Syndrom toxického šoku průběh

Anonymní
25.11.20 15:36

Syndrom toxického šoku průběh

Ahoj, prodělala jste některá z vás syndrom toxického šoku? V průběhu minulé MS jsem mě a prakticky z ničeho nic velké horečky, bolest kloubů, únavu. Lékařka mě dala penicilin a už je to ok. Říkala, že to pravděpodobně byl nějaký streptokok. Teď přemýšlím jestli to nemohl být STS, když jsem to měla v průběhu MS, příznaky jsou stejné, bakterie je to že stejného rodu. Teď se bojím si při MD vzít tampon.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4308
25.11.20 15:46

To bys tak snadno nerozchodila. Navíc to způsobuje stafylokok, na ten PNC většinou nefunguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14751
25.11.20 15:52
@Anonymní píše:
Ahoj, prodělala jste některá z vás syndrom toxického šoku? V průběhu minulé MS jsem mě a prakticky z ničeho nic velké horečky, bolest kloubů, únavu. Lékařka mě dala penicilin a už je to ok. Říkala, že to pravděpodobně byl nějaký streptokok. Teď přemýšlím jestli to nemohl být STS, když jsem to měla v průběhu MS, příznaky jsou stejné, bakterie je to že stejného rodu. Teď se bojím si při MD vzít tampon.

Nezažila jsem ho nikdy, tampony používám zhruba 20let. Co jsem ale četla, byl by to větší masakr, než to co píšeš. Pokud se bojíš, začni používat alternativy, treba houbu, kalíšek, vložky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat