Tahy a tlaky v břiše v těhotenství

Anonymní
1.1.20 14:07

Tahy a tlaky v brise v těhotenství

Ahoj vsem,

asi tu nejake podobne diskuze uz jsou, ale rada si necham napsat vase aktualni rady a situace :) jsem ted 19 tt a kolikrat po celem dni, kdyz třeba sedim a tim padem jakoby trosku utlacuju brisko, mam potom takove tahy a tlaky různe po celem brise. At uz jednou v levem podbrisku nebo v pravém nebo dnes rano me jakoby trosku pichalo kolem pupku. Jinak me to spis tahne k levemu podbrisku. Coz muzou být vazy :nevim:

Ale jen se chci zeptat, jestli takovy „nekomfort“ taky casto citite. Mam pak akorat strach o miminko, aby bylo vse v poradku.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

789
1.1.20 14:18

Taky jsem 19 tt. Vazy mě trápí už asi 6 týdnů. Mám zakloněnou dělohu a kousek „na křivo“ takže když mě začne táhnout vaz na dvě straně je to mazec. Naposled jsem kolikrát nebyla schopna ani udělat krok. Byla jsem taky u dr a u něho vše v pohodě. Druhý den po kontrole už to bylo zase dobrý tak jsem zvědavá kdy mě to zase chytne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 14:18

Já měla hrozné bolesti, tak od 16tt do 25, pak už nic. Tlak, pnutí, píchání, někdy i bolest tak velká, že jsem myslela že předčasně rodím :lol: Bylo to jak se děloha roztahovala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 14:42

Jj, kolem toho 20tt to bricho celkem vyskoci, takze je jasne, ze to taha.

Ja mam ted obri, uz 32tt a momentalne mi utlacuje vsechno a je mi zle a tezko a chce se mi zvracet :,( a to jsem jedla v 11 :roll: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
250
1.1.20 14:43

Ahoj, já jsem teď 12tt, zatím dobrý docela, ale u prvního vím, že mě tak asi od 15 týdne neustále něco tahalo, občas až bolelo..Prostě jak říkáš, nekomfort.Bylo to tak prakticky až do porodu. Ale při vyšetřeních vše v normě. Čekám, co bude teď a jak to bude probíhat. Snad lépe :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 14:53

@Lucylla1 Pokud bolí jen břicho, tak to je dobrý :lol: Já od 30 týdne nemohla ležet, jak mě bolely kyčle, budila jsem se i v noci každou hodinu bolestí, pak se k tomu přidala bolest, nevím jak to je česky, anglicky sciatica pain, je to že děloha utlačuje nějakej nerv a to byla bolest od zadku až ke kotníku taková, že mě přítel musel táhnout na wc, nešlo ani kulhat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 15:03
@Kristynka22 píše:
@Lucylla1 Pokud bolí jen břicho, tak to je dobrý :lol: Já od 30 týdne nemohla ležet, jak mě bolely kyčle, budila jsem se i v noci každou hodinu bolestí, pak se k tomu přidala bolest, nevím jak to je česky, anglicky sciatica pain, je to že děloha utlačuje nějakej nerv a to byla bolest od zadku až ke kotníku taková, že mě přítel musel táhnout na wc, nešlo ani kulhat :lol:

Jo, to mám ted :lol: uz jsem se chtela zastavit v mistnim domove senioru a pujcit si choditko :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 15:29

@PaníKadrnožková No spíš možná rovnou takovou tu elektrickou káru, jak na tom jezdí důchodci :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 15:43

Jsem ve 30tt a mám to celé těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 16:02
@Kristynka22 píše:
@PaníKadrnožková No spíš možná rovnou takovou tu elektrickou káru, jak na tom jezdí důchodci :lol:

Jeste lepsi :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
250
1.1.20 16:53

@Kristynka22 jo, tak to se pak stupnovalo s blížícím se porodem. Kyčle taky bolely a pak mi otekly nohy, spala jsem vždy hodinu, pak pochodovala po pokoji.Pak mě zas začaly bolet ty natekle nohy a tak dokola :lol: Spíš jsem reagovala na ten dotaz ohledně toho tahání v břiše, ono to je nepříjemné, ze začátku jsem se toho děsila a hned myslela, co se děje strašného. Pak mě dr uklidnila, že je vše OK, tak jsem to už pak neprožívala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.1.20 17:56

Dekuji vam za nazor :hug:

Dneska to pichani docela jede, ale je to jen obcas a hned to přejde. Tak je to snad normalni. Cca 3 tydny citim takove bublinky, tak to jsou asi prvni pohyby. Dneska jsem taky par citila a přes angelsound jsem si poslechla srdicko a jsem klidnejsi :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
250
1.1.20 17:58
@Anonymní píše:
Dekuji vam za nazor :hug:Dneska to pichani docela jede, ale je to jen obcas a hned to přejde. Tak je to snad normalni. Cca 3 tydny citim takove bublinky, tak to jsou asi prvni pohyby. Dneska jsem taky par citila a přes angelsound jsem si poslechla srdicko a jsem klidnejsi :srdce:

Jeee, ten angelsound jsem si taky chtěla pořídit, musí to být úžasné!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.20 13:36

Jojo, je to krásný slyset srdicko :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie