Tachykardie novorozence

56
21.4.20 21:20

Tachykardie novorozence

Ahoj všem, před pár hodinami jsem se stala maminkou. Těžký porod, malej 4 kila. Po bondingu ho vzali na novorozenecké oddělení a zjistili mu tachykardii, prý hodnoty kolem 180. Jsem teď bez něj, malý je na pozorování na jiném oddělení, já na šestinedělí, trpím :(.

Máte s tím někdo zkušenost, prosím? Během porodu ty hodnoty dosáhly nárazové max 170 a nikdo se tím neznepokojil, vyšetření srdce během druhého trimestru bylo ok, včetně všech monitoru během těhotenství, manžel ani já srdce nemocné nemáme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4276
21.4.20 21:26

Ahoj. Zkušenost nemám… Mě zjistily tachykardii v klidu 140 když jsem byla těhotná. Beru jen léky na snížení ale doživotně (zjištěno ve 24l) ale problémy jsem měla od puberty. Držím moc palečky. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5473
21.4.20 21:29

To může být stresovou reakcí po náročnějším porodu, jaký byl ASTRUP z pupku? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21295
21.4.20 21:32

Moc držím palečky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
21.4.20 21:33

@Doctus To mi bylo řečeno, rodila jsem vaginálně, hodně dlouho, bez oblbovaku.. Pichali mi pak oxytocin, byla to dost síla. O pupíku nevím :/.

Doufám, že se mi pak rozeběhne kojení, když teď nemůžu přikládat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
643
21.4.20 21:47
@puuuuf píše:
@Doctus To mi bylo řečeno, rodila jsem vaginálně, hodně dlouho, bez oblbovaku.. Pichali mi pak oxytocin, byla to dost síla. O pupíku nevím :/.Doufám, že se mi pak rozeběhne kojení, když teď nemůžu přikládat.

Nemysli hned s kojením na nejhorší. Moje malá byla po porodu na JIP, když jsem jí pak po 3 dnech dostala na pokoj, rozkojila jsem se hezky a kojim do teď (14 měsíců). Takže hlavu vzhůru a ať je prcek zdravej :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.20 10:00

Prcek na tom byl po porodu podobne. Bylo to dlouhým a obtiznym porodem, měl hodně přes 4 kila. Během dvou dnů se to srovnalo, ale nechávali si ho na pozorování a nosili mi ho na kojení druhý den a noc. První přiložení proběhlo víc jak 12 hodin po porodu a s kojením nebyl problém. Držte se, nestresujte se zbytečně, to si myslím že je pro kojení nejdůležitější, být co nejvíc v pohodě. Určitě to nic vážného nebude a brzy si budete malého užívat doma :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat