Syndrom příchodu paní na úklid

Smazaný anonym
22.6.11 13:56

Syndrom příchodu paní na úklid

Ahoj,
dnes mám doma poprvě paní na úklid. :dance: Akorát jsem teda před jejím příchodem uklidila barák jako nikdy :oops: , aby si neřekla, že tu máme bengál. :roll: Máte to taky tak, nebo mě to někdy přejde? Přijde mi to trochu kontraproduktivní :mrgreen:

díky :mavam:

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

1609
22.6.11 13:58
verububu píše:
aby si neřekla, že tu máme bengál. :roll:

od toho ty paní jsou :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4990
22.6.11 13:59

pani na uklid nemam, ale asi bych udelala to same. Jen.. asi ji teda nepotrebujes.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3115
22.6.11 14:04

No já vždy posbírám věci aby se nikde nic neválelo, zbytek nechávám na ni:-). Ale poprvé jsem taky důkladně uklidila:-), to tě přejde :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11692
22.6.11 14:06

lolec to je srandy :lol: Ale asi bych to taky udělala, aby si nemyslela, že jsem čuně :lol:

Příspěvek upraven 22.06.11 v 14:10

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
22.6.11 14:09

:lol: a co ti tam teď bude uklízet? :-D Tak ji pošli kdyžtak k nám :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4542
22.6.11 14:13

Já to tak mám, když má příjit tchýně :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
22.6.11 14:16

Ne, tohle nedělám. Sklidím špinavé spodní prádlo a ponožky, vytřídím „rozešpiněné“ svršky (co nechám na pelesti ona srovná) a věci u kterých nechci aby je přemisťovala (má ráda změnu). Spíš večer před úklidem procházím dům a hledám co by chtělo mimořádnou péči (zítra to bude zbytek oken v domě a lednice). Ráno napíšu vzkaz co a jak a hurá do práce, odpoledne je hotovo (kdyby něco bylo špatně, napíšu e-mail).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
211
22.6.11 14:19

Měla jsem to samé slečna přišla a ptala se co má uklízet?Den předem jsem utřela prach a na kolenou drhla podlahu,aby jsi nemyslela že jsem bordelář.Nakonec skončila u oken ty se opravdu v noci nedají pořádně vyleštit.Poradila pár drobností na klasickou jednoduchý úklid a za týdne přišla znova.
Už to bude více než 4 měsíce a každý čtvrtek se těším na návštěvu.Pokecáme já jdu potom ven a ona vytře utře prostě uklidí,vyžehlí.Je to na domluvě .Uvidíš jak se Ti bude zamlouvat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Caty
22.6.11 14:24

Ahoj holky, musím uznat, že jste legační. By mě zajímalo, co tam ta paní pak uklízí. To odchází s nepořízenou domu, ne?
Mně by spíš zajímalo, jestli Vám nevadí cozí člověk v domě a ještě se hrabat v mých věcech?
Já nad ní taky přemýšlela, máme barák se zahradnou a hodně cestujeme, malou holčičku, pejska a čekáme další mimi, tak jsem si říkala, že bych jí vzala, ale prádlo jí dělat nenechám, mi to přijde blbý, záchod mýt taky ne, to mi přijde potupný a vytřít či utřít prach snad zvládnu sama a okna jednou za čas taky.
Co Vám tam doma dělají všechno? By mě to zajímalo čistě z praktického hlediska, páč manžel jí chtěl taky, ale já mu to zatrhla, že není k čemu,
A uklízí lednici jo? Jako pokaždé? A okna taky pokaždé nebo jak? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
14721
22.6.11 14:27

Caty, podle mě záleží na domluvě :nevim:
Já bych si určitě nechala vyžehlit, vyluxovat, vytřít podlahy. Možná umýt koupelnu, to nevím.
A nepřijde mi na tom nic potupného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20555
22.6.11 14:30

Poprvé jsem taky před jejím příchodem uklízela jako šílená. Teď už je mi to úplně jedno. Vezmu děti a jdu na kávu a vrátím se do čistého a voňavého bytečku… Je to supeeeer… :palec: :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Caty
22.6.11 14:31

Chuanitko: To mě taky, je to pro paní výdělek a je za něj ráda, jen ten záchod.
Já teda tady měla paní jednou a to když jsme se stěhovali a já byla nazačátku těhu a bylo mi blbě.
Jenže mi uklízela jednu koupelnu skoro 2 hodiny a utřela prach na zábradlí na schodech a to mi přijde teda dost málo práce za dvě hodiny a to jsem jí řekla at ten záchod nemyje, že ten si udělám sama :mrgreen: takže myla vanku, sprcháč, dlaždičky, umyvadla a leštila zrcadlo. No na skřínky uvnitř zapomněla jaksi.Tak jsem si řekla, že na to prdim teda.

• Nahlásit
  • Citovat
Caty
22.6.11 14:33

No holky, když to tak čtu, tak to asi taky budu muset prubdnout, Já si říkala, že vezmu zpočátku jen někoho k dětem jako když budu doma, tak aby na ně dohlídla a já si budu moct uklidit, ale to jsem zavrhla, tak asi jí předám barák a tradááá. Ale zase se bojím, aby něco nešlohla :nevim: přeci jen jí neznám.

• Nahlásit
  • Citovat
55544
22.6.11 14:37

já o ní zatím uvažuji. S představou cizince v bytě už jsem se pomalu smířila. Krádeže se tolik nebojím, pokud mám reference, tak si to nemůže dovolit - přišla by o celou klientelu. Spíš vřeším odpovědnost za škodu. Ani ne nějakou rozbitou váz, s tím se počítá. Spíš nějaký větší průser - omylem nevypne žehličku - vyhoříme, rozbije akvárko, vytopí tím sousedy… Přes agenturu by to bylo asi OK, ale drahé. Ale s pani beze smlouvy… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama