Tablo / obraz ke 40.narozeninám

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 15:19
Tablo/obraz ke 40.narozeninám

Ahoj. Chtěla bych dát manželovi k narozeninám, nějaké tablo nebo velký obraz s průběhem jeho života(od dítěte, po svatbu a dál :) ),nemáte někdo nějaké inspirativní foto? Nebo nápad jak to udělat? Na internetu jsem toho moc nenašla.

Omlouvám se za anonym, ale nechci aby to prasklo :kytka:

Reklama

Reakce:

Sofierules
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 16.01.18 15:54

Třeba tak?

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 17.01.18 00:11

Ježíš, tohle udělat někdo mně, tak ho zadupu do země :D
Ne vážně, za sebe bych zkusila v okolí pohledat grafiky na volné noze, s tímhle by si měli umět poradit. Viděla bych to na naskenované či elektronicky předané fotky, ze kterých by grafik sestavil podklad pro tisk na plátno. Včetně rozvržení, pozadí, stylu atd. Aspoň takhle bych na to šla já. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama