Tablo / obraz ke 40.narozeninám

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 15:19
Tablo/obraz ke 40.narozeninám

Ahoj. Chtěla bych dát manželovi k narozeninám, nějaké tablo nebo velký obraz s průběhem jeho života(od dítěte, po svatbu a dál :) ),nemáte někdo nějaké inspirativní foto? Nebo nápad jak to udělat? Na internetu jsem toho moc nenašla.

Omlouvám se za anonym, ale nechci aby to prasklo :kytka:

Reakce:
Sofierules
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 16.01.18 15:54

Třeba tak?

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 17.01.18 00:11

Ježíš, tohle udělat někdo mně, tak ho zadupu do země :D
Ne vážně, za sebe bych zkusila v okolí pohledat grafiky na volné noze, s tímhle by si měli umět poradit. Viděla bych to na naskenované či elektronicky předané fotky, ze kterých by grafik sestavil podklad pro tisk na plátno. Včetně rozvržení, pozadí, stylu atd. Aspoň takhle bych na to šla já. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >