Synovi vadí stejně staré děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Botičkadam
Nováček 4 příspěvky 21.01.19 16:22
synovi vadi stejne stare deti

Ahoj maminky, mam chlapecka 2,5 roku a uz si nevim rady. Snazim se chodit do kolektivu jak to jde, ale mu vadi stejne stare deti. Ale ne vzdy. V hernicce si s nimi i obcas hraje, ale jsou i situace, kdy jedu z obchodu, potkam kamaradku a on hned zacne rikat ne ne, vyklani se z kocarku, ze by vypadl ven, knuci, atd..no proste otravuje, ze neslysime vlastniho slova. :pocitac: Takhle reaguje skoro na vsechny, pritom je zna. Uz radsi vsude chodim sama, obcas je fakt i stydim za jeho chovani… Nemate nektera radu? Myslite, ze je tohle normalni?

Reakce:
elen-ka
Extra třída :D 13079 příspěvků 17 inzerátů 21.01.19 16:47

@Botičkadam A není to spíše o tom, že věnuješ pozornost někomu jinému - kamarádce, se kterou si povídáš? Pak se syn snaží na sebe upoutat pozornost jakýmkoliv způsobem?

Nili
Kecalka 231 příspěvků 21.01.19 16:51

On i dospělý má chvilky, kdy chce být sám, nezastavovat se, nebýt v kontaktu s nikým cizím… já myslím, že je to normální. Dítě neví, že je slušny se zastavit a pozdravit… prostě nemá někdy náladu na druhy tak jako každej. Je ještě malinkej, tak to neumí vyjádřit jinak, to se nemusíte stydět. :)
Zkusila bych pozorovat, jestli ty situace, kdy mu lidi vadí, mají něco společného. Není to třeba jen když je v kočárku. Dělá to i s tatínkem? Vadí mu ženy, muži i děti? apod.

pomme
Stálice 96 příspěvků 21.01.19 16:58

@Botičkadam no a není to v takových situacích spíš o tom, že ho nebaví jen tak nehnutě sedět v kočárku? Mám stejně starého kluka a ten mi teda v kočáru už nevydrží. Maximálně když mu není dobře tak ho popovezu v golfkách. Jinak z kočárku skáče ven a chce běhat.

Botičkadam
Nováček 4 příspěvky 21.01.19 17:03

@pomme v kocarku sedet chce, v tom to neni. My jsme taky behali stale bez kocarku, ale ted mame obdobi, ze bez nej se nikam nechce, asi se mu ted v zime nechce chodit nema ho to venku nebavi. Kdyz ho teda vydelam, tak zacne rvat a jit stejne nechce, tak ho dam zpet do kocarku a on se zase naklani tak, ze by vypadl…

Botičkadam
Nováček 4 příspěvky 21.01.19 17:05

@elen-ka i me to napadlo, ze mne chce jen pro sebe.. Ale strasne me to ubiji. Ostatni jezdi spolu na prochazky, deti si vyhraji a ten nas ma s kazdym problem.. :zed:

Meredithx
Stálice 90 příspěvků 21.01.19 17:05

Mě přijde, že na tebe žárlí, najednou se nevěnuješ jen jemu tak je zle.

nozu
Extra třída :D 12101 příspěvků 21.01.19 17:16

moje děti také měly období, kdy dělaly strašný cirkus, když jsem se s někým zastavila na kus řeči. Přešlo je to, ale bylo to náročné.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >