Tak jsem poprvé vyprala v Arielu z Německa

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5173
29.9.11 13:09

tak jsem poprvý vyprala v arielu z německa

Holky tak jsme přičuchla k českýmu arielu v těch gelový kapslých,byla sjem mic spokojená,prádlo hezky vonělo i bez aviváže :mrgreen: ,ale prostě jsem měla furt pocit ,že to není tak úplně ono. Tak sjem si přes MMB koupila gel ariel německa ,páč gelový kapsle jsem nikde nenašla a naprostá spokojenost,dala sjem bílé prádlo a zelenej gel ariel a na 40 stupnů nááádherně vypráno bez přidání jakýhokoliv odstraňovače skvrn. :dance: :dance: už nikdy nebudu prát v ničem jiným… Odkaz na paní přes kterou jsou to koupila vám sem nedám,páč už takhle to vypadá jako reklama …myšleno to jako reklama není. Jen mám radost,že jsem tak dobře a levně nakoupila a konečně mám prádlo vypraný tak jak jsem si představovala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
weruuunka
29.9.11 13:15

A napíšeš mi ten odkaz aspoň do zprávy. :oops: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
10048
29.9.11 13:18

Já jsem zase takto hrozně spokojená s Bonuxem- ted je akci v jednom hypru za 299, pradlo neskutecne voni, fakt dlouho- mela jsem strach, jsem zvykla na drazsi ariely, persily ale kupim znovu bonux. Reklama na nej je hrozna ale ja musim rict ze jsem nadsena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15319
29.9.11 13:19

Nebuď labuť a dej sem odkaz :kytka: , já chci taky. :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15924
29.9.11 13:20
Dice píše:
Já jsem zase takto hrozně spokojená s Bonuxem- ted je akci v jednom hypru za 299, pradlo neskutecne voni, fakt dlouho- mela jsem strach, jsem zvykla na drazsi ariely, persily ale kupim znovu bonux. Reklama na nej je hrozna ale ja musim rict ze jsem nadsena.

souhlas,reklama je hrůza :mrgreen: ale mamina mi teď na zkoušku odsypala a musím říct že je srovnatekný i s o hodně dražšími :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5173
29.9.11 13:20
Dice píše:

já takhle jeden čas přičichla k rexu,ale po čase jsme od něj utekla. ten ariel je za stejnou cenu :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2087
29.9.11 13:21

Mám opačnou zkušenost. Kamarád co pracoval v německu nám vozil Ariel i Persil gel, vycházelo to tam levněji. Ale hrůza, prádlo nevyprané, nebyla jsem vůbec spokojená, takže už jsem to pak nechtěla.
Nyní používám Persil prášek, Persil gel sensitive na mimi prádlo nebo třeba na bundy a jsem spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5173
29.9.11 13:22
Radunka píše:
Mám opačnou zkušenost. Kamarád co pracoval v německu nám vozil Ariel i Persil gel, vycházelo to tam levněji. Ale hrůza, prádlo nevyprané, nebyla jsem vůbec spokojená, takže už jsem to pak nechtěla.
Nyní používám Persil prášek, Persil gel sensitive na mimi prádlo nebo třeba na bundy a jsem spokojená.

fakt :think: tak to se divím ,mě fakt krásně vypral :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
teresa20
29.9.11 13:23

Já mám zas s německými prášky taky dobrou zkušenost, jsou mnohem kvalitnější než ty české, přitom jedna značka a mnohem lepší cena. Teď mám Persil a zrovna nedávno jsem kupovala Formil skoro zadarmo :-D

• Citovat
  • Nahlásit
marra
29.9.11 13:24

ja chci taky odkaz proííím :oops: :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
5173
29.9.11 13:24

německej persil :think: zkusím příště :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15319
29.9.11 13:25

Tak moje známá, co pracuje v Německu, si sem vozí z Německa snad všechno (akorát bydlí hrozně daleko od nás :-? :lol: ), prý se to nedá srovnat. :nevim:
Tipuju, že je to podobně jako s oblečením, stejné značky jsou u nás větší šunt než třeba v Británii, Francii, Německu.
I jídlo má u nás jiné složení, častěji obsahuje náhražky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
weruuunka
29.9.11 13:27

A já mám odkaz. :dance: :mrgreen: :mrgreen: Paní prodává i Persil, :palec: tak teď nevim co objednat, asi vyzkoušim oba dva. :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
2657
29.9.11 13:28

Manželův brácha nám vozí Ariel z Německa taky,používám ho už dobu a max. spokojenost.Vypere třeba bílý prádlo líp než ten náš :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5173
29.9.11 13:28
Nelisa píše:
Tak moje známá, co pracuje v Německu, si sem vozí z Německa snad všechno (akorát bydlí hrozně daleko od nás :-? :lol: ), prý se to nedá srovnat. :nevim:
Tipuju, že je to podobně jako s oblečením, stejné značky jsou u nás větší šunt než třeba v Británii, Francii, Německu.
I jídlo má u nás jiné složení, častěji obsahuje náhražky.

to nevím jak je to s jídlem,ale na německou drogérku jsem zatím slyšela jen chválu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat