Tak jsem ji ve středu konečně oslovil!

152
15.5.21 15:11

Tak jsem ji ve středu konečně oslovil! ;-)

Přišel jsem za ní a zeptal jsem se, jestli by nešla na kávu, řekla, že má doma malou holku a že nikde nechodí a že přítelovi by se to moc nelíbilo. :-D Tak v pátek je svobodná a ve středu už má přítele, tomu se nedá věřit. A jo, byla v pohodě, žádná nepříjemná holka, jak tam ty minule.
Slyšel jsem, že holky mají rády, když se chlap snaží, tohle já moc nedělám, buď holka jde nebo nejde.

Myslíte, že má přítele? Na Facebooku má, že je nezadaná, spíš mi to řekla, že nemá zájem, to mi mohla říct na rovinu a ne si vymýšlet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9684
15.5.21 15:13

Tak gratuluji, že jsi se odhodlal. To, že nemá něco takovýho na FB neznamená že si to vymyslela. Ne každej si dává na FB každý uprdnuti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
15.5.21 15:19

Přesně tak, na fb nemám ani dlouholetý vztah. A proč to nepíšeš do jedné diskuze a zakládáš pokaždé jinou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5563
15.5.21 15:26

Nějaký nový román na pokračování :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
15.5.21 15:45

Já jsem to říkala klukům, se kt. jsem na kávu jít nechtěla. Přišlo mi to pro ne i pro mě příjemnější, než říkat. Ne nepůjdu nelíbíš se mi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8478
15.5.21 15:50

Vubec nechapu, ze si ty holky tak slapou po stesti! Krasne bydleni na ubytovne, kafe za 5,– z automatu a napsat sms s pozvanim muzes hned po vyplate, kdyz si (zasadove) dobijes kredit.
Ta dnesni mladez je nejaka zpovykana :think:.
Navic ta historka o romske prostitutce a pasakovi ma potencial otevrit kazdou konverzaci a prolomit eventualni komunikacni barieru.

Příspěvek upraven 15.05.21 v 15:52

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9684
15.5.21 15:52
@ontarova.stara píše:
Vubec nechapu, ze si ty holky tak slapou po stesti! Krasne bydleni na ubytovne, kafe za 5,– z automatu a napsat sms s pozvanim muzes hned po vyplate, kdyz si (zasadove) dobijes kredit.

A ještě mohla být jeho domina. No neber to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14087
15.5.21 16:39

Nebo chodi na emimino.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13172
15.5.21 17:35
@Zdeněk IV píše:
Přišel jsem za ní a zeptal jsem se, jestli by nešla na kávu, řekla, že má doma malou holku a že nikde nechodí a že přítelovi by se to moc nelíbilo. :-D Tak v pátek je svobodná a ve středu už má přítele, tomu se nedá věřit. A jo, byla v pohodě, žádná nepříjemná holka, jak tam ty minule.
Slyšel jsem, že holky mají rády, když se chlap snaží, tohle já moc nedělám, buď holka jde nebo nejde.Myslíte, že má přítele? Na Facebooku má, že je nezadaná, spíš mi to řekla, že nemá zájem, to mi mohla říct na rovinu a ne si vymýšlet.

Spíše je zarážející, že nám to píšeš až dnes!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8478
15.5.21 17:37
@JancaS84 píše:
A ještě mohla být jeho domina. No neber to.

Nebudu ti kecat, uz jsem nacata mu dat Ontarku :mrgreen:. Samozrejme za trest, pokud neodmaturuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1288
15.5.21 19:13

Nemyslím si, že si s přítelem a dcerou vymýšlí, ale také si myslím, že nejsi její typ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54124
16.5.21 07:37

To je radosti, že někoho oslovil. Až zasuneš, tak bude ohňostroj a šáňo na oslavu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13172
16.5.21 08:47
@Kelsey píše:
To je radosti, že někoho oslovil. Až zasuneš, tak bude ohňostroj a šáňo na oslavu?

Ohňostroj bude každopádně - to je to totiž náš mužský cíl - dosáhnout ohňostroje :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.5.21 14:08
@ontarova.stara píše:
Navic ta historka o romske prostitutce a pasakovi ma potencial otevrit kazdou konverzaci a prolomit eventualni komunikacni barieru.Příspěvek upraven 15.05.21 v 15:52

Bezne bych toto forum zde necetl, ale potom co jsem si poprskal monitor a nyni se malem u tohoto prispevku udusil, neda mi to se nepodivat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6829
3.6.21 01:31
@Sluncee píše:
Já jsem to říkala klukům, se kt. jsem na kávu jít nechtěla. Přišlo mi to pro ne i pro mě příjemnější, než říkat. Ne nepůjdu nelíbíš se mi…
:roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat