Synovi smrdí jablka a banány, máte zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zuzuza
Ukecaná baba ;) 1149 příspěvků 02.03.17 21:26
Synovi snrdi jablka a banany,mate zkusenost?

Syn 3,5 roku jako maly jedl banány i jablka. Jak sel cas, přestán je jist. momentalne jsme ve fázi, ze když se jen kdokoli z nas přiblíží s tímto ovocem, je nepříčetný a nadává, at jdeme s tim pryč, ze to smrdí, dat mu pusu po snezeni jablka, by eprezil, kyh vidi někoho jak ji vanan, komentuje to bleeer, on ji banán…a když vidi rozjete jablko na silnici, jde obloukem. Mate někdo pdobnou zkušenost? Jinak ji zelnou okurku, papriku, kludne ujídá i syrovou cibuli, ji květák brokolici, zampiony, mrkev, z ovoce jen pomelo, jahody ostružiny.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

nozu
Extra třída :D 11665 příspěvků 02.03.17 21:32

Dcera mi od malička odmítala jíst jablka. V pozdějším věku jí alergolog zjistil mimo jiné poměrně silnou potravinovou alergii na jablka. není možné, že se něco podobného vyvinulo u syna?

Adrasteia
Závislačka 2754 příspěvků 2 inzeráty 02.03.17 21:34

Pokud se jedná o jablka kupovaná, tak se synem naprosto souhlasím - chemicky ošetřená kupovaná jablka mně osobně strašně smrdí, cítím v nich tu chemii a nevzala bych je do pusy. My máme to štěstí, že máme ovoce ze zahrádky.
Pokud jí ostatní ovoce a zeleninu, tak bych ho rozhodně nenutila, vždyť o nic nejde. Můj synek se vyhýbá obloukem jižnímu ovoci kromě banánů, když vidí pomeranč, zdrhá. :mrgreen: Naopak miluje všechno ovoce z našich krajin - jablka, hrušky, švestky, broskve, ostružiny, dokonce i čerený rybíz. Někdy si říkám, že ty děti snad mají čuch na to, co je dobré - kdoví, co všechno v tom jižním ovoci je.

rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 02.03.17 21:36

Dcera nesnáší ananas, přitom ho dřív normálně jedla, asi se mění chutě. Nebo je toho přejedený :D

Hobitka
Závislačka 3481 příspěvků 02.03.17 21:45

Dcera taky banan nemuze od prvni diety po strevni chripce ani videt. Jabka jedi jen domaci, na ty z obchodu prskaj. Asi normalni. Ja zas obloukem obchazim vsechny jogurty s vyjimkou bilych a na pizzu Hawai mam podobny nazor jako islandsky prezident :mrgreen:.

Kelsey
Hvězda diskuse 44751 příspěvků 02.03.17 22:11

Zkusenost nemam, mam opak moje decka muzou cerstve ovoce, zeleninu po kilech. Kdyby nechteli necham to tak, nebudu nabizet nutit, dokud sami neprijdou na to, ze to neni spatne. Sak je plno jinych moznosti na vyber.

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 02.03.17 22:11

Od malinka nesnáším banány a šíleně mi smrdí, vadí mi i cokoliv s bananovou příchutí. Nezapomenu, kdyz jsem cca v 9letech byla na „vypalování zilek v nose“ tak mi tam dr daval tampon s umrtvovaci vodickou,,chtěl mi udelat radost, ze to voni po bananech a ja se rozbrecela, ze je nesnasim :lol:

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1453 příspěvků 02.03.17 22:14

Tak banan pokud neni nedozraly pachne i me a to uz jsem dospela :mrgreen: pokud ji jineho ovoce a zeleniny dost, neresila bych to. Jinak si pamatuji ze jako holce se mi ta rozjeta jablka taky dost eklovala (pripominalo mi to zvratky :roll: ) dneska je to v pohode :P

zuzuza
Ukecaná baba ;) 1149 příspěvků 02.03.17 22:20

Díky moc za názory, no setkala jsem se s otazkama, je to normální??? Jinak by me to samotnou ani nějak nenapadlo resit. Ještě podotknu, ze vidi pouze jedním okem, tudíž me napadlo, jestli na úkor toho nemá vice vyvinuty čich, jen se bojim, aby nezačal nesnášet i ostatní věci, dnes mu nechutnala ani paprika, coz je divné, včera take ne…

ELIbeta
Ukecaná baba ;) 2020 příspěvků 02.03.17 22:26

Banany mi smrdi strasne a mam na ne silnou alergii. Zacaly mi smrdet pred vznikem te alergie nekdy pred pubertou, ve dvaceti uz mi po podrzeni oloupaneho bananu otekla ruka, po omylem snezenem ususenem bananu mi otekl jazyk tak, ze jsem musela na pohotovost. Alergie na jablka se s tim poji, nemam ji, ale smrdi mi taky a silnou alergii na jablka ma muj bratr. Zastavam nazor nenutit jidlo, ktere cloveku smrdi nebo je mu jakkoliv neprijemne, ono telo neni uplne blbe a vetsinou si rekne vcas, co organismu vadi.

Titty
Echt Kelišová 8128 příspěvků 03.03.17 00:32
@zuzuza píše:
dnes mu nechutnala ani paprika, coz je divné, včera take ne…

Já mám papriky ráda, ale co jsem teď párkrát koupila, se fakt nedalo jíst. :? Papriky měly takovou divnou pachuť, fuj… Počkám si pár týdnů, až se bude prodávat jiná odrůda nebo jinde pěstované papriky.

Titty
Echt Kelišová 8128 příspěvků 03.03.17 00:36
@Hobitka píše:
Ja zas obloukem obchazim vsechny jogurty s vyjimkou bilych a na pizzu Hawai mam podobny nazor jako islandsky prezident :mrgreen:.

A to je jaký názor? :D

Lerista
Ukecaná baba ;) 1398 příspěvků 03.03.17 08:11

@Míša 95 Taky mi smrdí banány. Do pusy bych ho nedala. Vyrůstala jsem ještě za komunistů, tehdy to byla vzácnost. Byly mi asi 4 nebo 5 a rodiče mi jeden koupili a já to nejedla. Prý je to jako máslíčko a já do 15 nejedla ani máslo. Moje dcera je normálně jí, už jsem si zvykla na ně sahat kvůli ní. Dobrovolně bych to ale nedělala. Jím veškeré ovoce, kromě těch banánů. Třeba opuncie mi taky moc nechutná, ale to se běžně nejí.

zuzuza
Ukecaná baba ;) 1149 příspěvků 03.03.17 08:24

Je tak vsem moc dekuji, jsem rada, ze je zo snad normální. Samozrejme to vůbec nenutím, ale ty kecy některých matek, co to vidi, když to zrovna maly dela ty scény, to je fakt někdy na facku. :nevim:

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 03.03.17 09:52
@zuzuza píše:
Díky moc za názory, no setkala jsem se s otazkama, je to normální??? Jinak by me to samotnou ani nějak nenapadlo resit. Ještě podotknu, ze vidi pouze jedním okem, tudíž me napadlo, jestli na úkor toho nemá vice vyvinuty čich, jen se bojim, aby nezačal nesnášet i ostatní věci, dnes mu nechutnala ani paprika, coz je divné, včera take ne…

Známy má také oční vadu a s banánama je na tom stejně.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >