Syndrom vyhoření - co s ním?

Anonymní
6.1.20 13:04

Syndrom vyhoření - co s ním?

Zdravím, jak byste třeba někteří z vás řešili syndrom vyhoření? Všude se píše, jak mám někam odjet si odpočinout. Co když ale momentálně nemám takovou možnost? Nic mě nebaví, jsem že všeho otrávená. Nemůžu se sbalit a jet někam na dovolenou si od všeho odpočinout. Jen relaxování nepomáhá. :( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
394
6.1.20 13:09

Záleží, z čeho je to vyhoření. Pokud z práce, změnit práci. Hlavu vzhůru, všechno se dá řešit :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
6.1.20 13:15

Nejlepsi je lecba sexem. Ja si zacala romanek s kolegou z kancelare. :srdce: :srdce:
Nejlepsim lekem na vycerpani je nabiti energii ze zhaveho smyslneho sexu.
Musis se nechat obskakovat a nechat si nosit drahe darky, sperky, kabelky, nechat se zvat do restauraci hlavne se nenabizej lacino. musis byt sebevedoma. neboj se muze stridat a vyuzivat vsak takovych troubu kteri jen makaji a plati je kolem tebe vsude habadej. Zeptej se u obeda kdo z muzu se citi vycerpany a ulov ho a vyzdimej ho jeste vic a pak ho odkopni a najdi jineho. nebud domaci putka stan se lovkyni ktera muze vyuziva. :mavam: :mavam: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30458
6.1.20 13:18
@Anonymní píše:
Zdravím, jak byste třeba někteří z vás řešili syndrom vyhoření? Všude se píše, jak mám někam odjet si odpočinout. Co když ale momentálně nemám takovou možnost? Nic mě nebaví, jsem že všeho otrávená. Nemůžu se sbalit a jet někam na dovolenou si od všeho odpočinout. Jen relaxování nepomáhá. :( :,(

Tak si dělej hezké odpoledne. Něco, co ti tu náladu zvedne. Pro mě je dovolená částečně i stres - nic nezapomenout, aby dítě neonemocnělo, jaká bude cesta… Doma si odpočinu nejvíc. Hudba, tlumené světlo, teplý voňavý čaj třeba. Stačí maličkosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30458
6.1.20 13:19
@Karolinka99 píše:
Nejlepsi je lecba sexem. Ja si zacala romanek s kolegou z kancelare. :srdce: :srdce:
Nejlepsim lekem na vycerpani je nabiti energii ze zhaveho smyslneho sexu.
Musis se nechat obskakovat a nechat si nosit drahe darky, sperky, kabelky, nechat se zvat do restauraci hlavne se nenabizej lacino. musis byt sebevedoma. neboj se muze stridat a vyuzivat vsak takovych troubu kteri jen makaji a plati je kolem tebe vsude habadej. Zeptej se u obeda kdo z muzu se citi vycerpany a ulov ho a vyzdimej ho jeste vic a pak ho odkopni a najdi jineho. nebud domaci putka stan se lovkyni ktera muze vyuziva. :mavam: :mavam: :mavam:

Jo, chybi ti tam jen těhotenství. To člověka taky pozitivně naladí. Když to není se ženatým kolegou a jeho rozzuřená manželka ti nechodí dělat scény do práce :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
6.1.20 13:20
@Russet píše:
Tak si dělej hezké odpoledne. Něco, co ti tu náladu zvedne. Pro mě je dovolená částečně i stres - nic nezapomenout, aby dítě neonemocnělo, jaká bude cesta… Doma si odpočinu nejvíc. Hudba, tlumené světlo, teplý voňavý čaj třeba. Stačí maličkosti.

souhlasim mas uplnou pravdu, lip bych to napsat nedokazala.
Ale dobre pro zacatek nez se clovek odlepi ode dna je i vysavat energii z ostatnich lidi kolem tebe. Aby donesli darek, odvezli te autem, postarali se o deti
a clovek mel cas zajit si odpocinout nekam s milencem a procistit si hlavinku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
6.1.20 13:25
@Russet píše:

moc hezky napsane presne tak to je.
:mavam:
mne tedy pomaha kdyz muzu vyuzit milence a nechat se zvat do restaurace a nechat se vsude vozit autem a taky ty darecky… pak jsem ochotna to smenit za trochu sexu. :srdce: :srdce: :srdce:
vetsina chlapu je stejne do 5 minut hotova nebo se ozerou a k niccemu ani nedojde… ale radost z krasne kabelky nebo boticek vydrzi podstatne dyl, :andel: :andel: :andel:
minimalne cely tyden nez se jich nabazim a dostanu od chlapa novy darek.
Kde ma jinak na ty hadriky clovek dneska brat penizky? Na kosmetice stravim pul dne a nakupy druhou polovinu, nemqam cas chodit do prace od 9 do 5. :roll: :roll: :roll: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30458
6.1.20 13:27
@Karolinka99 píše:
moc hezky napsane presne tak to je. :mavam:
mne tedy pomaha kdyz muzu vyuzit milence a nechat se zvat do restaurace a nechat se vsude vozit autem a taky ty darecky… pak jsem ochotna to smenit za trochu sexu. :srdce: :srdce: :srdce:
vetsina chlapu je stejne do 5 minut hotova nebo se ozerou a k niccemu ani nedojde… ale radost z krasne kabelky nebo boticek vydrzi podstatne dyl, :andel: :andel: :andel:
minimalne cely tyden nez se jich nabazim a dostanu od chlapa novy darek.
Kde ma jinak na ty hadriky clovek dneska brat penizky? Na kosmetice stravim pul dne a nakupy druhou polovinu, nemqam cas chodit do prace od 9 do 5. :roll: :roll: :roll: :roll:

Jistě, paní Nagyová :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5246
6.1.20 14:02
@Anonymní píše:
Zdravím, jak byste třeba někteří z vás řešili syndrom vyhoření? Všude se píše, jak mám někam odjet si odpočinout. Co když ale momentálně nemám takovou možnost? Nic mě nebaví, jsem že všeho otrávená. Nemůžu se sbalit a jet někam na dovolenou si od všeho odpočinout. Jen relaxování nepomáhá. :( :,(

Za mě sport. Ideálně běhání. Endorfin funguje a ještě udelas něco pro sebe. Mimochodem před pár lety mě děsně štval jeden klient a čím víc mě štval, tím lepší běžecké výkony jsem měla. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3553
6.1.20 14:10
@Filanda píše:
Za mě sport. Ideálně běhání. Endorfin funguje a ještě udelas něco pro sebe. Mimochodem před pár lety mě děsně štval jeden klient a čím víc mě štval, tím lepší běžecké výkony jsem měla. :pankac:

Nicméně je smutné, že člověk místo poslání někoho kamsi musí poslušně běhat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
6.1.20 14:54
@Filanda píše:
Za mě sport. Ideálně běhání. Endorfin funguje a ještě udelas něco pro sebe. Mimochodem před pár lety mě děsně štval jeden klient a čím víc mě štval, tím lepší běžecké výkony jsem měla. :pankac:

nejlepsi sport je sex s milencem ktery te nosi na rukou a nosi darky kytice ruzi, penize a dovolene plati a vubec vsechno co si prejes :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5246
6.1.20 15:04
@Heinich píše:
Nicméně je smutné, že člověk místo poslání někoho kamsi musí poslušně běhat..

Ale o tom prostě často práce ve službách je. Platící klient je platící klient a není možné každého poslat kamsi. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5246
6.1.20 15:06
@Karolinka99 píše:
nejlepsi sport je sex s milencem ktery te nosi na rukou a nosi darky kytice ruzi, penize a dovolene plati a vubec vsechno co si prejes :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

Já mám rodinu. To bych ještě byla ve stresu jak ty dary vysvětlovat a kam je schovávat. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2301
6.1.20 15:13

Pokud se jedná opravdu o vyhoření a ne o únavu a špatnou náladu dojdi si k doktorovi. On ti doporučí co a jak, nejspíš budeš brát i chvilku AD, ale toho se neboj v dnešní době jsou již bezproblémové a mají pozvolné uvolňování.
Odpočinek je fajn ale opravdu ti nepomůže ani měsíc, ani dva a to si normální lidé nemohou dovolit.
Sport a sex je dobrá berlička člověk vylučuje endorfiny. Ale pokud jsi už za bodem zlomu tak už tě ani jedna z těchto věcí nebaví..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
6.1.20 15:38

@Karolinka99 Syndrom vyhoření neznamená být lehkou děvou, to si trochu pleteš pojmy holka…

K dotazu zakladatelky…
Záleží z čeho to vyhoření je a taky jestli je to vyhoření, nebo únava. Jestli z práce, tak změnit práci, jestli je to možné. Zapřemýšlet, co by jsi chtěla dělat, co by tě bavilo, co by tě naplňovalo.
Jestli máš děti, tak šoupnout děcka na hlídání a udělat si chvilku jen pro sebe, nebo nějaký koníček, u kterého „vypneš“, nejlépe pravidelně.
Taky se naučit odpočívat. Když to bude trvat, neboj se vyhledat odborníka, není to žádná hanba, i třeba nějaké lehké AD, když to jinak nepůjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat