Tak je to mimoděložní :-(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dalmatinka 123
Hvězda diskuse 48551 příspěvků 08.09.11 13:51
tak je to mimoděložní:-(

Ahojky.
V sobotu jsem zjistila že jsem těhotná a lehce sem špinila takže návštěva pohotovosti.
V děloze nic nebylo vidět,odhadované těhotenství 3+4 hcg 190jednotek Špinění ustalo.Dnes kontrola 4tt.Od soboty stouplo hcg na 1980jednotek,ale děloha prázdná a právě mi volal dr že si myslí že jde o mimoděložní těhotenství a že ráno na lačno nejspíš laparoskopie.

Holky co myslíte?Myslíte že se ještě muže něco ukázat nebo je to hcg opravdu tak vysoké že už by musel dr něco vidět? Žádné bolesti nemám,vše je v pořádku ani nešpinim.¨
Jak proběhne laparoskopie?Bolí to?Pustí mě hned domů? :cry:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:
peluani
Extra třída :D 10553 příspěvků 08.09.11 13:57

Ahoj,hned jak jse si precetla nazev dizkuze tak jsem vedela ze si to ty :cry: Mrzi me to :hug:

5misa6
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.11 13:59

Mě dovezli den před Silvestrem s šílenýma bolestma,nevěděla jsem,že jsem těhu,mě plod prasknul ve vejcovodu.Po operaci mě tahaly stehy,ale jinak žádná bolest,až na to jak mi vytahovali cevku z břicha,na to nezapomenu nikdy.Já tam byly 3 dny.Neboj se,radši zavčasu než aby ti to prasklo.

Lama Lama
Hvězda diskuse 54381 příspěvků 08.09.11 14:00

Ve 4. týdu ještě nemusí být nic vidět, na druhou stranu při 2tis hCG už určitě ano. To počítáš od poslední MS? Ve 4. tt od PM téměř 2000 hCG je dost, zvůášť při mimoděložním těhotenství.

Šája
Hvězda diskuse 102678 příspěvků 08.09.11 14:01

kamčo, já nevím, ale zdá se mi hcg dost vysoké na mimoděložní :think: já myslím,že šance ještě je, vydrž do zítra, i když je to těžké, zítra budeš vědět víc a třeba už bude zítra něco vidět :hug: :hug: :hug: držím všechny palce co mám.

weruuunka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.11 14:01

http://www.novinky.cz/…razvuku.html
Já být tebou, tak počkám :hug:

5misa6
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.11 14:01

Museli mi vzít i vaječník.Mě to mrzí,ale uvidíš,pak otěhotníš jak já,a zase se na to budeš dívat jinak.Já to měla trochu složitější:-( vydrž to:-)

Hodaka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.11 14:02

Nerozumím tomu, ale je mi to moc líto :-( :hug:

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 08.09.11 14:02

kamčo - co si pamatuju, tak mě dr. říkal, že nad 1000 by mělo jít něco vidět, na druhou stranu, v tomto týdnu dr. málokdy něco vidí :think:
já měla mimoděložní zhruba ve stejném tt jako ty, k dr. jsem nestihla jít, rovnou v nemocnici krvácení do břicha - takže určitě je to lepší pohlídat. Určitě by ti ráno měli ještě udělat UTZ a kontrolní hcg, jak to vypadá - i když jeho hodnota je bych řekla spíše u mimoděložního kolísavá.

Mě tehdy vzali i vejcovod, pobyla jsem si v nemocnici týden, protože to bylo s tím krvácením do břicha. Držím palce.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23467 příspěvků 08.09.11 14:03

Zrovna včera jsem četla o nějaký holčině, co jí diagnostikovali mimoděložní a ona doktora překecala, aby ještě pár dní počkal a za pár dní už prcek na UTZ byl vidět. Zázraky se občas dějí.
Přeju ať to dopadne co nejlépe.

cherubínek
Kelišová 7257 příspěvků 08.09.11 14:04

Tak to hcg se mi taky opravdu zdá vysoké při mimoděložnim těku. Já bych ještě neházela flintu do žita :hug:

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 48551 příspěvků 08.09.11 14:04

MS MÁM TED ROZHÁZENOU A TAKY SEM LAJDÁK NIJAK EXTRA TO NESLEDUJU :oops: ,ale myslím si že podle posledního cklu sem to měla dostat 5-6 září.Takže ten 4 tt.Ještě mě napadly dvojčata,ale to by prý od soboty vyskočilo víc než na 2000hcg :roll:

weruuunka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.11 14:05
lleennttiillkkaa píše:
Zrovna včera jsem četla o nějaký holčině, co jí diagnostikovali mimoděložní a ona doktora překecala, aby ještě pár dní počkal a za pár dní už prcek na UTZ byl vidět. Zázraky se občas dějí.
Přeju ať to dopadne co nejlépe.

Dávala jsem sem odkaz.

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 48551 příspěvků 08.09.11 14:08

zítra tam mám být před 7 hodinou na kontrolu hcg a ultrazvuk a určitě se hned nenechám mordovat a radši tam budu jezdit každej den na kontrolu.No doufala sem že se ta laparka dělá rychle a že hned po ní pujdu domu :-?
Jinak mám pořád pocit že je vše o.k :nevim: .Nějak se mi tomu nechce věřit :cert: a díky.
Určitě se s toho nezhroutim když už mám Matyáška :wink:
Poprvé při potratu to bylo něco jiného

cherubínek
Kelišová 7257 příspěvků 08.09.11 14:08

No psala jsi 1980 na 4tt. to je i tak vysoká hladina. to by tak odpovídalo 6-7tt. tak třeba dvojčátka? :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek
Reklama