Tachykardie plodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
befana
Echt Kelišová 8647 příspěvků 10.02.09 11:40
tachykardie plodu

Opakovaně jsem měla na monitoru blbé hodnoty tepové frekvence mimča - až ke 200tepům za minutu.
Vždycky po určitý době se to zlepší tak mě pustili naštěstí domů,ale už 2× jsem vypadala na hospitalizaci :roll:
Nkdo mi ale nevysvětlil co to znamená? Každý říká jen: Dobrý x špatný…

Nevíte jaké je tachykardie velké riziko pro plod?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 10.02.09 11:52

Befano a zkoušeli monitor dělat i v jiných polohách? Bylo to pak stejné?

Já jsem na konci chodila na monitory obden dva - vždycky jeden den byl blbej monitor, ta tachykardie. Tak jsem musela druhý den znovu. To bylo dobrý, tak za dva dny. Zas blbej, zas druhej den. Při prvním špatném monitoru mě mudra poslala na ultrazvuk, kde zkontrolovali průtoky placentou, která byla OK.

Lesina
Echt Kelišová 9867 příspěvků 10.02.09 12:04

Počkej rok a půl a sama uvidíš ty príma vzteklý záchvaty. Tohle jsem měla s Adli - navíc jsem dlouho přenášela, takže jsem si monitorů užila až až…

Miminko bylo v pořádku, jen se prostě vzteklala… Vychytala jsem, že když jsem šla na monitor hned brzy ráno, miminko spalo a tepová frekvence byla normální. Když jsem šla na deset až jedenáct, byla vzhůru a bylo jasný, že v nemocnici nocuju :) S dalšíma holkama jsem chodila automaticky na těch půl sedmé (což byl hnus), ale nemusela jsem být v nemocnici na pozorování přes noc…

Neboj, tachykardie nemusí znamenat vůbec nic jiného, než poněkud vzteklé miminko :) Těš se :)

L.

PS: Monitor se dá natáčet i v sedě, což mi prozradili až ve třetím těhu - bylo to o moc pohodlnější :)

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 10.02.09 12:15

no spící mimina u nás dost nerudně budili…a my to měly i v klidu. Ale myslim, že to bylo hlavně polohou a umístěním placenty…

Ale nikdy mě teda kvůli tomu nehospitalizovali…naštěstí…:D

Jo a ráno to bylo dost lepší celkově, málo lidí, chodila jsem na 7 hodinu, abych byla první:) Nosila jsem si polštář pod hlavu a dělala si pohodlí

befana
Echt Kelišová 8647 příspěvků 10.02.09 13:16

Lesino: neděs mě :lol: ,já sama jsem jako dítě bývala supervztekloun :lol:
Já naštěstí u toho můžu sedět,v Podolí mají takový křeslo,který se i houpou :)
Je fakt,že jednou jsem byla hned ráno,a ten jsem měla úplně nejklidnější.
Příště jsem objednaná na 12.30,takže abych teda zas očekávala hrůzu… :roll:

Nikolaa
Závislačka 4666 příspěvků 10.02.09 14:45

Ahojky, já jsem měla taky špatný monitory, ale většinou to bylo tím, že byla Tereza špatně natočená nebo se to blbě přenášelo přes tu mojí tukovou vrstvu :roll: :lol: . Natáčeli nás v sedě a příšerně nepohodlným křesle (Apolinář), takže jsem většinou skončila na sále a v leže :roll: .A takhle to šlo pořád dokola, než jsem porodila. Jsem se na porod těšila už jenom proto, abych nemusela pořád vstávat a čekat hodiny na monitor :roll: :? :lol: :lol: :lol:

Befano, nic si z toho nedělej, bude to v pohodě :wink: , přeju klidný porod! :wink:

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 10.02.09 14:50

jsem si vzpomněla, že jsem kecala:D Teda paměť mam krátkou…

já si chtěla sedat, protože se mi vleže dělalo blbě. Ale ty blbý monitory jsem měla naopak vsedě. Takže příště jen vleže, ale na boku :oops: :lol:

Jaja 0202
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.12 20:16

My měli jeden den taky tachykardii…na gyndě my v jeden den natáčeli 3× monitor a pokaždý tachykardie, tak mě poslali do nemocnice na přetočení, tam jsem dorazila v půl 4…tam taky špatný, tak mě daly na první dobu na sál…tam my natočili hodinovej záznam a to samý a to bylo 5 hodin odpoledne a prý za hodinu mě přetočí…no to už se nekonalo a začaly přípravy na porod :D

VeverkaLuu13
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.13 15:54

Měla jsem to podobně, moje první náslechy, do termínu ještě měsíc, jeden den tachykardie, druhý den to samé, odjezd do nemocnice na pozorování, tam dobrý, za hodinu znova monitorovali a stahy bez otevírání, takže okamžitě císař pod úplnou narkózou, no nevím do teď, co se vlastně stalo, že to vše muselo být tak rychle

chy
Nováček 2 příspěvky 18.03.15 18:08
tachykardie plodu ve 22tt

Ahoj všichni, nemáte někdo podobnou zkušenost? byla jsem na UT ve 22 týdnu a bylo zřetelně vidět, že srdíčko naší malé přechází do tachykardie, až fibrilace jak napsal můj doktor, vše ostatní je prý v pořádku. Jsem odeslaná na speciální UTZ srdce miminka. Doktor neřekl žádný detail a já strachy padám co to může být, :( :( :( údajně to nemusí být vada, ale samozřejmě taky může…

tezes
Stálice 86 příspěvků 18.03.15 19:09

@chy moje mala mela tachykardii az ve 36 tt, do te doby nic. Narodila se sice trochu dramaticky, ale je naprosto zdrava. Alespon tedy doted. Ale 22tt je fakt brzy. Drzim palce, at je vse ok

Anik6
Závislačka 3909 příspěvků 18.03.15 19:39

Pred a pri porodu mel mladsi tachykardii porad. Nekolikrat mi monitory nataceli a vzdy tachykaride. Kolik dr. namerili?

chy
Nováček 2 příspěvky 18.03.15 19:58

To mi neřekli, jen jsem to viděla i já srdíčko normálně bouchalo a pak se roztřáslo, doktor mi řekl, že to může být i tím, že ještě není vyzrálé ale vypadalo to děsivě a víc mi k tomu nechtěl říct…do zprávy napsal spoustu zkratek, kterým nerozumím.. :(

Hangee
Stálice 54 příspěvků 08.01.16 08:17

Taky přidam zkušenost, vždy jsem měla záznam v pořádku, teď 39+5 jsem začala trochu krvacet tak jsem jela raději na kontrolu jsem prvorodicka tak nic nevim, raději 5× zbytečně než něco zanedbat. Průzkumu mě a natočili a ajhle, krvaceni úplně normální ale srdíčko splaseny, pak jsem byla na přístroji asi 2hod a až pak mě přeložili na pokoj, teď ráno mi budou dělat další záznam a buď bude OK a pojedu domů, nebo začnou vyvolávat porod… Tak jsem zvědavá. Jinak v ústecké nemocnici všichni super! A při běžném natáčení pěkná místnost, gauciky a při polohování dají i polštářek :)

Voltiček
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 08.01.16 08:33

@Hangee :hug: Ať je vše v pořádku a porod proběhne v pořádku a hladce :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama