Syndrom mizejícího dvojčete - strach

19.8.15 13:24

Syndrom mizejiciho dvojcete strach

Ahoj holky ;) chtela sem se zeptat, mate nekdo zkusenost se syndromem mizejiciho dvojcete??? Vcera jsem byla na kontrolnim UZ a doktorka mi sdelila ze jsem cekala dvojcata ale to jedno nedopadlo a odchazi, hodne sem spinila posledni dva dny ( tmave hnede spineni) tak sem alespon znala pricinu. Nemelo by to mit vliv na druhy plod ani prubeh tehotenstvi. Druhemu miminku krasne bilo srdicko. Jsem 6+5tt. Bojim se aby i druhy prcek nezanikl, ale vetsinou se prej druhy uz udrzi :) mate s tim nekdo zkusenost??? Prikladam foto, v levo odchazejici embrio, v pravo mimisek se srdickem :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10248
19.8.15 13:28

Prý k tomu dochází hodně často, že jsou miminka dvě, ale jedno odejde v raném počátku těhotenství… neboj, nemá to na druhý miminko vliv.
Přeji pohodové těhotenství

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13534
19.8.15 13:30

@Matteo.emma Zkušenost nemám, ale chci tě uklidnit. Stává se to takhle v začátku často a čím dříve, tím méně to může ohrozit miminko. Přeji ať už je vše v pořádku. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.15 13:37

@Matteo.emma zažívám teď úplně to samý..jsem 6+3..také byly prý dvě a to druhé odchází, také spinim..zítra jdu na JÓ, tak uvidím jak to vypadá..doufám, že druhý bude v pořádku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1018
19.8.15 13:40

Osobní zkušenost nemám, ale moje kamarádka to taky takhle měla. A teď jí doma běhá 18.měsíční syn :)
Doktorka jí říkala že se to stává často, ale vliv na druhý miminko to nemá :)
Určitě bude všechno v pořádku, držím palce a pohodové těhotenství :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5534
19.8.15 13:47

Tu fotku smaž, nebo si začerni rodné číslo, není vhodné takové údaje mít na netu.
Jinak držím pěsti, ať je všechno v pořádku. ;) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.15 13:50

@kve-tinka jezis to mi vubec nedoslo teda :roll: dekuji za upozorneni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2916
19.8.15 13:52

@Matteo.emma Zkušenost mam 2× vzdy to druhe dopadlo na jedničku. Ted mi tady konce spinkaji skoro roční a skoro 3 leta certidla. Holt se to stává v prvním jsem zaspinila jednorazove a u druhe dyl jak tyden. Bylo težké s 1,5 letym capartem odpočívat. Mame v rodině dvojcata a ja vyhrála tu možnost. Jen asi moje telo neni tak silne tak to kolem 10 tydne příroda utla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4104
19.8.15 13:56

Uz to tu padlo - pozor na svoje rodne cislo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.15 13:59

@budi ta fotka nejde vymazat ale :( ja sem zase driv jednala nez premyslela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9441
19.8.15 14:00

@Matteo.emma Zazila jsem to pred deviti mesici, zmizelo, ani jsem nekrvacela nic, tehotenstvi uplne pohodove a ted mam 14 denni holcicku! Drzim palce!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
19.8.15 14:00

@Matteo.emma taky mam kamarádku u které vse dopadlo dobře jedno ji zaniklo - odeslo a druhy mimco uplne v poradku porodila - drzim palce ;)

• Citovat
  • Upravit
4104
19.8.15 14:03
@Matteo.emma píše:
@budi ta fotka nejde vymazat ale :( ja sem zase driv jednala nez premyslela

tak klikni na " nahlasit" a napis administratorovi, ze prosis rychle smazani kvuli rod. cislu… myslim ze ti vyhovi!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.15 14:05

Holky dekuji moc za uklidneni a za sdeleni zkusenosti, cloveka to hned hodi do pohody :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3761
19.8.15 14:15

Já to měla taky, dokonce mi dr tvrdil že určitě potratim i to druhé. Že jsou moc blízko sebe. Nakonec vše dobrý, dcera má 16 měs. ale byly to nervy
Držím pěsti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama