Tábor - kde sehnat jantarové korálky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jenny.fields
Nadpozemská drbna 25286 příspěvků 05.05.11 23:48
Tábor-kde sehnat jantarové korálky

Je tady někdo z Tábora, kdo by mi poradil, kde tam sehnat jantarové korálky pro dítě? Nějaká bylinná apatyka, esoterie, zdravá výživa či tak něco…

Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22896 příspěvků 06.05.11 00:21

možná v OD Dvořák, nová část, úplně nahoře za výlohou mají historické šaty a prodávají tam takovýhle věci, ale jistá si tím nejsem.

Ajka a Domi
Extra třída :D 14771 příspěvků 06.05.11 09:03

http://www.vbavlnce.cz/…arch/result/?…
nedávno jsem narazila na tyhlety stránky,kdybys hledala třeba přes net :wink:

Kamiz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.11 09:27

Dobrý den, nedavno jsem navštívila http://www.koralkymix.cz/ je to tam moc hezké, příjemný a ochotný pán, zkuste se tam také podívat, já tam našla vše co jsem potřebovala :-) :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >