Reklama

Tablo / obraz ke 40.narozeninám

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 15:19
Tablo/obraz ke 40.narozeninám

Ahoj. Chtěla bych dát manželovi k narozeninám, nějaké tablo nebo velký obraz s průběhem jeho života(od dítěte, po svatbu a dál :) ),nemáte někdo nějaké inspirativní foto? Nebo nápad jak to udělat? Na internetu jsem toho moc nenašla.

Omlouvám se za anonym, ale nechci aby to prasklo :kytka:

Reklama

Reakce:

Sofierules
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 16.01.18 15:54

Třeba tak?

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 17.01.18 00:11

Ježíš, tohle udělat někdo mně, tak ho zadupu do země :D
Ne vážně, za sebe bych zkusila v okolí pohledat grafiky na volné noze, s tímhle by si měli umět poradit. Viděla bych to na naskenované či elektronicky předané fotky, ze kterých by grafik sestavil podklad pro tisk na plátno. Včetně rozvržení, pozadí, stylu atd. Aspoň takhle bych na to šla já. :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >