Tahání za vlasy a následně hrozné migrény

Anonymní
20.6.20 19:57

Tahání za vlasy následně hrozne migrény

Holky jak jste odnaučili. deti tahání za vlasy můj syn 15 měsíců to dělá pořád s nic nezabírá a já už nemůžu denně šíleně migrény mám extrémně citlivou pokožku a tahá mě vždycky tak že se to nedá snést má hroznou Sílu a udělá to pokaždé když má příležitost a ikdyz.mam vlasy v drdolu domluva nepomáhá plácnutí přes ruce atd prostě nic a ja už mám pocit že z těch věcných migrény skočím z okna už jsem fakt zoufalá

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11537
20.6.20 19:59

Ohol si hlavu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9352
20.6.20 20:05

Ty jsi ta, co tu nedávno psala, že má to extrémně agresivní dítě, ne? Za mě, prostě bych ho nepochovala a nebrala na ruku, aby se k vlasům dostal. Když se necháš dobrovolně tahat, co k tomu říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20035
20.6.20 20:07

No tak mu tu ruku drž, a nebo nechovej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19250
20.6.20 20:10
@Anonymní píše:
Holky jak jste odnaučili. deti tahání za vlasy můj syn 15 měsíců to dělá pořád s nic nezabírá a já už nemůžu denně šíleně migrény mám extrémně citlivou pokožku a tahá mě vždycky tak že se to nedá snést má hroznou Sílu a udělá to pokaždé když má příležitost a ikdyz.mam vlasy v drdolu domluva nepomáhá plácnutí přes ruce atd prostě nic a ja už mám pocit že z těch věcných migrény skočím z okna už jsem fakt zoufalá

Promin, 15 mesicni ditema cca 80 cm, ta budes mit 150 a vic cm. Myslim, ze reseni je dost jednoduche.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5303
20.6.20 20:18

Proč tahas celý den 15ti měsíční dítě? Pochybuju že z jednoho zatahani budeš mít migrénu jak blázen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.6.20 20:24
@mackA159 píše:
Proč tahas celý den 15ti měsíční dítě? Pochybuju že z jednoho zatahani budeš mít migrénu jak blázen.

Myslím že to není jen o tahání mě to malá dělá taky a kolikrát za den se k déčku ohneš atd přebalování dávání do. sedscky oblíkání atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3650
20.6.20 20:27

Tak nos čepici anebo nezvedej dítě. Možnost je se ostříhat na ježka :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73669
20.6.20 21:05
@Karonikaqi píše:
Myslím že to není jen o tahání mě to malá dělá taky a kolikrát za den se k déčku ohneš atd přebalování dávání do. sedscky oblíkání atd

To by mě zajímalo, jak při přebalování může tahat za vlasy stažené do drdolu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2330
20.6.20 21:12

Mě by zajímalo, kdo ti poradil tenhle styl výchovy, když jsi z patnáctiměsíčního mimina na skok z okna?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
987
21.6.20 21:25

Zatahala bych ho taky za vlasy, ne moc.. Ale at citi a vi, jak je to neprijemny..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20035
21.6.20 21:39
@Konys píše:
Zatahala bych ho taky za vlasy, ne moc.. Ale at citi a vi, jak je to neprijemny..

u některých dětí naprosto k ničemu jen tahají víc a mají z toho zábavu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
987
22.6.20 05:29
@ka2ka píše:
u některých dětí naprosto k ničemu jen tahají víc a mají z toho zábavu

Tak by dostaval přes ruku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2330
22.6.20 09:45
@Konys píše:
Tak by dostaval přes ruku..
…a ne málo :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
987
22.6.20 11:49
@Berry77 píše: …a ne málo :mrgreen:

Přesně..
Mam 9 měsíční, a kdyz na neco reknu 3× ne nesmis, nedělej to atd..pak jdu a plácnu pres ruku.. Tahat za vlasy, patlat tv, atd proste nebude.. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat