Syn vyndavá pindíka z plenky a čůrá vedle... Jsem zoufalá.

355
1.6.16 00:16

Syn vyndava pindika z plenky a cura vedle... jsem zoufala.

Ahoj vsem.
Synovi je 22 mesicu. Cca pred mesicem si oblibil lovit v plence a vytahovat pindika bokem. Jsem z toho zoufala, dela to pouze v postylce, kdyz usina, nebo i ve spanku. I 3× za noc ho prebaluju, kazdy den peru komplet postel, vcetne perinky a chranice matrace. Matrace je uz parkrat procurana, protoze proticuraci postylky nestihnou schnout. Jsem z toho zoufala, nevim, jak mu vysvetlit, ze to nespi. Ted jsrm ho sla kontrolovat, nez pujdu spat a zase komplet procurany, cele bodycko mokre a spal. Myslela jsem, ze mu to bude vadit a prestane curat a nic. Jen se vzbudi, křičí a chce prevlect.

Mate podobnou zkusenost? Jak jste vyresily?

Moc prosim o overene rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18579
1.6.16 00:26

Bude mistr na přerušovanou soulož :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
355
1.6.16 00:32

@pohledzdruhestrany - mimo misu, ale budiz. ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.16 00:45

@Markouš Pořiďte mu na noc látkové pleny. Z těch by mělo být mnohem obtížnější pindíka vylovit. Nebo na papírovou obléct overal.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
355
1.6.16 00:53

@monrom s latkovou nemam vubec zkusenosti. Nejake rady, jak uvazat?

Overal jsme zkouseli, ale rozepne si ho behrm vteriny, at jsou to patenty, nebo knofliky. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.16 01:26

@Markouš A overal na zip?
Látkové pleny jsou obvykle objemnější, několik vrstev (na noc nejlepší bambusové + froté, žádné bavlněné čtverce) + na ně se ještě dávájí nepromokavé svrchní kalhotky - gumičky kolem stehen i přes pas.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
64
1.6.16 01:47

Vůbec nemám zkušenost ale ještě mě napadlo dát papírovou plenku a na tu ještě svrchní kalhotky od látkových plen. Pro vyzkoušení je to menší investice. Jinak :hug: musí to být hrozné :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15331
1.6.16 02:39

A co zkusit davat ho spat do spaciho pytle? Ale asi uz na to bude moc velky, co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4430
1.6.16 02:57

@Markouš
Obléci do overalu ale obráceně, tudis zapínání na zádech a to vy si neměl rozepnout..
Kamarádky malá todle dělala ale ta si vyndavala hovínka a mazala po zdi :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
bamba
1.6.16 04:26

Odplenkovat, věk na to má.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.16 05:28
Proč má ještě pleny? Naučila bych ho chodit na nočník.
@bamba píše:
Odplenkovat, věk na to má.

Naprostý souhlas.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
6058
1.6.16 05:46
@Judithkaj píše:
Proč má ještě pleny? Naučila bych ho chodit na nočník.Naprostý souhlas.
:roll: děvčata ne každé dítě v necelých dvou letech je zralé na odplenkovani, že jo?!?!… Syn to zvládl až ve 2,5 letech na spaní má občas plinu do teď, protože se neumí vzbudit.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
bamba
1.6.16 05:56
@kve-tinka píše: :roll: děvčata ne každé dítě v necelých dvou letech je zralé na odplenkovani, že jo?!?!… Syn to zvládl až ve 2,5 letech na spaní má občas plinu do teď, protože se neumí vzbudit.

To si jen myslíš. Není to o zralosti, ale o pohodlnosti.

• Citovat
  • Nahlásit
54900
1.6.16 06:00

Dává ti jasne najevo, že mu pleny vadi, tak toho vyuzij a ať chodí na WC nástavec nebo nocnik přes den a v noci pravidelně hlídat a taky, před spanim moc nenalivat pitím.

@nozu píše:
A co zkusit davat ho spat do spaciho pytle? Ale asi uz na to bude moc velky, co?

U v tenkém se teď upece horkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
bamba
1.6.16 06:02

@Kelsey Přesně to jsem chtěla napsat. Mě by už i vadilo vrážet zbytečně tolik peněz za plíny.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat