Reklama

Syn si nestrká nic do pusy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

muffin81
Kecalka 211 příspěvků 28.02.17 23:14
syn si nestrká nic do pusy

Ahoj holky,
potřebuju uklidnit. Syn 8,5 měsíce vůbec nic nestrká do pusy. Sice na hračky sahá a hraje si…ale taková ta fáze všechno ožižlat ještě vůbec nepřišla. První syn touhle dobou okusoval úplně všechno, sám si podával dudlík do pusy, pil z hrníčku a i papal křupky. Druhej nic z toho nedělá, ani se o to nesnaží. Už mě to znervózňuje…mělo to nějaký vaše dítě taky tak?

Reklama

Reakce:

2lochneska
Kecalka 401 příspěvků 2 inzeráty 28.02.17 23:31

Každé dítě je jiné. Můj první syn nikdy nic nežužlal, druhý má věčně něco v tlamě. Oba jsou normální :lol:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31602 příspěvků 01.03.17 02:06

Náš prostřední taky nikdy nic, v životě hračky ani nic jinýho neožužlával, jíst začal až cca v roce, do tý doby byl plně kojenej.

scentini
Závislačka 3396 příspěvků 01.03.17 06:22

Co se tyce jidlo to dcera zacala dost brzy, ale v zivote nedala do pusy hracku ani nic neozuzlavala.

lucka_mac
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 01.03.17 07:16

Klid. Starší si taky do pusy nikdy nic nestrkal, zato mladší do ní cpe všechno ještě ve 3,5 letech. :jazyk:

Majsina
Nováček 5 příspěvků 01.03.17 08:18

@muffin81 ahoj, taky máme teď lehce pod 8,5 měsíce. Do pusy sice strká vše, ale s hračkama si zase nehraje. Do všeho a se vším mlátí jak hluchý do vrat. To mě znepokojuje víc, než kdyby si hračky do pusy nestrkal. Takže bych byla v klidu ;-)

Uživatel je onlineAletheia
Kelišová 6284 příspěvků 01.03.17 08:48

Klid. Každé dítě je jiné. Syn taky nic do pusy nebral. Ale zase je nejedlík, možná to má spojitost :lol: :mrgreen: prostě tam nikdy nedával nic, ani jídlo moc ne :mrgreen:

svycarka
Echt Kelišová 7520 příspěvků 01.03.17 08:52

Maly to taky nedelal..vynah­razuje si to ted pitim kaluzi a olizovanim spinaveho snehu :zed: :mrgreen:

Terina24
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 01.03.17 09:04

Male je dnes 10 mesicu a taky nic :) klidek :) :hug:

muffin81
Kecalka 211 příspěvků 01.03.17 09:11

OK, takže je to normální. Super, to jsem chtěla slyšet :) Díky moc :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama