Synkovi vypadl zub. Zůstalo něco nebo nový zub

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Domino111
Kecalka 188 příspěvků 23.07.18 21:54
Synkovi vypadl zub, neco zustalo, nebo novy zub...

Nemate nekdo zkusenost? Synkovi predskolakovi vypadl prvni mlecny zub dole. Ale jakoby za ranou je neco, co vypada budto jako novy rostouci zub, nebo zbytek vypadleho zubu. Je ale dost vzadu za ranou po puvodnim zubu…mel jste nekdo? :think:

Reakce:

Faye67
Povídálka 31 příspěvků 23.07.18 22:08

Rekla bych, ze je to novy zoubek. Tohle ja znam docela dobre :)

fia80
Závislačka 2974 příspěvků 23.07.18 22:10

Dceři dokonce vyrostly spodní jedničky a ještě ji ty první nevypadly. Měla je taky za těma mléčnýma vzadu - po vyadnutí jedniček se ty zoubky do pár měsíců srovnaly do lajny s ostatními zuby.

tasa
Echt Kelišová 9027 příspěvků 23.07.18 22:10

Zahackuju se.dik.

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 23.07.18 22:11

Myslím že když je to hned za tím vypadlim tak je to nový…někdo to psal

rokris
Kelišová 6279 příspěvků 23.07.18 22:12

To se moc neděje, aby tam něco zůstalo. Většinou už je vždy cítit nový zub.

Domino111
Kecalka 188 příspěvků 23.07.18 22:15

Fakt? Ze by to byl uz novy? To by tedy byla rychlost :D Ale ze je tak vzadu, aby pak nemel dole krive zuby, fakt doputuje tam kam ma? Je venku tak 4 mm. Prece se nemuze uz povyrostly zub s koreny presunouut sam od sebe dopredu :nevim:

Domino111
Kecalka 188 příspěvků 23.07.18 22:17

Pisu z mobilu, omluva za interpunkci…

šárkajak
Kecalka 485 příspěvků 23.07.18 22:24

@Domino111 klidně může, dceri vždy první narostou zuby a az poté ji vypadnou mlečňáky. Ma už 6 stálých zubů.....

růžový achát
Závislačka 4716 příspěvků 23.07.18 22:25

Okolo 6-7roku začíná přirozená výmena za stálý chrup. Maminko smiř se s tím a čisti dál moje zoubky a též dohlížej dál na moje čištění jakoby se nic vlastně neudálo,,, jen ti rostu před očima jako z vody maminko ;) :mavam:

Domino111
Kecalka 188 příspěvků 23.07.18 22:28

@růžový achát Dekuji,mile :hug:

růžový achát
Závislačka 4716 příspěvků 23.07.18 23:05
@Domino111 píše:
@růžový achát Dekuji,mile :hug:
:mavam: :srdce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8372 příspěvků 24.07.18 01:54

Zub se přesunout může, mně se přesunula stolička do mezery po vytrzenem zubů, a to už mi bylo nějakých 25 let :D. A rovnátka přece také presunuji stále zuby i s kořeny. Takže ano, i ten malý zoubek se postupně srovná s ostatními ;-).

Gabca85
Závislačka 3832 příspěvků 24.07.18 05:59

Syn měl dole obě jedničky venku, než mu vypadly první. Ty mu musela vytrhnout zubarka (vůbec se mu nekyvaly a když jsem viděla kořeny, chápala jsem, že by mu snad ani nevypadly) a říkala, že se mu ty druhé posunou. Měla pravdu, on je tam jazyk dotlaci.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >