Syn si stěžuje na bolest hlavy

489
14.11.19 20:30

Syn si stezuje na bolest hlavy

Ahoj mam dotaz. Syn 7 let uz si asi mesic stezuje na bolest hlavy. Zacalo to nachlazenim. Ale nijak zvlast velke nachlazeni. Je to hodne nepravidelne. A treba jen chvilku. Z toho rekne jak ho boli hrozne, ale vzapeti lita aje veselej. Nema nekdo zkusenosti? Zitra budu volat dr at nas kyztak nekam posle. Uz plasim co to muze byt. Pred chviljou jsem se ho ptala jestliho dnes bolela a prej ze strasne jednu chvilju. Ale prijdemi to divny. i hlidam jak pije. Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2280
14.11.19 20:38

Muzou byt zanesene dutiny, to boly dost, pocinajici migrena, nebo jen unava, ja se s tim potykam od ty doby jak se soupnul cas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
898
14.11.19 20:55

Příčin může být docela dost. Například mou sedmiletou dceru bolívala nepravidelně hlava taky asi měsíc a zjistilo se pak, že od očí - zhoršené vidění, dostala brýle a hlava už ji nebolívá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1431
14.11.19 21:02

Když už plašíš, tak proč jsi to nezačala řešit v době „před plašením“?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
489
14.11.19 21:33
@Evkad píše:
Když už plašíš, tak proč jsi to nezačala řešit v době „před plašením“?

Je to mesic. Nepravidelne coz zase neni tak dlouho. Ale jsem zdravotnik a plasim u kazdyho prdu. Takze tak. Zitra budu volat dr, ale zajimaly me zkusenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.19 21:37

Napíšu svou zkušenost. Syn byl nemocný, později ho opakovaně bolelo na hrudníku a nemohl dýchat, dusil se, kašlal, sípal. Ale jen když jsme ho sledovali. Jak se nesoustředil, bylo vše v pořádku. Klidně si celý den nevzpomněl (kamarádka dělá v jeho třídě asistentku, tak ho sledovala), ale jak jsem se zeptala, tak najednou problém. On si to vše vymýšlel a strhával na sebe pozornost. Vysvětlila jsem mu, že se o něj bojím. Bylo mu v té době taky sedm.
Byli jsme i u doktorky. Prostě celé kolečko. On se u toho tvářil notně zkrouseně.

• Citovat
  • Nahlásit
489
14.11.19 21:42
@Anonymní píše:
Napíšu svou zkušenost. Syn byl nemocný, později ho opakovaně bolelo na hrudníku a nemohl dýchat, dusil se, kašlal, sípal. Ale jen když jsme ho sledovali. Jak se nesoustředil, bylo vše v pořádku. Klidně si celý den nevzpomněl (kamarádka dělá v jeho třídě asistentku, tak ho sledovala), ale jak jsem se zeptala, tak najednou problém. On si to vše vymýšlel a strhával na sebe pozornost. Vysvětlila jsem mu, že se o něj bojím. Bylo mu v té době taky sedm.
Byli jsme i u doktorky. Prostě celé kolečko. On se u toho tvářil notně zkrouseně.

Prave. On nekdy prijde sam ze ho ta hlava boli, ale lita, je veselej.. takze nevim. Kdyz se ho zeptam boli ho vzdycjy. Nechci to zlehcovat.ale prijde mi to zvlastni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.19 21:54

@Bebinka29 taky jsem to nechtěla zlehčovat. Na druhou stranu se mi to nezdálo. Já mu pak i zatrhla kroužky, to tedy ječel, že mu nic není. A za 2 hodiny přijel tatínek, zeptal se, jak se mu dýchá a najednou to bylo zlé. A to předtím běhal a dýchal normálně.
Pak jsem s ním o tom mluvila. Přečetla jsem mu pohádku O chlapci, který křičel Vlk a pořádně jsme to rozebrali.
Já měla i strach, protože syn je drsňák. Prisel za mnou, že ho poboliva 3 dny ucho a za hodinu na to mu ruplo… Chodil s tím do školy.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat