Tablety na růst vlasů

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zuza996
Nováček 5 příspěvků 12.01.19 19:09
tablety na růst vlasů

Ahoj holky,
má tady někdo nějaké zkušenosti s těmito tabletami na vlasy? Mají ted v dr.max akci tak jsem si je pořídila a zajímá mě jestli snima někdo už má nějaké zkušenosti :)

Reakce:
Karolinka99
Povídálka 28 příspěvků 12.01.19 19:38
@zuza996 píše:
Ahoj holky,
má tady někdo nějaké zkušenosti s těmito tabletami na vlasy? Mají ted v dr.max akci tak jsem si je pořídila a zajímá mě jestli snima někdo už má nějaké zkušenosti :)

Jsou skvele!!! pouzivam je jiz roky, stejne tak i muj dedecek a vlasy rostou jak z vody.Bez nich bych uz nemohla zit. Je vhodne to doplnit nejakym prorustovym samponem a nechat si vlasy pravidelne masirovat.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 12.01.19 19:39

Dermatolozka mi doporucila tabletky Methionin 500 + laser + mezoterapii (jehlickou se aplikuje serum na pokozku hlavy). Zabira to. Doplnky stravy takovy efekt nemaji.

Kristynka22
Kecalka 319 příspěvků 12.01.19 19:49

Složení těchto tablet nevím, koukni na net, já tablety na vlasy vybírala podle toho, kde toho bylo nejvíc (např. v Biosilu je těch vitaminů/minerálů strašně málo). Jsem nejvíce spokojená se značkou Das Gesunde plus, Haar Vital Komplex z DM, 60 tablet za cca. 70 Kč a složení neskutečné :dance:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >