Tajné pokladničky a sejfy

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 23.03.18 19:16
Tajné pokladničky a sejfy

Holky, prosím vás nevíte kde sehnat nějakou,,tajnou,, pokladničku? Mamča má třeba jakože knihu a má to normálně v knihovně a v tom je schránka na klíček. Chtěla bych něco podobného. Tedy něco na tento styl. Viděla jsem na netu kdysi jakože plechovku od hrášku, ale teď ani za nic nemůžu nic kloudného najít. Nebo nemáte třeba někdo nějakou vyrobenou? Uvítám i tipy, musím nutně tajit a šetřit finance na určitou věc :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Taka
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 23.03.18 19:22

Dá se v pohodě vyrobit z té knížky. Kup nějakou zamykací krabičku, vykuchej knížku - třeba nějakou za pár kaček z antikvariátu, nechej jen ty tvrdé desky a přilep je na krabičku. Založ do knihovny mezi knížky a je to :palec:

Aries6
Generální žvanilka 21657 příspěvků 2 inzeráty 23.03.18 20:44

@LimitedEdition Tak se rozhlídni okolo sebe a podívej se, co by se dalo napodobit, tak, aby to vypadalo opravdově, ale plnilo funkci pokladničky a nikdo neměl tendenci tu věc rozebírat.
Co třeba obrázek, udělat tam tajnou kapsu. Nějak upravit květináč třeba.

Aries6
Generální žvanilka 21657 příspěvků 2 inzeráty 23.03.18 20:45

@LimitedEdition Chceš, aby to bylo stylové, nebo ti jde jen o to schovat peníze?

Jana206
Nadpozemská drbna 25893 příspěvků 23.03.18 20:54

My máme jako plechovky od piva, ale je to reklamni předmět. Na první pohled nejde vidět, ze je to pokladnicka, ale stylové to není :mrgreen:

Uživatel je onlinezrcadlo
Kelišová 6318 příspěvků 23.03.18 21:00

@LimitedEdition A před kým to chceš tajit? Můj manžel by novou knížku v knihovně okamžitě poznal a chtěl se podívat, ve špajzu občas taky dělá nájezdy, ale do skříně s oblečením mi neleze, takže třeba drobné dárky pro něj apod. si schovávám normálně za boxem se spodním prádlem v zadní části skříně. Kdybych chtěla nějaké papírové peníze schovat tak, aby do toho on nelezl, tak bych to asi šoupla do lékárničky do krabičky s vaginálními čípky :mrgreen:, to by asi do ruky nevzal.

Kakika
Extra třída :D 14746 příspěvků 23.03.18 21:09

@zrcadlo u nás by stačilo na to položit brokolici a bude se obloukem vyhýbat. Té se nedotkne ani hráběmi :lol:
Peníze se podle mě dají schovat kamkoliv, klidně do jedné své ponožky a do svého šuplíku, tam snad chlap neleze. Napadá mě hned tolik míst, kam by se ten můj nikdy nepodíval (třeba do barelu s granulemi pro kocoury…tam bych mohla schovat klidně flašku Tulamorky :lol:

Uživatel je onlinexstrasilka
Ukecaná baba ;) 1583 příspěvků 28 inzerátů 23.03.18 21:19

Schovej si je do balíčku s vložkama nebo do krabičky od tamponů.

vertunka
Závislačka 3797 příspěvků 23.03.18 21:21

Ja bych pred chlapem prachy schvovala k vlozkam a tamponum. Tam na 100% neleze :mrgreen: :mrgreen:

BloomingGorgeous
Ukecaná baba ;) 2421 příspěvků 24.03.18 09:09

Penize lze dat do obalky a prilepit nekam zespodu pod psaci stul (pod desku), komodu, truhlu, do zasuvky, vsude je na to prostor a neni to videt, clovek by si musel lehnout na zem pod nabytek.

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 24.03.18 09:48

Problém je právě v tom, že manžel vyštrachá úplně všechno. A když ne on tak naše tříletá, která to šla donést tatínkovi, že našla korunky a chce si hrát na obchod. Já už peníze schovávala u sebe ve skříni, různě po kuchyni… Prostě kam se dalo a vždycky jak to našli bylo mi to zabaveno do rodinného rozpočtu :? Takže hledám něco fakt spešl.

balkanka
Kecalka 165 příspěvků 24.03.18 10:22

@LimitedEdition Teda zabaveno do rodineho rozpoctu, to by se mi moc nelibilo. Urcite bych to misto umistila nekam kam mala nedosahne :-), treba za ten obraz, ale zalezi kolik tisic nebo papirovek si chces schovat, tak pak neodstava obraz od zdi :-D. Ta schovka v te knize se mi dost libi, mozna nad tim pouvazuji i ja :-D.

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 24.03.18 12:13

@balkanka no právě, že hodně :mrgreen: chci šetřit na pozemek a co mi doma kde najdu tak všechno znárodní. Ještě mě teď napadlo dolů dozadu do špajzu… Tam nikdo nehrabe jen manžel mi tam hází prázdné igelitky :cert:

smajlik345
Kecalka 215 příspěvků 24.03.18 12:41

@LimitedEdition tak to bych schovala jak bylo řečeno k vložkám nebo k tamponum tam snad chlap nepoleze a dát je někam výš do skříně kde nedosáhne mala

fiveta
Kecalka 104 příspěvků 24.03.18 19:16

Do igeliťáku a do pytlíku se zeleninou do mrazáku :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Rodiče roku Smetana a Haj: Kvůli sadě nožů vzali spící dceru do klubu!

Emma Smetana a její partner Jordan Haj patří bezesporu k nejstylovějším... číst dále >

Pašovaly drogy spolu? „Zmije Simona všem lže,“ vzkazuje Tereza z Pákistánu

Byly jako dvojčata, objížděly spolu privátní kluby po celé Evropě a společně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama