Reklama

Syn 26 měsíců stále spí hrozně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Micky.pavlik
Stálice 57 příspěvků 04.01.18 22:10
Synovi je 26 měsíců a stále spí hrozně.

Ahoj holky. Mám syna 26 měsíců. A zcela upřímně nepamatuji noc, aby spal bez probuzeni. V noci se pořád budí a vzteká se, řve, heka a stále se mu něco nelíbí. Už nevím jak na něj. Já jsem unavená, nevyspala. Dávám jí spát ve 20. A probudí se okolo 7:30. Ale během toho je tak 10× nějaký výstup. Většinou do půlnoci vydrží v postýlce a pak to začne. Tak si ho dám do postele a nic. Přes den nekdy spí a někdy ne. Když ji nedám jde spát v 19 a za chvilku usně. Když ji dám tak ji 2 h uspáváme. Měla jste to taky některá tak? Doktorka mi řekla že se to zlepší. Ale aby furt takhle silel? To nevydržím. První syn spal perfektně. V noci jsem o něm vůbec nevěděla. Děkuji za rady.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Mmsg 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 22:19
@Micky.pavlik píše:
Ahoj holky. Mám syna 26 měsíců. A zcela upřímně nepamatuji noc, aby spal bez probuzeni. V noci se pořád budí a vzteká se, řve, heka a stále se mu něco nelíbí. Už nevím jak na něj. Já jsem unavená, nevyspala. Dávám jí spát ve 20. A probudí se okolo 7:30. Ale během toho je tak 10× nějaký výstup. Většinou do půlnoci vydrží v postýlce a pak to začne. Tak si ho dám do postele a nic. Přes den nekdy spí a někdy ne. Když ji nedám jde spát v 19 a za chvilku usně. Když ji dám tak ji 2 h uspáváme. Měla jste to taky některá tak? Doktorka mi řekla že se to zlepší. Ale aby furt takhle silel? To nevydržím. První syn spal perfektně. V noci jsem o něm vůbec nevěděla. Děkuji za rady.

A má kvalitní matraci? Možná to vypadá jako blbost, ale pokud jí má třeba tvrdou, tak se asi moc nevyspí. To je stejné jako u dospělého. Jinak píšeš o synovi a používáš „ji dám“… :nevim:

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 04.01.18 22:22
@Mmsg píše:
A má kvalitní matraci? Možná to vypadá jako blbost, ale pokud jí má třeba tvrdou, tak se asi moc nevyspí. To je stejné jako u dospělého. Jinak píšeš o synovi a používáš „ji dám“… :nevim:

Taky mi to přijde divné. A v jiné diskuzi píše, že dceři bude v únoru 2017 2 roky :think:
Jinak dcera v kuse začala spát až kolem 4 let.

Limi123
Závislačka 3297 příspěvků 04.01.18 22:27
@Micky.pavlik píše:
Ahoj holky. Mám syna 26 měsíců. A zcela upřímně nepamatuji noc, aby spal bez probuzeni. V noci se pořád budí a vzteká se, řve, heka a stále se mu něco nelíbí. Už nevím jak na něj. Já jsem unavená, nevyspala. Dávám jí spát ve 20. A probudí se okolo 7:30. Ale během toho je tak 10× nějaký výstup. Většinou do půlnoci vydrží v postýlce a pak to začne. Tak si ho dám do postele a nic. Přes den nekdy spí a někdy ne. Když ji nedám jde spát v 19 a za chvilku usně. Když ji dám tak ji 2 h uspáváme. Měla jste to taky některá tak? Doktorka mi řekla že se to zlepší. Ale aby furt takhle silel? To nevydržím. První syn spal perfektně. V noci jsem o něm vůbec nevěděla. Děkuji za rady.

A co delas pri tech vystupech? Ja jsem to resila prendanim ke mne do postele nebo mlickem, ale bylo to jen horsi a horsi, budil se treba 5× za noc, kdyz byl u me v posteli, tak jeste vic (ma 23m). Tak jsem pred tydnem zavedla, ze zustane v postylce a nedostane nic k piti (max. vodu, ale tu nechce). Kdyz se zacal extra vztekat, odesla jsem z mistnosti. No a svete div se, obcas uz mi prospi i celou noc.

Zuby ma uz vsechnny? Nema hlad? Take u nas pomaha pred vycistenim zubu jeste lahev mleka. Vcera jsem ji nedala a noc byla strasna.

markyska82
Závislačka 2588 příspěvků 40 inzerátů 04.01.18 22:34

Vypadá to, že je zvyklý, že si ho vezmeš do postele jak začne vyvádět. Já bych zkusila, nebrat ho do postele. Možná by nebylo od věci zkusit ho dát do vlastního pokojíčku, chladnější vzduch na spaní. Když spí odpoledne, tak jsou v noci taky výstupy?

axlpol
Závislačka 2654 příspěvků 87 inzerátů 04.01.18 22:35

@Micky.pavlik Mě takhle kluci spali do 27m. Vstávala jsem za noc cca 4×. V podstatě jsem 3roky nespala v tahu aspon 6hod. Spávali ve tmě, nemám ráda"světelný smog"špatně spím, tak jsem i jim dopřála závěsy, žaluzky a stejně spali špatně, potom jsem dala světýlko(hvězdičky na strop)taky se budili, bylinkové čajíky, neuroložka doporučila magnezko…nic nepomohlo. Většinou jenom mručeli, ale jeden měl takové vteklé záchvaty, nenechal na sebe ani sáhnout.
Díkybohu(protože už jsem padala na hubu)se to kolem 27m ustálilo a spím já i oni v tahu. Občas se probudí na pití, ale je to už jen vyjímečně.
Přeju at to taky přejde :kytka:

misuled
Kecalka 395 příspěvků 04.01.18 22:36

Nevim, no, pokud spí ještě přes den a pak od osmi do půl osmé, tak nevím, o kolik hodin denně víc by 2leté dítě mělo spát. Jinak naše děti cca od dvou let, co nejsou kojené, žádné scény v noci nedělají, ale maj možnost si kdykoliv přijít k nám do postele, když se vzbuděj. Kdybych je nechala zavřený v postýlce, asi by to vypadalo stejně. Pak je ještě možnost zkusit velkou postel, třeba mu/jí nevyhovuje jen ten pocit, že je v kleci, zároveň může nová postel namotivovat k samostatnému spa­ní.

Šarlota4
Echt Kelišová 9728 příspěvků 04.01.18 23:01

@misuled ale ona nepise o delce spanku, ale o kvalite. Ze maji 10× za noc sceny a na odpol spani ji uspavaji 2 hodiny.

Musim zaklepat tohle vubec neznam. Moje 3 letacka spi celou noc od 2 mesicu a to vcetne rustu zubu atd. 2,5h pres den a od 20:00 do 7:00. Kolem 2 let si myslim, ze odpol spanek jeste deti potrebuji.

misuled
Kecalka 395 příspěvků 04.01.18 23:09

@Šarlota4 Jo, já to chápu. Ale mimo postýlku u rodičů je v pohodě. Takže by normálně spal těch skoro 12 hodin. Prostě nechce být sám nebo nechce být v zavřenej v postýlce.

Micky.pavlik
Stálice 57 příspěvků 04.01.18 23:12
@Mmsg píše:
A má kvalitní matraci? Možná to vypadá jako blbost, ale pokud jí má třeba tvrdou, tak se asi moc nevyspí. To je stejné jako u dospělého. Jinak píšeš o synovi a používáš „ji dám“… :nevim:

Mám syna ano. Asi překlep. Mám nový tel a ještě si moc nerozumíme.
A k matraci. Ano. Má kvalitní matraci. Ale stejně i když spí u nás tak to dělá.

e008
Závislačka 3244 příspěvků 26 inzerátů 04.01.18 23:14

Jako muj syn, jsou mu tri a spi nekvalitne. K tomu zacal mit suchy nos a nemohl dychat. Jdeme na alergo a ted mu vyndali mandlu. K buzeni-ma ty same vystupy, rve ze spani, ujistuje se, ze jsem tam. Mam vypozorovane, ze se proste boji byt sam. Museli jsme dokonce oddelat plysaky, mely totiz cerne oci. Pak byla moc tma. Nejhorsi jak jsem zacala ustupovat, vic rozsvitit, zakryt, pohladit. Udelala jsem jednou a pak druhou moc to vyzadoval 5×. Bohuzel jsem zjistila, ze na neho musim byt tvrda a nepovolit, jinak je peklo. Opravdu mu staci malo a ve vsem a on pak to pozaduje porad a zhorsuje se to. Do ted v odpo spani musi byt v mistnosti, jinak rve, kdyz se probudi a nikdo tam neni. Dcera je na spani zlata.

Micky.pavlik
Stálice 57 příspěvků 04.01.18 23:14
@myskalucka píše:
Taky mi to přijde divné. A v jiné diskuzi píše, že dceři bude v únoru 2017 2 roky :think:
Jinak dcera v kuse začala spát až kolem 4 let.

To nejsem já. Dceru nemám. Tak to se mám na co těšit až do jeho 4 let.

misuled
Kecalka 395 příspěvků 04.01.18 23:15

@Micky.pavlik to se omlouvám, pochopila jsem, že u vás to nedělá

pedigka
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 04.01.18 23:17

Mam stejne stareho syna a jeste zadnou noc neprospal v kuse :?.

misuled
Kecalka 395 příspěvků 04.01.18 23:17

Nekouká se třeba na televizi? Obzvlášť před spaním?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >