Tak jak to zatím jde?

Všichni kdo se snaží otěhotnět v roce 2019 jsou tu vítáni!

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kri.tr
Nováček 6 příspěvků 10.01.19 05:13
Tak jak to zatím jde?

Ahoj holky :P
Tak po tříměsíční přemýšlení a snění jsem se na silvestra pod řádnou dávkou alkoholu partnerovi přiznala, že už bych chtěla miminko. Takže započalo naše snažení! Věřím, že nejsem jediná kdo by rád v tomto roce otěhotněl a budu ráda když se k nám připojí i snažilky z loňska :* :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
lee86
Povídálka 22 příspěvků 10.01.19 11:10
Přidávám se

Ahoj, už mám doma jednoho skoro 5-ti letého raubíře a nastal čas na sourozence :lol: tak se k vám ráda přidám 8) a zjistim nějaký nový zaručený rady pro brzké otěhotnětí :palec: :potlesk:

kri.tr
Nováček 6 příspěvků 10.01.19 21:22

@lee86 Taky bych potřebovala nějaké osvědčené tipy co pomáhá. Napadly mě vitamíny z lékárny, třeba od GS mimistar forte, ale aby to nebyly jsem vyhozený 300 :think: :think: Četla jsem, že po vysazení HA je potřeba doplnit vitamíny a tak dál tak by mě zajímal i Váš názor. Jsem mladá a dítě ještě nemám ani žádná moje kamarádka a když jsem oznamovala na gyndě, že se snažíme o mimi nic mi k tomu sestřička neřekla :roll: Zním asi najivně, ale čekala jsem třeba, že mi řekne co jíst nebo udělat aby HA co nejdříve odezněla a ono nic :nevim: Proto jsem založila tuhle skupinu aby mi někdo poradil a pomohl :potlesk: a nejen mě budu ráda když se tu všechny ( až nás tu bude víc) budeme podporovat a pomáhat si :P :P

lee86
Povídálka 22 příspěvků 10.01.19 21:29

@kri.tr před prvním otěhotněním jsem brala jen kyselinu listovou,pak mi dr zjistil že mi nedozravaji vajíčka dostala jsem nějaký prášky a než jsem je dobrala,byla jsem těhu. A vlastně mi ještě doporučil nějaký prášek, který se rozpoustel ve vodě, ale jak se to jmenovalo,už nevím :nevim:

kri.tr
Nováček 6 příspěvků 10.01.19 21:35

@lee86 o kyselině listové jsem taky už slyšela někdo ji bere i během těhotenství :)

lee86
Povídálka 22 příspěvků 10.01.19 22:26

@kri.tr jojo doporučujou to,taky jsem brala během těhu

Sisinka1990
Kecalka 185 příspěvků 11.01.19 10:06

Holky já se picnu, chtěli jsme po revizi poslechnout rady doktorky, jenže manžel si zlomil ruku a při oslavě návratu z nemocnice jsme se nějak zapomněli. Menstruaci se má dostavit v pondělí a mám smíšené pocity. Hlavně se dost bojím.. A už vůbec nevím, jak to případně vysvětlím doktorce :nevim: :nevim: :lol:

kri.tr
Nováček 6 příspěvků 11.01.19 10:10

@Sisinka1990 Jej :think: no tak to pak hned napiš :hug:

Sisinka1990
Kecalka 185 příspěvků 11.01.19 10:18

Jinak já jsem na podporu pila kontryhelový čaj a beru Femibion. Teď už s tím nic neudělám, 1MS po revizi jsem měla, takže vím, že tělo funguje, tak nezbývá než mu věřit, že jestli to náhodou vyšlo, že to zvládne :kytka:

kri.tr
Nováček 6 příspěvků 11.01.19 10:25

@Sisinka1990 Já jsem sama o sobě hrozně paranoidní a bojím se, že až budu těhotná tak že taky budu muset podstoupit revizi nebo se dítě narodí vážně postižené :zed: Jak jsi to zvládla? :think: :think:

Sisinka1990
Kecalka 185 příspěvků 11.01.19 11:00

@kri.tr přiznám se, že před těhotenstvím jsem ani nevěděla o zamlklém těhu a pozitivní test a žádné krvácení pro mě znamenalo, že je to v pořádku. Pak to byla studená sprcha. Jenže šlo o afetální plodové vejce - takže v podstatě se vyvíjeli jen plodové obaly. Smířila jsem se s tím poměrně rychle. Jen teď mám asi větší strach. Ztráta těhotenství v I.trimestru je opravdu hodně častá a myslím, že je opravdu dobré počkat s oznamováním po 12.týdnu…

kri.tr
Nováček 6 příspěvků 11.01.19 11:05

@Sisinka1990 To je nejlepší počkat až skončí třetí měsíc.

Sisinka1990
Kecalka 185 příspěvků 13.01.19 14:19

Tak jsem to dostala ,trochu úleva a taky zklamání :wink: ale jedem dál :wink:

bezinka.11
Stálice 73 příspěvků 13.01.19 22:29

Ahoj holky, my se snažíme už od 2015, tak třeba se nám letos zadaří :-). Co se týče doporučení, pak všude doporučují kyselinu listovou. Pak jsem četla, že hodně pomáhá Gynex , ale sama nemám vyzkoušeno. Za mě můžu doporučit vyzkoušet tradiční čínskou medicínu. Já jsem tam sice byla kvůli zánětům, ale zbavilo mě to nejen zánětů, ale i bolestivé menstruce (kde gynekologové tvrdili, že s tím nejde nic dělat). Držím všem palce, ať je cesta k miminku co nejkratší, ale hlavně v pohodě.

martina289
Povídálka 41 příspěvků 26.01.19 20:12

Pěkný večer,
S manželem jsme se dohodli, že doberu poslední balení HA a jdeme do toho :-) Nejraději bych přestala brát hned, ale po miminko toužím už tak 5 let, tak dva měsíce vydržím. A pak se snad brzy zadaří :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině
Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny