Synova kamarádka chce u nás spát (10).

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jaggy
Stálice 55 příspěvků 03.11.18 16:27
Synova kamarádka chce u nás spát (10).

Ahoj maminky.
Mám tři syny, na které jsem sama, ale tento dotaz se týká nejmladšího (10). Má ve škole dost kamarádů, ale jeho „nejlepším kamarádem“ je stejně stará spolužačka že třídy. Denně se navštěvují, dělají spolu úkoly, blbnou doma i na zahradě, chodí ven nebo jsou na pc. Tráví spolu 99 % času a jsou nerozluční. Nicméně syn s kamarádkou dneska přišli s tím, jestli u nás může kamarádka přespat a zůstat do pondělí (mají v pondělí a úterý ředitelské volno). Moc se mi to nelíbilo, přece jen jsou to holka a kluk, ale stejně jsem povolila, protože kamarády si syn na noc zvát může. Teď už jen přemýšlím, od jakého věku zatrhnout nebo něco podniknout, vím že jsem udělala chybu tím že jsem to dovolila jednou a pak už to bude těžké, ale stejně… Jak byste na takovou žádost reagovaly vy a jak byste to řešily? :oops: Máme domek takže s ostatními dvěma syny by v pokoji nebyli, ale stejně…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Eemii
Neúnavná pisatelka 17063 příspěvků 03.11.18 16:34

Uplne normalne bych to povolila 8o

cecetka
Kelišová 7447 příspěvků 03.11.18 16:38

@Jaggy To je v pohode. U nas to bylo v tomto veku taky tak. Dokonce u kamaradky spali v jeji siroke posteli spolu :mrgreen:

Zelnicka
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 03.11.18 16:38

Pokud souhlasí i rodiče dívky, tak nevidím žádný problém.

Murka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 03.11.18 16:40

Co myslíš, že jim hrozí? Je jim deset, proboha. Pro tvůj klid ji nech spát na gauči… Něco jako sexuální výchova u synů proběhla? Pokud budou chtít jednou v budoucnu spolu mít sex, garantuju ti, že to nebude doma v pokojíčku když jsou ostatní doma.

Teresa.p
Kecalka 297 příspěvků 03.11.18 16:41

to je krasne, ze se tam kamaradi. snad syn bude mit jednou taky takovou kamosku :srdce:

Petra Z
Hvězda diskuse 52174 příspěvků 03.11.18 16:49

U nás taky spala kamarádka,jednou měl v pokojíčku dokince 2 najednou. V 9 letech :mrgreen:

Stánina
Generální žvanilka 20432 příspěvků 03.11.18 17:13
@Jaggy píše:
Ahoj maminky.
Mám tři syny, na které jsem sama, ale tento dotaz se týká nejmladšího (10). Má ve škole dost kamarádů, ale jeho „nejlepším kamarádem“ je stejně stará spolužačka že třídy. Denně se navštěvují, dělají spolu úkoly, blbnou doma i na zahradě, chodí ven nebo jsou na pc. Tráví spolu 99 % času a jsou nerozluční. Nicméně syn s kamarádkou dneska přišli s tím, jestli u nás může kamarádka přespat a zůstat do pondělí (mají v pondělí a úterý ředitelské volno). Moc se mi to nelíbilo, přece jen jsou to holka a kluk, ale stejně jsem povolila, protože kamarády si syn na noc zvát může. Teď už jen přemýšlím, od jakého věku zatrhnout nebo něco podniknout, vím že jsem udělala chybu tím že jsem to dovolila jednou a pak už to bude těžké, ale stejně… Jak byste na takovou žádost reagovaly vy a jak byste to řešily? :oops: Máme domek takže s ostatními dvěma syny by v pokoji nebyli, ale stejně…

Mám dceru stejného věku… Dva něj kamarádi jsou taky kluci… S jedním vyrůstá od malička, druhý je taky spolužák… U obou spí běžně :think:

Jaggy
Stálice 55 příspěvků 03.11.18 17:17

Tak super, holky, děkuju moc za zpětnou vazbu. Neměla jsem z toho nejprve nejlepší pocit, ale ukázaly jste mi, že povolit bylo v pořádku… Jsem ráda když mě někdo ujistí když si nejsem jistá. Děkuju. :srdce:

Taka
Zasloužilá kecalka 943 příspěvků 03.11.18 17:20
@Petra Z píše:
U nás taky spala kamarádka,jednou měl v pokojíčku dokince 2 najednou. V 9 letech :mrgreen:

Kaňour jeden :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

@Murka píše:
Co myslíš, že jim hrozí? Je jim deset, proboha. Pro tvůj klid ji nech spát na gauči… Něco jako sexuální výchova u synů proběhla? Pokud budou chtít jednou v budoucnu spolu mít sex, garantuju ti, že to nebude doma v pokojíčku když jsou ostatní doma.

Jsem stejného názoru. A možná bych nebyla ani tak „radikální“ a nechala ji spát tam, kde jindy ostatní kamarády = předpokládám, že normálně u kluka v pokoji.

Taka
Zasloužilá kecalka 943 příspěvků 03.11.18 17:23

@Jaggy Hele a pokud jde o ten dotaz, od kdy zakázat… Nejlíp nikdy ;) Akorát mu tím nacpeš do hlavy, že vodit si kamarádky/pří­telkyně je špatné nebo dokonce že spát s nimi u sebe v pokoji je špatné. Nech to koňovi, jen dej důraz na nějakou tu sexuální výchovu (s odstupem od návštěvy kamarádky, ať si to špatně nevyloží) :kytka:

Jaggy
Stálice 55 příspěvků 03.11.18 17:28

@Taka Určitě, sexuální výchova dávno proběhla, syn obracel oči protože je to pro něj nechutné… Kdyby mu to chtělo vydržet… :oops: :lol:

Taka
Zasloužilá kecalka 943 příspěvků 03.11.18 17:31

@Jaggy Pak není čeho se bát (i když se mi chce napsat „zatím“) - tím spíš s touhle reakcí :mrgreen:

Lenka_Hal
Kelišová 5655 příspěvků 03.11.18 18:07

Uplne v klidu…

Pety2
Ukecaná baba ;) 2488 příspěvků 03.11.18 18:08

@Jaggy
No, kdyby mu to vydrželo, tak by to byla a. divné a za b. by mi ho bylo fakt líto..Hele, vnoučata jednou budeš taky chtít, takže takovýhle blok by nebyl zrovna žádoucí ;-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >