18:11

Někde to vzít musel, zřejmě se mu ve škole smějí, nicméně to neomlouvá jeho chování. Zachoval se jako spratek. On nemá otce?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 27 Další »
Váš příspěvek
Reklama