Tak brzo pozitivní test?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mikamikela
Povídálka 16 příspěvků 06.06.19 08:50
Tak brzo pozitivní test?

Dobry den, bohuzel jsem v tomhle neznalec, vždycky jsem to nechala s tím, jak to bude, tak to bude. Nikdy jsem neměla pravidelnou ms, a když, tak jen v radu par měsíců a pak zase jak aprilove počasí, nikdy jsem nic nemerila, netestovala… každopádně, k dotazu… 10.9 poslední ms, 12.9 vyšetření na gyn, a pohoda. 16.10 jsem měla styk, ( opět neznalec), 19.10 jsem si dělala test a byl pozitivní, resp. duch, ale úplná jasnacka. Je možné po 3 dnech, resp. 2,5 aby byl pozitivní test? Mne to přijde jako nesmysl… ale? To mě zajímá. Nebo k početí muselo dojít driv? Jaké jsou vaše názory?
Tak či tak výpočet termínu je orientacni, podle velikosti plodu, dále 9-10 měsíců gynekologickych a tak, no proste ať si počítají co chtějí :D Mě zajímá zda je mozne aby test byl pozitivní po tak krátké době, díky moc dámy :mavam:

Přečtěte si článek: Pozitivní těhotenský test: Jaké jsou další kroky?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
mishulka26
Povídálka 49 příspěvků 06.06.19 08:53

Já nevím, ale máš tam asi chybu píšeš, že poslední MS byla v září :think:

Mikamikela
Povídálka 16 příspěvků 06.06.19 08:56

@mishulka26 ano byla, ale to jsem těhotná nebyla ( měla jsem i kontrolu na gyn), kdyby se měli řídit Pm už rodim :-) jde mi spíše o to: nepravidelná ms, takže nevím ovilacni dny, pravděpodobnosti atd. Ale jde mi o to, zda je mozne za 2,5 dne mít ducha na testu (mamatest). Dekuji za reakci :)

TopSecret
Závislačka 4357 příspěvků 06.06.19 09:00
@Mikamikela píše:
@mishulka26 ano byla, ale to jsem těhotná nebyla ( měla jsem i kontrolu na gyn), kdyby se měli řídit Pm už rodim :-) jde mi spíše o to: nepravidelná ms, takže nevím ovilacni dny, pravděpodobnosti atd. Ale jde mi o to, zda je mozne za 2,5 dne mít ducha na testu (mamatest). Dekuji za reakci :)

Co? No takze kdyz si tehotna nebyla, tak byl test falesne pozitivni, ne?

ugluk
Hvězda diskuse 46663 příspěvků 06.06.19 09:03

Ne, po třech dnech nemá test být šanci pozitivní ani omylem, k těhotenství nevyhnutelně muselo dojít dříve. Jestli dřív žádný styk nebyl, čiste teoreticky mohl test zareagovat na ovulaci, ale těhotenství po třech dnech opravdu ne.

Mikamikela
Povídálka 16 příspěvků 06.06.19 09:04
@TopSecret píše:
Co? No takze kdyz si tehotna nebyla, tak byl test falesne pozitivni, ne?

Asi jsem to napsala zmatecne, omlouvam se, při další kontrole na gyn. mi potvrdili 6tt, jen mi to proste nějak nesedí :D proto se ptám, zda je mozne aby vyšel pozitivní ted 3 dny od styku?

Mikamikela
Povídálka 16 příspěvků 06.06.19 09:05

@ugluk takže museli dojít dříve, taky mi to nesedelo, takže je to hodně orientační :-) dekuji moc za reakci. :dance:

TopSecret
Závislačka 4357 příspěvků 06.06.19 09:06
@Mikamikela píše:
Asi jsem to napsala zmatecne, omlouvam se, při další kontrole na gyn. mi potvrdili 6tt, jen mi to proste nějak nesedí :D proto se ptám, zda je mozne aby vyšel pozitivní ted 3 dny od styku?

Ne. Minimum je 9 dni. Driv proste ne.
Osobne vyzkouseno. Takze to muselo byt z drivejsiho sexu.

TopSecret
Závislačka 4357 příspěvků 06.06.19 09:08

Jinak tehotenstvi trva 40 tydnu.
Tudiz 10 mesicu. Tudiz normalnich mesicu 9. Kazdej mesic nemas stejne dlouhej. Proto se to pocita na tydny.

A 6tt+3. Tak ty 3 znamenaji dny. 6 tyden a 3 den.

ugluk
Hvězda diskuse 46663 příspěvků 06.06.19 09:08

Ano, ultrazvuky jsou velmi orientační, i ten nejpřesnější, prvotrim. screening je plus minus týden.

Mikamikela
Povídálka 16 příspěvků 06.06.19 09:09
@TopSecret píše:
Ne. Minimum je 9 dni. Driv proste ne.
Osobne vyzkouseno. Takze to muselo byt z drivejsiho sexu.

Dekuju, mne proste ten termín nějak nevychází :D i když to počítají podle svých kriterii, u mě těžko říct, když poslední ms 10.9., 12.9 těhotenství vyloučené a podle výpočtu termínu to vychází na tuhle situaci, ale říkám, to bych měla pozitiv po 2,5 dnech od styku a to mi přišlo také brzo…

Mikamikela
Povídálka 16 příspěvků 06.06.19 09:12
@ugluk píše:
Ano, ultrazvuky jsou velmi orientační, i ten nejpřesnější, prvotrim. screening je plus minus týden.

I tak… No říkám, 12.9 nic. 19.10 pozitiv. Termín porodu mám 3.8 ted)

masinka9
Kelišová 5135 příspěvků 06.06.19 09:16

@Mikamikela ale kolem 4tt se na gyndě pomocí utz nic nepozná, jedině z krve. A tu nepíšeš, takže to nemohli vidět, to je teprve zvýšená sliznice jako kolem ms. Hele, důležitý je termín porodu, ne početí. Pokud ovšem neřešíš otce :mrgreen:

Mikamikela
Povídálka 16 příspěvků 06.06.19 09:17
@masinka9 píše:
@Mikamikela ale kolem 4tt se na gyndě pomocí utz nic nepozná, jedině z krve. A tu nepíšeš, takže to nemohli vidět, to je teprve zvýšená sliznice jako kolem ms. Hele, důležitý je termín porodu, ne početí. Pokud ovšem neřešíš otce :mrgreen:

:mrgreen: ne, jen mi to nějak hlava nebere :lol:

Mikamikela
Povídálka 16 příspěvků 06.06.19 09:18
@masinka9 píše:
@Mikamikela ale kolem 4tt se na gyndě pomocí utz nic nepozná, jedině z krve. A tu nepíšeš, takže to nemohli vidět, to je teprve zvýšená sliznice jako kolem ms. Hele, důležitý je termín porodu, ne početí. Pokud ovšem neřešíš otce :mrgreen:

:mrgreen: ne, jen mi to nějak hlava nebere :lol:

@masinka9 píše:

Ale ve své podstatě mas samosrejme pravdu :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama