Tablety na odvápnění kávovaru Tassimo Bosch

17.4.17 22:07

Tablety na odvápnění kávovaru Tassimo Bosch

Dobrý den,
chci se poradit, jaké produkty používáte na čištění kávovarů Tassimo Bosch? Hledala jsem na netu a tablety na odvápnění atp, jsou docela drahé, zároveň nechci používat nějaké alternativy, co by poškodili přístroj.

Děkuji za tipy a rady

Hanna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2494
17.4.17 22:09

@hannachu Manzel tam dava do vody kyselinu citronovou cely sacek a da ten cistici disk a ted mi rika mackat 5 sekund

Příspěvek upraven 17.04.17 v 22:21

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
17.4.17 22:18

Kupuji tablety. čistím jimi 1× ročně, čas od času vložím pouze čisticí disk a nechám protéct nádržku čisté vody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3066
17.4.17 22:22

Jednou jsem koupila ten drahý original a to tedy pomohlo…podruhe jsem koupila nejaky univerzalni odvapnovac…a nic - kontrolka svítí dál..ale svítí už skoro pulroku, kafe děláme tak obden a nic se nedeje…takže pojedem dokud to pujde a pak asi koupim nový kavovar

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2494
17.4.17 22:25

@axelina my to delame jak jsem psala a kontrolka zhasla a v pohode druhy cisteni davame jen vodu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24837
17.4.17 22:27

Taky používám kyselinu citrónovou na odvápnění cca 6 let. Kávu dělám min. 2× denně každý den, vše je ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3478
17.4.17 22:48

@hannachu Originální tablety Bosch jsem si koupila, ale jsou tedy hodně drahé. Nakonec mi stejnou službu udělají i odvápňovací tablety z Lidlu za pár korun. ;)
Jinak na stránkách Tassimo uvádějí: Nikdy nepoužívejte ocet nebo prostředky na bázi kyseliny octové.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama