Syn na veřejnosti rád ukazuje své přirození

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pocker
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 10.07.19 09:06
Syn na veřejnosti rád ukazuje své přirození

Ahoj holky, všimla jsem si, že syn 6.let ukazuje rád své přirození a chce aby si na něj ostatní sáhly. Je to normální? I když se mu chce čůrat, tak se otočí tak, aby ho všichni viděly, i když jsem mu řekla, ať to dělá tak, aby ho nikdo neviděl. Vyloženě ho to těší aby se na něj všichni dívaly a někdy i jde, aby si na něj ostatní sáhly. Říkám mu, co se dělá a co ne, stějně ale neposlechne.

Reakce:
PaníBovaryová
Kelišová 5164 příspěvků 10.07.19 09:09

Asi bych se poradila s odbornikem. Tady na emiminu je samozvanych hodne, ale kdyz jde o psychiku a sexualitu ditete, tak bych asi jejich rady neriskovala

Kukacka123
Závislačka 3990 příspěvků 10.07.19 09:11
@PaníBovaryová píše:
Asi bych se poradila s odbornikem. Tady na emiminu je samozvanych hodne, ale kdyz jde o psychiku a sexualitu ditete, tak bych asi jejich rady neriskovala
:palec: presne tak
Sashie
Ukecaná baba ;) 2381 příspěvků 10.07.19 09:35

Jen abych tě trochu uklidnila - když mám první třídu, tak je u chlapců zvýšený zájem o jejich přirození všeobecně patrný. Tuhle z něj jeden dělal při převlékání vrtulku, běhal nahatý k holkám a vrtěl boky, aby se mu točil :lol: pokud ti to ale u syna přijde jakkoliv nad míru, tak doporučuji konzultaci nejdříve s pediatrem, který vás nejspíš odešle k psychologovi.

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 10.07.19 10:10

@Sashie Rebel! :D Nechci nic říkat, ale v šesti už jsem taky dávno věděla, jak pindik vypadá a někteří si to exhibování ve školce vyloženě užívali. Dodneška si to pamatuju! :lol:

Váš příspěvek
Reklama