Syn si nataci nuz na tiktok dle filmu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6
2.1.22 09:30

Syn si nataci nuz na tiktok dle filmu

Ja teda nechapu, co je to za modu. Muj syn si nataci na tiktok, jak si haze s nozem, co videl nekde ve filmu. Je to jeste vubec normalni? Znate nejaky takovy film? Ze bych se podivala, jaky je v tom smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27797
2.1.22 09:35

A kolik mu je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11960
2.1.22 10:22

@Pavla.tol nožem se háže v každém druhém bojovém filmu nebo akčním. :roll: a klidně ať trénuje, umět házet nůž není žádná patologická dovednost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1324
2.1.22 10:25

Podstatne je, zda tim nozem ve filmu zapichne rodice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34112
2.1.22 10:26
@Pavla.tol píše:
Ja teda nechapu, co je to za modu. Muj syn si nataci na tiktok, jak si haze s nozem, co videl nekde ve filmu. Je to jeste vubec normalni? Znate nejaky takovy film? Ze bych se podivala, jaky je v tom smysl.

Myslím, že je normální, že kluci mají rádi bojové, válečné filmy.

Horší by bylo, kdyby si natáčel, jak si lakuje nehty na fialkovo, to bych zpozorněla… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18332
2.1.22 10:31
@Tarena píše:
Podstatne je, zda tim nozem ve filmu zapichne rodice.
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
2.1.22 10:43

Já mám mladého bráchu (13 let) a on to dělá taky. Frčí to teď na tiktoku. Není to házení nožem, ale říka se tomu triky s motýlkovým nožem. Což je tahle blbost: nůž motýlek vysvětlení oni ti mladí kluci se snaží být frajeři a předbýhají se kdo udělá na tiktok lepší otočku s nožem (přesně jak je to v těch filmech) pubertáci no :D kdyby rači dělali něco užitečného. Taky nechápu tiktok k čemu to je. Natáčíte se na video a pak to všem posíláte. Připadá mi to strašně trapné, ale fakt strašně. Styděla bych se za to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3004
2.1.22 11:10
@Laura005 píše:
Já mám mladého bráchu (13 let) a on to dělá taky. Frčí to teď na tiktoku. Není to házení nožem, ale říka se tomu triky s motýlkovým nožem. Což je tahle blbost: nůž motýlek vysvětlení oni ti mladí kluci se snaží být frajeři a předbýhají se kdo udělá na tiktok lepší otočku s nožem (přesně jak je to v těch filmech) pubertáci no :D kdyby rači dělali něco užitečného. Taky nechápu tiktok k čemu to je. Natáčíte se na video a pak to všem posíláte. Připadá mi to strašně trapné, ale fakt strašně. Styděla bych se za to.

Třeba se učili češtinu, což? :lol:
Mladí kluci (no, nejen mladí) frajeřili vždycky, to opravdu není záležitost dnešní doby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat