Syn se počůral na hřišti - je to taková tragédie?

Anonymní
27.6.21 21:47

Syn se počůral na hřišti - je to taková tragédie?

Zdravím, prosím anonymně.
Syn má 2 roky a 9 měsíců, asi 2 měsíce je bez plenky, má ji jen na spaní. Dnes se úplně výjimečně počůral venku na hřišti na písku. Tam si hrál asi hodinu krásně s dalšími dětmi. Jakmile jsem viděla, že začíná čůrat, tak jsem ho vzala na trávu, převlékla a počůraný písek jsem vzala na lopatku a vyhodila do koše. Tato nehoda silně pohoršila matky těch dalších dětí (všechno to byly Rusky), okamžitě se zbalili, vydezinfikovali sobě i dětem ruce ( s močí samozřejmě vůbec nepřišli do styku), a do tří minut odešly úplně z hřiště.
Jsem divná já, když mi to jako něco tak příšerného nepřišlo? Samozřejmě jsem nebyla nadšená, ale syn byl zabraný do hry a když jsem říkala, že pujdeme čůrat tak nechtěl. No a pak se stala nehoda.
Díky za vaše názory. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1961
27.6.21 21:49

Panická sterilní moč ještě nikoho nezabila :mrgreen:
Divná nejsi, možná zbytečně pečlivá- na ten písek čůrají kočky a bůhví co ještě!!!
:mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
27.6.21 21:50

Já bych se vás neštítila a na tenhle incident v
během 5 minut zapomněla, ale každý reaguje jinak no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
871
27.6.21 21:51

V tomto věku úplně ok, není první ani poslední, Rusky mají dost nosanek nahoru tím bych se netrapila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
27.6.21 21:52

Hlavně v klidu. Na hřišti tyhle nehody vidím skoro denně a když jsem odplenkovala malyho taky se nám to stalo. A ne jen jednou. Děti prostě. Když chtějí být ve sterilním prostředí, ať se zavřou doma a nikam nelezou. :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18078
27.6.21 21:53

Njn rusky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.21 21:55

Holky díky, fakt jsem nevěděla, jestli jsem divná já nebo ony :) Trochu jste mne uklidnily :)

• Citovat
  • Nahlásit
993

Taky bych to neresila a pohorsena bych nebyla. Od kamaradky dcera se pocurala na prulezkach, anebo v obchode a nikdo z toho nic nedelal. Rusky neres. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2013

Dobrý návod, jak z mezinárodního pískoviště udělat jen to české. :mrgreen: A skutečně o nic nejde. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32891
@Anonymní píše:
Zdravím, prosím anonymně.
Syn má 2 roky a 9 měsíců, asi 2 měsíce je bez plenky, má ji jen na spaní. Dnes se úplně výjimečně počůral venku na hřišti na písku. Tam si hrál asi hodinu krásně s dalšími dětmi. Jakmile jsem viděla, že začíná čůrat, tak jsem ho vzala na trávu, převlékla a počůraný písek jsem vzala na lopatku a vyhodila do koše. Tato nehoda silně pohoršila matky těch dalších dětí (všechno to byly Rusky), okamžitě se zbalili, vydezinfikovali sobě i dětem ruce ( s močí samozřejmě vůbec nepřišli do styku), a do tří minut odešly úplně z hřiště.
Jsem divná já, když mi to jako něco tak příšerného nepřišlo? Samozřejmě jsem nebyla nadšená, ale syn byl zabraný do hry a když jsem říkala, že pujdeme čůrat tak nechtěl. No a pak se stala nehoda.
Díky za vaše názory. :)

To se fakt stalo?
Kdyby se to stalo nějakému chlapečkovi, když bych byla na hřišti s dcerou, tak bych…počkej..jo, nedělala nic. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4406
27.6.21 21:56

A to nevidí co vše tam čůrá a kálí v noci :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
834

Rusky no, co chceš… Dítě se na hřišti počuralo snad každému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32891
@Anix píše:
A to nevidí co vše tam čůrá a kálí v noci :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13651