Reklama

Syndrom polycystickych vajecniku a tehotensky test - pozitivni ??

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 16:53
Syndrom polycystickych vajecniku a tehotensky test - pozitivni ??

Maminky s PCV, necekane na me vyskocily tyto tehotenske testy. Jsou falesne pozitivni kvuli PCV, nebo se stal zazrak?
Mam pul roku diagnostikovany PCV, plne vajecniky cyst.

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 10.09.18 17:00

Ja mam PCO a nikdy jsem falesne pozitivni test nemela za celich 6let snazeni byl pozitivni jednou a bylo to tehotenstvi. Nejspise to bude tehotenstvi. Drzim palce. :kytka:

stonožka12
Kecalka 487 příspěvků 7 inzerátů 10.09.18 17:13

Syndrom PCO nijak těhotenský test neovlivní. A ten je jasně pozitivní. Gratuluji! :potlesk: :kytka:

Taka
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 10.09.18 17:15

Nevidím důvod, proč by u PCO mohl být falešně pozitivní test… :think: Jako jasně, stejně jako je občas falešně pozitivní u zdravé ženy, jako že jde o špatný test, tak klidně i teď. Ale že by dva najednou a jiné značky? To se mi nezdá… Takže tiše gratuluju a přeju, ať to vyjde :kytka:

heevi
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 10.09.18 17:43

Ten už je krásně pozitivní. Mám PCO a dvakrát jsem měla pozitivní a v obou případech to bylo mimčo :) držím palce a gratuluju :kytka: :hug:

Uživatel je online32Kitty
Kecalka 333 příspěvků 1 inzerát 10.09.18 18:55

Taktez mam PCO a momentalne koncim 12tt. A tyhle testy jsou uz jasne +, zadna ducharina. Takze gratulace :hug:

Uživatel je onlineNell2
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 10.09.18 19:41

Taky jsem byla takhle v „šoku“ odmítla jsem zadanku do CARu a za měsíc takové testy. Teď má moje :srdce: 7 měsíců.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 20:34

Maminky, děkuji všem za reakce. Nějak to stále nemůžu rozdýchat, protože mám nejen PCV, ale i antikoncepci, abych vůbec nějakou MS měla. A že se něco stalo i přes HA a PCV, to mi prostě přijde jako víc než jen náhoda.
Miminko jsme zatím neplánovali, ale pokud se stalo, postavíme se tomu čelem, protože podobný zázrak se neděje každý měsíc.
Ještě jednou děkuji všem za reakce, zítra jdu na gyn a uvidíme, co řekne doktor.

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >