T-tomi abdukční kalhotky vs široké balení

3894
28.8.19 03:24

T-tomi abdukcni kalhotky vs siroke baleni

Ahoj holky. Ve 4 týdnech na kyclich dostala malá, že máme používat siroke baleni. Bohužel jsem nebyla vůbec schopná to správně dát. Tak jsme koupili abdukcni kalhotky T-tomi a pak držák na látkové plenky. Ty kalhotky mi přijdou super, jen mi prijde, ten je to dost málo vycpane. Píši, že to na suplovat 2 pleny, ale to když je slozim, je to o hodně větší a širší.
Máme nález 2A, nechci nic podcenit, ale zas mám strach, aby ty kalhotky měly efekt
Díky za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
286
28.8.19 06:07

Nam se dělaly jadyrka pomaleji, mela jsem tyhlety kalhotky, ty mensi a potom i ty vetsi, priznam se ze jsme meli delat i cviceni ale to jsem trosku zanedbavala :oops: no a uz mame kycle super a jsme bez toho. Me se to taky zdalo malo ale neboj se, je to spravne. Taky pomaha noseni v šátku nebo nositku, pokud nosis ;) tam ma nozky pekne od sebe. V zivote jsem ji nedala spravne ty pleny, ja tem kalhotkam verim :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3894
28.8.19 06:15

@Betyssek dík tak tos mně uklidnila :kytka: Mně prave přijdou ty kalhotky hrozně tenký a úzký proti tomu balení. Dávala jsi pod body a třeba pyzamo nebo třeba až na kalhoty, oblečení?
Satek máme ale jaxi jsem se ještě neudhodlala pac se bojím že mi vypadne :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1932
28.8.19 06:52

Dcera nosila abdukcni kalhotky, znacka himer a ortoped nam je schvalil, ze nahradi sirove baleni a ty t tomi mi prijdou podle fotek stejne, takze bych se toho nebala :) navic nalez 2a neni nic divneho ve 4 tydnech, takze urcite neboj a ani satku, je to bomba :srdce: a ja dava kalhotky az na body s teplackama nebo az na pyzamko :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18110
28.8.19 06:53

2a je normální nález, ono to abdukcni balení doporučuji prakticky každému (aspon u nás). Já teda používám látkové pleny, a nosim v šátku a to úplně stačí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3894
28.8.19 07:11

Díky holky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
286
28.8.19 08:04

@Virgina123 neboj se, z šátku nevypadne ;) ja jsem je davala normalne pres obleceni :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64003
28.8.19 08:07

Tady v zahranici se taky pouzivaji ty kalhotky namisto sirokeho baleni. A vsem detem na 2 mesice, mozna 3, ted uz nevim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4183
28.8.19 08:42

Dcera má 2 týdny, taky 2a na jedné noze a taly používám T Tomi kalhotky. Přijde mi, že ty nohy v tom nemá tak široko, jako když dám plinky, ale doktor to schválil, takže asi ok. Ty plinly se mi nikdy nepodarilo nasadit tak, aby se jí to nesesouvalo, nemotalo, netlacilo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3894
28.8.19 09:02

@chaela prave, přesně. Mně to taky nepřijde vůbec siroke
Koupila jsem i držák na pleny a ty pleny se dají do toho ale to je taky šílené siroke že ji to dal sotva mezi nohy a zapnu :zed:
No tak snad to bude ok každopádně do další ko asi zesedivim :mrgreen:
@Betyssek budu to muset zkusit, ale prostě k tomu nemám nějak důvěru, když to vážu já :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.8.19 09:18

Dávala jsem dceři do kalhotek ještě dvě plenky, aby byly širší, doktor to tak schválil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3894
28.8.19 10:13

@Constellation do těch abdukcnich 8o To se snad nedalo zapnout ne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.8.19 13:22

@Virgina123 Jj, vlastně byly na šířku kalhotek, když se složily. Zapínání teď ještě šlo, ale kdyby měla 8 kilo, už bych asi nezapnula.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3894
28.8.19 13:32

@Constellation moje ma 3,5 kg a máme s tím co dělat i bez plen. A když dám dvě pleny a ten držák drží to snad jen silou vůle
No vudu doufat že i tak to k něčemu bude a u tohohle ro skončí a nebude následovat frejovka atd.. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4183
28.8.19 16:54

@Virgina123 můžu se zeptat, jaký držák plen máš? Nějak se mi nedaří nic najít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama