Tablety na zvětšení prsou

5
26.1.21 15:39

Tablety na zvětšení prsou

Ahoj holky koupila jsem si Bustinol kapsle máte s tímto produktem zkušenosti? Podle referencí by to mohlo fungovat co vy na to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
434
26.1.21 15:42

Pokud bych chtěla větší prsa, spravilo by to těhotenství. Zázračné pilulky asi ne. Pokud by fungovaly, pak by nebylo potřeba postupovat plastiky, ne? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19611
26.1.21 15:53
@alca888 píše:
Ahoj holky koupila jsem si Bustinol kapsle máte s tímto produktem zkušenosti? Podle referencí by to mohlo fungovat co vy na to?

Jasný, nováček a zakládá diskusi s dotazem na podivný produkt?? A reference, že by to mohlo fungovat. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6884
26.1.21 15:56

No jasne, ze to funguje! Vyzkouseno. Ontar mi to bral omylem misto leku na prostatu a dnes jsem mu musela v Astratexu objednavat 100DD. Zatim mu to pry staci, ale k narozeninam uz loudi nejakou krajecku od Victorky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7174
26.1.21 16:05

@alca888 Ahoj, funguje to na 100%. Jen nejsou k sehnání ty tablety, co růst zastavují, takže kamarádka kamarádky, co má kamarádku co to zkusila, tak teď nosí prsa omotaná kolem krku a doufá, že brzy budou ty tablety na zastavení růstu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1131
26.1.21 16:29
@ontarova.stara píše:
No jasne, ze to funguje! Vyzkouseno. Ontar mi to bral omylem misto leku na prostatu a dnes jsem mu musela v Astratexu objednavat 100DD. Zatim mu to pry staci, ale k narozeninam uz loudi nejakou krajecku od Victorky.

když to budeš brát ještě celý rok, tak si k konečně můžeš koupit pořádný top… ZZ TOP :D a založit revival kapelu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
955
26.1.21 16:34
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925
26.1.21 16:35
@alca888 píše:
Ahoj holky koupila jsem si Bustinol kapsle máte s tímto produktem zkušenosti? Podle referencí by to mohlo fungovat co vy na to?

to myslíš tuhle referenci?
https://www.idnes.cz/…i-trendy_bib

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
955
26.1.21 16:36
@alca888 píše:

Asi sis je koupila jako první, tak bychom pak prosili foto „před“ a „po“. Díky :dance: :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6884
26.1.21 16:42
@Taktinevím píše:
@ontarova.stara @Premek_Orac
TY VOLE! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :jazyk:

Ty se nesmej :cert:! Vis ty co to je, nasivat na vsechny Ontarovy jegrovky a trencle s lampasem krajecky, aby mu to ladilo s podprdou?
A to jeste musime sehnat na sezonu plavky, protoze do svych oblibenych boratek ted ty prednosti nenarve :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
955
26.1.21 16:54
@ontarova.stara píše:
Ty se nesmej :cert:! Vis ty co to je, nasivat na vsechny Ontarovy jegrovky a trencle s lampasem krajecky, aby mu to ladilo s podprdou?
A to jeste musime sehnat na sezonu plavky, protoze do svych oblibenych boratek ted ty prednosti nenarve :nevim:.
:jazyk: Jen přišívej kraječky, neflákej to. Nebo tě pomluvě. Na plavky bude ted´ určitě sleva, zvlášt´ na ty XX(atd)L :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
955
26.1.21 16:55
@pohledzdruhestrany píše:
to myslíš tuhle referenci?
https://www.idnes.cz/…i-trendy_bib

Hele tahle paní brala asi poloviční dávky jenom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4366
26.1.21 17:38
@alca888 píše:

Zadne pilulky na svete ti prsa nezvetsi, smir se s svymi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33074
26.1.21 18:45
@alca888 píše:

jsi jen hloupá nepovolená reklama na na tahání peněz z kapsy naivních důvěřivců. Ale víš co, zkusím to přeposlat adminkám, třeba by měly zájem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
22.2.21 15:23

Dík za odpovědi všem. Teď jsem dobrala to první balení a už nepotřebuji referenci :D po několika letech mám na čas dny a k tomu cítím prsa a jsou pevnější. Jsem ráda, že jsem koupila. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat