Tahání dítěte po KET

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kofolkal
Kecalka 116 příspěvků 11.02.19 13:37
Tahání dítěte po KET

Ahoj holky, maminky a čekatelky. Chtěla jsem se zeptat, jaký je váš názor na tahání dítěte po KET? Mám skoro 2letou dcerku (14kg) a mám jít na KET, jeden teď nevyšel a já si říkám, co jsem dělala špatně… malou jsem se snažila netahat, ale ne vždy to jde, ne vždy je manžel doma. Zdravý rozum mi říká, že pokud miminko má být, tak ať se děje nebo dělá cokoliv, ale… Ono poučky typu: netahat těžké břemena…co je těžké břemeno? Děkuji :)

Reakce:
lea79
Ukecaná baba ;) 2283 příspěvků 11.02.19 13:52

@kofolkal Já šla na KET, když měl starší syn 7m. Sice už začínal chodit, ale nosila jsem ho pořád. Po KETu jsem druhý den šla 10km, nijak jsem se neomezovala. Ono to prostě ani nešlo. KET vyšel a teď mi tu běhá druhý raubíř.

Ber to tak, že když otěhotníš přirozeně, tak to ty první dny nevíš a funguješ bez omezení.

kofolkal
Kecalka 116 příspěvků 11.02.19 13:56
@lea79 píše:
@kofolkal Já šla na KET, když měl starší syn 7m. Sice už začínal chodit, ale nosila jsem ho pořád. Po KETu jsem druhý den šla 10km, nijak jsem se neomezovala. Ono to prostě ani nešlo. KET vyšel a teď mi tu běhá druhý raubíř.Ber to tak, že když otěhotníš přirozeně, tak to ty první dny nevíš a funguješ bez omezení.

Jj, přesně, já si to taky tak říkám. Jen když to nevyšlo, tak jsem měla prostě výčitky a přemýšlela jsem, co jsem udělala špatně

Uživatel je onlineCelina
Závislačka 4268 příspěvků 11.02.19 14:41

Záleží na tom, jaké máš priority. Když otěhotníš přirozeně, tak možná něco taháš a o těhotenství nevíš…tady o tom ale víš a předpokládám, že nechceš nic riskovat, navíc dvouletá slečna přece nepotřebuje nosit :think: jde o dva týdny. Já jsem se po KET snažila omezit riziko na minimum, abych si pak nic nevyčítala . Případný neúspěch nemusí být způsobený tahaním těžkého (14kg je dost), ale taky může :nevim:

kofolkal
Kecalka 116 příspěvků 11.02.19 14:46

@Celina Spíš jde o běžné provozní věci - zvednout ji a posadit do židličky, do postele atd. Jako nejhorší jsou asi teď ty výčitky, i když si říkám, že jsem si ze začátku dávala pozor s tím taháním atd. Ale to jsou myšlenky co by kdyby a k ničemu, co si budem, že jo…

Uživatel je onlineCelina
Závislačka 4268 příspěvků 11.02.19 14:55

@kofolkal já vím, co myslíš..,i tak bych se tomu asi snažila vyhnout, pro svůj klid :think:

kofolkal
Kecalka 116 příspěvků 11.02.19 14:56
Uživatel je onlineCelina
Závislačka 4268 příspěvků 11.02.19 14:57

@kofolkal a držím palce :mavam:

kofolkal
Kecalka 116 příspěvků 11.02.19 14:58

@Celina děkuju :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >