Tak jsem asi blázen - těhotenství nebo ne?

15
6.8.13 19:36

Tak jsem asi blázen... těhu nebo ne?

Ahoj…ráda bych se optala na Váš názor, přijdu si totiž už jak blázen… 14.6. mi začala menstruace a začala jsem brát HA ( přítel rozhodl, že druhé mimi ještě nebude, tak jsem se k tomu tedy dokopala a HA si nechala napsat.. ) brala jsem, ale hend 5. den a asi 12 den jsem pilulku zapomněla, po celou dobu jsem špinila ( což jak jsem zjistila je u HA Nelya celkem běžné… ) vzhledem k tomu, že sem brala HA, tak si přítel už pozor nedával… dne 22.6. a 28.6 dosšlo tedy k pohlavním stykům. Ha jsem brala dál, 10. 7. v pohodě MS, trvali cca 5 dní, v pohodě… HA beru dál, někdy v polovině července jsem na sobě začala pociťovat změny, hrozná únava, pálila mě žáha po každém jídle, hrozně mi natekla prsa a bolela mě, pořád mě bolí v podbřišku, při námaze nebo nedej bože při poskočení hrozné křeče, chodím častěji na záchod, celkově se cítím jinak… od pohlavního styku je to cca 35 dní, MS bych měla dostat zítra - včera odpoledne jsem si dělala clear blue digital a negativní, předtím testy Dr max, lady, clear blue atd. atd, a všechny negativní… ( po pravdě jsem doufala, že by se třeba takhle neplánovaně zadařilo ) ale těhotná asi nebudu…co myslíte vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
6.8.13 19:40

A od toho 28.6. nebyl zadny sex? pokud ne, tak tehotna pravdepodobne nejsi, to uz by na testu bylo jasne videt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
6.8.13 19:44

Od 28. nebyl žádný sex, neb přítel 29. odjel na služební cestu a vrátí se mi až příští týden…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
6.8.13 19:57

@koule1
pokud bys mela v tu dobu ovulaci a otehotnela, tak uz bys byla dneska v nejakem 7.tt, to uz by testy musely byt jasne.
spis to tipuju na hormony zblbe z HA.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4961
6.8.13 19:58
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
6.8.13 20:12

Hele ty švindluješ (vynecháním pilulek), a těhotenství sis asi i vsugerovala. No jasně, možné je všechno ale jak už někdo psal, na testu by to muselo být jasné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28884
6.8.13 20:25

To je psychika. Snažíš si těhotenství vsugerovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
6.8.13 20:31

No taky sem si to myslela… njn… díky za názory, tak budu doufat, že se brzy dohodneme a přítel se umoudří a budeme se snažit o mimi… díky za názory holky.. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.8.13 07:54

Ten kdo miminko chce, si vsugerovává příznaky. Není to psychika ale,,chtíč"
:zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu