Tak co říkáte na takovéto chucpé? - očkovací kampaň

222
12.7.21 11:25

Tak co říkáte na takovéto chucpé?

Pořád si myslíte, jak je očkování proti covidu „super“? Kdyby to byla tak skvělá vakcína, tak se přece kvůli tomu nedělá nějaká soutěž o IPhone nebo tenisky.
https://www.irozhlas.cz/…07120630_onz
Přijde mi, že už ten idiot neví, jak ty lidi nalákat, tak vymýšlí takovýhle bullshity.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1746
12.7.21 11:31

Tak ono nejde samozrejme o to, jestli jsou vaciny „super“ nebo ne… :roll:…jde o to, ze mezi mladymi lidmi proste prirozene je ten zajem mensi, protoze covida obvykle prodelaji s minimalnimi priznaky, takze pro ne nepredstavuje vyraznejsi zdravitni riziko…tudiz ta motivaci k ockovani mezi mladymi je proste nizsi. A neni to vubec o kvalite vakcin…zpusob, jakym vlada laka na ockovani je samozrejme tristni :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32949
12.7.21 11:32
@Embý píše:
Pořád si myslíte, jak je očkování proti covidu „super“? Kdyby to byla tak skvělá vakcína, tak se přece kvůli tomu nedělá nějaká soutěž o IPhone nebo tenisky.
https://www.irozhlas.cz/…07120630_onz
Přijde mi, že už ten idiot neví, jak ty lidi nalákat, tak vymýšlí takovýhle bullshity.

Jenom klid :lol: Závodíme s časem, podzim se blíží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1419
12.7.21 11:37

Chtěla bych vidět člověk, který si řekne „hm sice jsem se očkovat nechtěl, ale kvůli těm teniskám tam zajdu“ :lol: :lol:
Mě osobně přijde tristní už to, že se otevírá očko centrum v nákupáku nebo na nádraží. O tom člověku, co si tam pro vakcínu přijde, nevědí absolutně nic (stran jeho zdrav. stavu), píchnou, nechají ho 15 minut sedět v čekárně a neshledanou. No ono vlastně, ne že by to v těch masových očko centrech bylo jiné :nevim: Opravdu je to jen jeden velký byznys, zdraví občanů je až někde na chvostu :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
599
12.7.21 11:39

Naprostá trapárna. Snad jen blbec se půjde očkovat jen proto, co kdyby náhodou vyhrál tenisky. Jestli se někdy půjdu očkovat, tak jen kvůli zdraví. Navíc vakcína vydrží snad jen půl roku. Nemám v ní vůbec důvěru. A nějaké případné tenisky mě fakt nepřesvědčí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10886
12.7.21 11:39

@vedma007 jen otázka, co o tobě ví doktor v očkovacím centru? Jen to, co mu ty sama řekneš :nevim: je to prašť jako uhoď a pokud to má lidem umožnit rychlejší proočkování a ochranu zdraví, tak co je na tom špatného?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2709
12.7.21 11:42
@Bábrdl píše:
Jenom klid :lol: Závodíme s časem, podzim se blíží.

Přesně tak, volby na krku, musíme mít kvůli PR tu nejvyšší proočkovanost na světě… Co na tom, že výrazně logičtějším a efektivnějším krokem by bylo doočkování a přeočkování rizikové skupiny, abychom zabránili dalším zbytečným úmrtím. Tak nějak jsem doufala, že na druhý pokus už se to snad podaří a ono to opět vypadá beznadějně. Ale tak hlavně, že budeme mít proočkovanou kategorii 12+. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
596
12.7.21 11:42

To není chucpe, jen zcela pragmaticky účel světí prostředky. Potřebujou naočkovat co nejvíc lidí, co nejvíc mladých, tak k tomu prostě přihoděj nějakou motivaci, no… I v zahraničí se to děje. V porovnání s ostatními covid-přehmaty mi tohle přijde spíš úsměvné.
Já bych to využila, kdybych už nebyla naočkovaná. Ne kvůli botám, ale kvůli tomu, že se nemusím nikde registrovat, čekat na kódy atd. Prostě přijdu, píchnou a jdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22591
12.7.21 11:44

By mi zajímalo, který retard tam půjde kvůli nějaké věci :D tak buď se jdu očkovat, protoze chci, nebo sem přesvědčen, že je to blbost a nepůjdu tam ani za zlaté prase :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.7.21 11:46

A co by v tom prosím vás bylo? Čip kterým vás budou sledovat nebo nějaká smrtelná nemoc?:DD Jako dítě jste dostala hexavakcinu a nic se neřešilo to jen dnes je internet a média vydělávají na lidech jako jste vy.. já osobně ještě nějaký čas počkám moc to nesleduji a vůbec to neřeším v dennodenním životě, když jdu do obchodu dám roušku a neprotestuji.. ale vím že těch očkování je více a kovid stále nějak mutuje takže si počkám na tu správnou a nechám se očkovat i když mám 19let…a to že lákají lidi v tom nevidím nic špatného asi není úplně v pohodě když umírá větší počet lidi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33003
12.7.21 11:53

Podlézají mladším ročníkům, které se druží na různých techno a jiných párty a pochybuju, že se pravidelně testují. Jestli je tím přemluví a bude to znamenat, že náš prvňáček nebude vyučován distančně, čert to vem. Motivaci k očkování nabízejí i jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4538
12.7.21 11:54
@Informace02 píše:
A co by v tom prosím vás bylo? Čip kterým vás budou sledovat nebo nějaká smrtelná nemoc?:DD Jako dítě jste dostala hexavakcinu a nic se neřešilo to jen dnes je internet a média vydělávají na lidech jako jste vy.. já osobně ještě nějaký čas počkám moc to nesleduji a vůbec to neřeším v dennodenním životě, když jdu do obchodu dám roušku a neprotestuji.. ale vím že těch očkování je více a kovid stále nějak mutuje takže si počkám na tu správnou a nechám se očkovat i když mám 19let…a to že lákají lidi v tom nevidím nic špatného asi není úplně v pohodě když umírá větší počet lidi..

Hexavakcína asi nevznikla takhle za pochodu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30891
12.7.21 11:55

Asi tak
Na otevření očkovacího centra bez registrace čekala ráno v nákupním centru Chodov skoro stovka lidí. Pro některé je to jednodušší, jiní chtějí výhry. Fronta činí zatím cca 20 metrů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.7.21 11:57

@Julča001 a právě proto si nějaký čas počkám a přenechám to testovacím „opičkám“ pardóón :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
905
12.7.21 11:57
@Kriss Tina píše:
By mi zajímalo, který retard tam půjde kvůli nějaké věci :D tak buď se jdu očkovat, protoze chci, nebo sem přesvědčen, že je to blbost a nepůjdu tam ani za zlaté prase :nevim:

Tak třeba někdo se očkovat chce, tak tam jde se oočkovat a tu věc bere jako příjemný bonus. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat