Syn se vzteká u příkrmů

Anonymní
16.2.20 14:59

Syn se vzteká u příkrmů

Dobrý den, jdu si pro radu. S příkrmy jsme začali v půlce 4 měsíce. Syn krásně jedl měsíc, pak najednou zásek a nechtěl. Doktorka mi poradila ať ho nechám a nenutím, dám pauzu. Dala sem měsíc pauzu a syn se tak jako tvářil že by i chtěl. Tak sem koncem 5 měsíce zase začala. A teď k problému on se tak neskutečně přitom jídle vzteká, sní to všechno ale vzteká se (nemyslím že pláče ale úplně zadrží dech, vzpruží se a začne tak jako kdyby tlačit, zrudne a vezme si lžičku s jídlem, pak začne křičet, zase rudnout a vztekat se úplně) a takhle je to každý den. Je to ubrečené miminko obecně, ale tohle u jídla je katastrofa. Je mu 7 měsíců a s příkrmy jak kdyby jsme začínali. Nějaký kousky? To ani omylem, vše na kaši. Takže převážně kojím. Už sem z toho unavená. Poradíte někdo co to může být? (kdyžtak se poradím s doktorkou) Děkuji všem za odpovědi..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

116
16.2.20 15:38

Já jsem dceru naučila tak, že jsem ji zpívala. Ona se na mě smála a ani ji nedošlo, že dlabe. Pustila jsem si oblíbenou hudbu z YouTube a zpívaly jsme :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 17:16
@Xxlady píše:
Já jsem dceru naučila tak, že jsem ji zpívala. Ona se na mě smála a ani ji nedošlo, že dlabe. Pustila jsem si oblíbenou hudbu z YouTube a zpívaly jsme :D.

Tak to je vážně zajímavé :thinking: :relaxed:️ tak to zítra zkusím :joy: :hugging:

• Nahlásit
  • Citovat
116
16.2.20 20:55
@Anonymní píše:
Tak to je vážně zajímavé :thinking: :relaxed:️ tak to zítra zkusím :joy: :hugging:

Snad vám to bude taky fungovat :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12190
17.2.20 06:40
@Xxlady píše:
Já jsem dceru naučila tak, že jsem ji zpívala. Ona se na mě smála a ani ji nedošlo, že dlabe. Pustila jsem si oblíbenou hudbu z YouTube a zpívaly jsme :D.

souhlasím jántaky dělala vše možné, musela jsem prostě zabavit, třeba i knížkou, nebo jsem vyprávěla pohádku, ale čučení na něco je podle mě jistota, taky měly obě moje dcery záseky s jídlem, neměly čas a jen díky tomu všemu se najedly, nebo jsem krmila za pochodu. pak se to odbouralo a normálně jedí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 06:57
@lucynka25 píše:
souhlasím jántaky dělala vše možné, musela jsem prostě zabavit, třeba i knížkou, nebo jsem vyprávěla pohádku, ale čučení na něco je podle mě jistota, taky měly obě moje dcery záseky s jídlem, neměly čas a jen díky tomu všemu se najedly, nebo jsem krmila za pochodu. pak se to odbouralo a normálně jedí.

Já právě na televizi naučit nechci, myslím při jídle. Zkusím pustit óčko a zpívat. Třeba se povede :pray:

• Nahlásit
  • Citovat
12190
17.2.20 07:17
@Anonymní píše:
Já právě na televizi naučit nechci, myslím při jídle. Zkusím pustit óčko a zpívat. Třeba se povede :pray:

To je jasný, ti jsou takové ty úplně hraniční rady.
T písničky jsou neškodné ;)
Moje první dcera jeden čas koukala na pohádku na tabletu, nelíbilo se mi to, ale jedla jak vyměněna, pak už to nechtěla a bylo. Dneska ji normálně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
17.2.20 11:48

Jetse bych zkusila, různé struktury jídla, některé děti mají rády hrubší, některé to mají rády řídké. Taky jsem si vzala svou lžičku a před dcerou to jedla, pak jsem ji dala její lzickou ten prikrm. A hned ji to chutnalo jinak :D. Nebo to mají rádi studenější, teplejší. Proste najít co synovi chutná. Taky jsme začínaly tak, že jsem odstrikala mlicko a do toho dala kousíček mrkvičky rozmixované.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 11:49

@lucynka25 no tak zpívání nepomohlo :joy: :joy: Tak zkusíme zítra něco jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
116
17.2.20 12:07

Jee, tak to mě mrzí, snad něco najdete. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.20 20:32

Ahoj, můj syn dělá úplně to samé. Od narození je hodně uplakany a neklidný a zavedení prikrmu byla hrůza, buď úplně odmítal nebo se u toho vztekal, zuřivě kousal do lžičky apod. Když viděl misku s presnidavkou, hned by mi ji vyrval a vztekle do ni kousal a rozmazaval jídlo po obličeji. Někdy u krmeni plakal, ale bylo vidět, ze má hlad. Když jsem mu zkusila dat kousky, tak buď je házel na zem nebo vztekle tiskl k nosu, jako by do nich smrkal :grin: No proste hrůza, krmeni na veřejnosti jsem se vyhýbala. Teď je mu 10 měsíců a je to lepší, znovu jsem mu zkusila dat kousky (různou zeleninu na páře, rybu, vajíčko, mozarelu, avokado, ovoce…) a konečně se trochu zklidnil a začal ochutnavat. Myslím, ze to dělají ty draždivější děti proto, ze je to na ně najednou moc silný vjem, musí zpracovat chuť, konzistenci a vůni jídla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.20 22:52

@Alibella Dobrý den, omlouvám se že odepisuji až po takové době. No každopádně my jsme na tom tak že synovi je 7 měsíců a 16 dní přesně a je stále plně kojený. Občas si dá odpoledne kapsičku přesnídávky a tím to končí. Nechce ani „normální“ jídlo ani kaše :woman_shrugging: takže zatím ho nenutím na váze přibírá, takže doktorka s tím problém nemá. Tak uvidíme jak dlouho to bude ještě kozomil :joy: :hearts:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama