Syn nechce, abych měla nového partnera

Anonymní
17.1.21 21:35

Syn nechce, abych měla nového partnera

Ahoj všichni, mám takové menší trápení. Jsem rozvedená už 4 roky, po 7 letech manželství. V péči mi zůstal syn (školák). Hodně špatně rozvod nesl, doteď se s tím asi nesmířil. Ex má novou partnerku a on jí nemá rád, žárlí i na její dítě, nerad k nim chodí, i když se ho snažím povzbuzovat, že je to u táty taky určitě fajn. Já měla pár měsíců přítele, ze začátku to bylo dobré, syn ho bral, ale ke konci už ho neměl rád a ani mu nevadilo, když se se mnou rozešel. Teď jsem v takové situaci, že jen pozdravím známého na ulici a on se hned ptá, kdo to je a odkud ho znám. Vyloženě mi řekl, že nechce, abych někoho měla a vidím na něm, že ho to dost stresuje, že bych si někoho měla najít. Někdy mi přijde, že má vyloženě depky. Nebudu lhát, že mi láska nechybí. Byl někdo v podobné situaci? Jak jste to řešili?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20433
17.1.21 21:45

Takhle urcite bych klukovi nepředstavovalo kazdeho strejdu, ale taky bych si nenechala řídit osobni zivot od školáka a on by to mel pochopit…

Mozna by mu trauma z rozvodu mohl pomoci zpracovat detsky psycholog…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24889
17.1.21 21:46

Asi bych ho vzala k psychologovi, aby mu pomohl se se situací vyrovnat.
Každopádně případného partnera bych nepředstavovala hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1865
17.1.21 21:46

Nedivim se mu. Chlapi stojej za starou belu. Je to rozumnej kluk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53129
17.1.21 21:48

O tom, s kým budeš žít, nerozhoduje tvůj syn, ale ty. Byl jsem v podobné situaci- ovdovělý, s dvouletou dcerou. Ale to je asi o něčem jiném. Věřím, že to máš těžké. Buď zatím sama- ale žij svůj život, ne život svého syna. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3405
17.1.21 21:49

Proč jsi mu prosím tě představovala krátkodobou známost, která šla stejně do kytek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 21:52

@MrsNorris Tak to jsem fakt nevěděla, že to půjde do kytek a nepředstavila jsem je hned.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 21:53

@lleennttiillkkaa Tam už jsme byli, ale moc to nepomohlo

• Citovat
  • Nahlásit
7323
17.1.21 22:01

Souhlasím s ostatními. Nebuď sama jen kvůli synovi, ale taky mu nepředstavuj chlapy po chvilkovém vztahu. Určitě pro tebe bude u nového muže důležité, aby si sedl i se synem. Ale představila bych je, až to bude víc vážnější. Připomněla jsi mi nedávný rozhovor s kamarádkou. Prý své mámě v dětství dělala takové hrozné scény, že maminka už zůstala sama. A teď ji to mrzí, protože už chápe i maminku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925
17.1.21 22:09
@Anonymní píše:
@MrsNorris Tak to jsem fakt nevěděla, že to půjde do kytek a nepředstavila jsem je hned.

kdyby blbost nadnášela…užívej si *** nebo lásky, co hrdlo ráčí, ale proč je nutný cpát *** klukovi, co mu to má přinýst?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 22:11

Mám to podobně.. Jen mám dceru je ji 9 let a přítele mám 5 let nikdo jiný mezi nebyl. Na přítele žárlí od malička a drží ji to stále 8o
Kvůli dceři spolu nemůžeme bydlet, protože dělá naschvály a scény jen když tu občas přespí. Dřív jsme zkoušeli spolu žít a nedalo se to prostě vydržet.
Sama jsem zvědavá kdy ji to přejde a jestli vůbec. Otec dcery má také přítelkyni a mimochodem ona byla důvod rozchodu s jejím tátou. Tu má moc ráda a chová se k ní moc hezky a o to víc mě to bolí, že mě to hezké nepřeje. Hodně štěstí

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 22:12

Syna bych postavila do late, muze mit depky z rozvodu, ale rozhodne nema sebemensi pravo diktovat ti koho si muzes nebo nemuzes domu prives nebo jestli se muzes nebo nemuzes zamilovat. On jednou odejde a ty pak zustanes sama? Proste mu jasne rist, ze ho sice mas rada, ale to jestli tu pak bude nekdo treti tak do toho ti fakt nema co kecat.

A jo mozna ze navsteva na psychologii by stala za zvazeni.

• Citovat
  • Nahlásit
20433
17.1.21 22:12
@pohledzdruhestrany píše:
kdyby blbost nadnášela…užívej si šuků nebo lásky, co hrdlo ráčí, ale proč je nutný cpát motherfuckera klukovi, co mu to má přinýst?

To je zase rada - on kazdy chlap nechce byt jen motherfucker. Existuji i chlapy, kteri chteji mit normalni vztah, vcetne společného bydleni a ze to ty tak nemas neznamena, ze to tak maji vsichni.
Bez urážek to napsat neslo? :pocitac: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 22:14

@Petule030 Toho se trochu bojím, abych nezůstala sama. On je takhle spokojený, žijeme si dobře a nechápe to, že bych si měla hledat někoho „cizího“. Nejradši by byl, kdybychom se k sobě s ex vrátili, ale to samozřejmě nejde a ani já bych to nechtěla.

• Citovat
  • Nahlásit
20433
17.1.21 22:16
@Anonymní píše:
Mám to podobně.. Jen mám dceru je ji 9 let a přítele mám 5 let nikdo jiný mezi nebyl. Na přítele žárlí od malička a drží ji to stále 8o
Kvůli dceři spolu nemůžeme bydlet, protože dělá naschvály a scény jen když tu občas přespí. Dřív jsme zkoušeli spolu žít a nedalo se to prostě vydržet.
Sama jsem zvědavá kdy ji to přejde a jestli vůbec. Otec dcery má také přítelkyni a mimochodem ona byla důvod rozchodu s jejím tátou. Tu má moc ráda a chová se k ní moc hezky a o to víc mě to bolí, že mě to hezké nepřeje. Hodně štěstí

Teda sorry, ale pekne s tebou holka cvičí a tvuj přítel ma svatou trpelivost - ja byt tvym chlapem, tak tě s tim rozmazlenym rozcapencem poslu nekam a najdu si radeji bezdetnou…
Co bude vyvadet v puberte, kdyz dela scény v 9 letech? 8o :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat