Tahání za vlasy a následná boule

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Altaosa
Nováček 1 příspěvek 10.05.18 11:40
Tahání za vlasy a následná boule.

Ahoj všem, včera večer jsem se s kamarádem trošku poštuchovala a nakonec to skončilo taháním za vlasy ale takovým stylem že se mi tam skoro hned udělala tvrdá boule. Dnes je menší ale stálé bolí a já nevím zda je to normální jev či nikoliv. Děkuji za odpověď.

Reklama

Reakce:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 10.05.18 12:33

No celé to není normální. Ani boule, ani tahání za vlasy.

natyber
Závislačka 4448 příspěvků 10.05.18 12:37

Normální to asi není, když někdo někoho tahá za vlasy až tam má bouli :nevim:

Ou
Závislačka 4184 příspěvků 10.05.18 18:00
@Čičorečka píše:
No celé to není normální. Ani boule, ani tahání za vlasy.

pokud jsou dospělí, při vědomí a svéprávní, tak po vzájemném souhlasu je to úplně normální.

A může to být velmi příjemné, vřele doporučuju.

počkejte tak dva, tři dny a uvidíte co to bude dělat - když to bude dál otékat, bolet, zčervená to a nebo to bude horké, tak se tam něco zanítilo a nejspíš to bude chtít rozříznout a vyčistit - pak zadjte za lékařem. (ne, nepotřebuje vědět přesný mechanismus).

A příště se holt domluvte ať se soustředí na méně citlivé kousky těla.

natyber
Závislačka 4448 příspěvků 13.05.18 21:55

@Melouchova Zřejmě sis spletla téma ;)

Klaudinacek
Kecalka 255 příspěvků 18.05.18 10:49

Ahoj, pomalu si dávám dohromady vše na miminko, poradíte mi, jakou chůvičku si koupit?

Ivik.ivos
Kecalka 187 příspěvků 19.05.18 09:31

My máme doma chůvičku s kamerou a nočním viděním, opravdu se to vyplatí si připlatit za tu s kamerou

Klaudinacek
Kecalka 255 příspěvků včera v 21:31

Fakt a kde jste ji koupil?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Královská svatba: Černošská facka, symbolika, dojatý Harry i poslední výstup Filipa

Pokud jste neviděli přímý přenos ze svatby prince Harryho a americké herečky... číst dále >

Fotbalisté Gündogan a Özil s Erdoganem. Není to váš prezident! běsní Němci

Velkou vlnu nevole rozpoutala fotografie, na níž jsou prvotřídní němečtí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Reklama