Tachykardie i po porodu

71
19.11.20 20:30

Tachykardie i po porodu

Ahoj, od prvního těhotenství mívám problémy se srdcem, rychlé bušení až tachykardie dost nepřijemné stavy po prvním těhu mi to vymizelo a jen občas se to ohlásilo, ted jsem po druhém těhu, děti dva roky od sebe, ve 2. těhu už byly takové problémy, že mi byly nasazeny i prášky betablokátory, měla jsem je po šestinedělí vysadit a vše mělo být ok, protože krom tachykardie nikde nic ani na UTZ není špatně, ale stavy přetrvávaj museli mi být nasazený opět ty léky, bojím se, že se toho už nezbavím a je to pro mě fakt náročné, když pokaždé když mě zbudí malej v noci na kojení je mi zle a bije mi srdce…a v denním zápřahu samozřejmě.. jsem z toho fakt neštěstná, protože ted už i po těch lécích to není ono :nevim:, malýmu bude 6m, myslíte, že to chce ještě čas, máte někdo zkušenost? Jinak železo, štítnou žlázu a cukr na lačno mám ok…takže to jako příčinu asi mužem vyloučit ještě teda pujdu na pitít kvuli tomu, že jsem měla v 2, těhu těhotenskou cukrovku. :palec: Budu ráda za cokoliv co mi sem napíšete, díky ;)!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20030
19.11.20 20:35

Moc dobře znám je to srašně protivný, mě betablokátory zůstaly, ale nemám štítnou, která mi to zůsobuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
19.11.20 20:42
@ka2ka píše:
Moc dobře znám je to srašně protivný, mě betablokátory zůstaly, ale nemám štítnou, která mi to zůsobuje

A měla jsi to už i před těhu? Já právě ne :nevim: A štítnou mám právě taky ok :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.20 20:43

Najdi si kvalitni kardiologii, kde zjistí příčinu tvých potíží..Sla bych osobne do Ikemu nebo do Vinohradské nemocnice.

• Citovat
  • Nahlásit
20030
19.11.20 21:02
@snažillka píše:
A měla jsi to už i před těhu? Já právě ne :nevim: A štítnou mám právě taky ok :mavam:

neměla jsem to před těhotestvím a štítnou nemám vůbec a to mi to způsobuje takže já se léků nezbavím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
19.11.20 21:06
@Anonymní píše:
Najdi si kvalitni kardiologii, kde zjistí příčinu tvých potíží..Sla bych osobne do Ikemu nebo do Vinohradské nemocnice.

Kardiologii si myslím, že mám dobrá mám to dokonce přes známost, je to už druhé na té první, řekli,, že nemám vůbec žádný problém :,( Nejsem z Prahy, ale z Brna :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
19.11.20 21:06
@ka2ka píše:
neměla jsem to před těhotestvím a štítnou nemám vůbec a to mi to způsobuje takže já se léků nezbavím

Aha, takhle už chápu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4076
19.11.20 21:29

Beru betablokátory už šest let. V těhotenství mi problémy malinko ustoupily, mohla jsem vysadit. Teď je zase beru. Lepší brát léky, než si vyčerpat předčasně životnost srdce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama