Reklama

Tábor - kde sehnat jantarové korálky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jenny.fields
Generální žvanilka 24711 příspěvků 05.05.11 23:48
Tábor-kde sehnat jantarové korálky

Je tady někdo z Tábora, kdo by mi poradil, kde tam sehnat jantarové korálky pro dítě? Nějaká bylinná apatyka, esoterie, zdravá výživa či tak něco…

Reklama

Reakce:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22831 příspěvků 06.05.11 00:21

možná v OD Dvořák, nová část, úplně nahoře za výlohou mají historické šaty a prodávají tam takovýhle věci, ale jistá si tím nejsem.

Ajka a Domi
Extra třída :D 14771 příspěvků 06.05.11 09:03

http://www.vbavlnce.cz/…arch/result/?…
nedávno jsem narazila na tyhlety stránky,kdybys hledala třeba přes net :wink:

Kamiz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.11 09:27

Dobrý den, nedavno jsem navštívila http://www.koralkymix.cz/ je to tam moc hezké, příjemný a ochotný pán, zkuste se tam také podívat, já tam našla vše co jsem potřebovala :-) :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >