tak jak to už herdek podpořit?něco co vám pomohlo?vitamín?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 22.02.09 19:11
tak jak to už herdek podpořit?něco co vám pomohlo?vitamín?

lchci se zeptat, co vám pomohlo k miminku, v dubnu mě čeká IVF takže chci v březnu tělo nastartovat, máte něco osvědčeného? vitamínky? bylinky? opravdu cokoliv

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Elisa29
Povídálka 40 příspěvků 22.02.09 19:23

Ahoj,
asi klasicky Babyplan, listovka…ale osobně si myslím, že za měsíc toho moc nedoženeš. Na obnovu vajíček (i spermijek) je třeba 3 měsíců (vlastní zkušenost). Hodně štěstí při IVF - spoustě holek to na 1 pokus vyjde :wink:

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 22.02.09 19:25

Kyselina listová, kontryhelový čaj na pročištění a vitamíny pro těhotné (mamavit, calibrum babyplan) a dál nevim :lol: . A parnerovi doporučuji místo nošení slipů nějaké volnější prádlo :lol: :oops:

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 22.02.09 19:29

trenky uz nosi, i kdyz nerad, vitaminama se taky cpe, tak jsem si rikala, ze bych i ja mela,, jinak listovky jsem uz za tu dobu snedla asi metrak :lol:

oliii
Kelišová 6145 příspěvků 2 inzeráty 22.02.09 19:34

Tak já se rozhodla baštit s manžou zinek a selen když je mu to pomohlo k lepšímu spermiogramu tak třeba i já pak budu mít lepší vajucha jesti teda nějaké ještě budu mít :wink:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 22.02.09 19:35

Tak u nás vyfasoval drahý trencle, dokonce si na ně i zvykl a otěhotněla jsem přibližně pár dnů předtím, než jsem začala pít kontryhelový čaj a cpát do drahého selen a zinek. Takže vlastně radou nepřispěju :roll: :lol:

Ale myslím, že nějakýma těma vitamínkama, listovkou a zdravou stravou rozhodně nic nezkazíš. Držím pulce :wink:

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.09 19:39

Já můžu doporučit Calibrum babyplan, kontryhelový čajík a taky VZ směs (čaj)
 http://www.brisko.cz/…/article.ASP?…

Loudalka
Kelišová 5648 příspěvků 22.02.09 20:57

ahoj na mimi jsem cekala 2 roky a byl mi doporucen krome listovky i vit. E. Hodne stesti u IVF :-).Urcite to vyjde.Ja se jednoho vecera pripila,rano premyslela,zda-li k necemu doslo.Na nohy nahoru nebyl cas ani chut a vyslo to.Tak snad nepremyslet nad tim a uzivat si zivota (vylety apod.) na odreagovani.Drzim pesticky :-)

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47203 příspěvků 22.02.09 22:08

My jsme praktikovali vše,bylinky atd.. ještě mi doktor řekl že je dobré když se chlap jen sprchuje,hlavně před sexem vlažnou vodou že teplá voda spermie spomaluje. :wink:

Katty
Kecalka 266 příspěvků 23.02.09 17:13
vitamínky

Po skoro ročním snažení mi došla trpělivost a vnutila maželovi vitamín E.Vyšlo na první pokus.Podruhé to vyšlo taky hned po Éčku.Potřetí jsme na to zase tak nespěchali,ale uběhl skoro rok a tak jsem vyhrabala náš „oblíbený“ vitamín E.A bylo to hned.Naši kluci by se mohli jmenovat Emilek a Edynek :D . Katty

Dadus
Nováček 3 příspěvky 24.02.09 08:48

Ahoj, manžel teď začal brát selen a zinek, já piji první měsíc kontryhelový čaj a taky jsem začala brát Vitatonic a Fytotonic. Bylo mi to doporučeno, prý tyto dva vitaminové nápoje dokáží hotové zázraky a podle počtu těhulí na tom něco bude. Sice jsem skeptik, ale za zkošku nic nedám :D .

beruska7
Kecalka 369 příspěvků 24.02.09 10:54

Dadus, prosím, můžeš mi poslat nějaký odkaz na Vitanic a Fytotonic? Moc jsem o tom nenašla - popř. kde to můžu objednat?

Dadus
Nováček 3 příspěvky 24.02.09 11:04

Mrkni na www.missiva.cz, tam se dočteš o produktech, ale objednávat takhle nejde. Kdybys měla někdy zájem, stačí poslat adresu, pošlu Ti to domů na dobírku, jsem totiž zaregistrovaná. Já beru Vitatonic 2× denně, Fytotonic taky a manža Vitatonic 1× denně. Celkem to leze do peněz, jedno balení totiž stojí 468,–Kč, ale říkám si, že IVF stojí mnohonásobně víc a já už mám bohužel vyčerpané všechny hrazené pokusy, tak zkouším co se dá :roll:

sunset
Nováček 7 příspěvků 03.03.09 10:27

Ahoj holky,
tak ja nevim, snazime se uz pres 3/4 roku a porad nic. Ted jsem se zacinala radovat, zpozdeni asi 3 dny,ale test byl negativni a od rana mam takove bolesti bricha, ze to jiste dostanu…:-((.Uz nevim co zkusit…

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.09 20:04

Ahojky holky můžete mi prosím někdo poradit kdy se pije ten kontryhelový čaj , děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >