Tak kde to jsme? Vztah

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.10.21 20:43

Tak kde to jsme? Vztah

Ahoj, seznámila jsem se s klukem (já 23, on 25), ale začalo to mezi námi jako kamarádi s vyhodama. Já se do nej zamilovala a chtěla jsem něco víc.. on, ze na vztah není ready..
tak jsem mu rekla, ze takhle nemůžu.. jen s nim spat, ze na to prdime.
Chvíli jsme nekomunikovali a najednou z nej vypadlo, jestli nechci byt jeho přítelkyně, ze nad tím přemýšlel..
Rekla jsem, ze tedy ano.. je to cca týden
Když ho chci třeba vidět, tak on sám od sebe mi nenapíše, kdy se uvidime.. píšu mu já. Dnes jsem se ho zeptala, jestli se uvidime zítra.. a on ze ano, tak jsem mu odpověděla, ze mi přijde, ze ho otravuju, ať mluví narovinu.. a on mi na to odepsal 8o 8o ze ho nestvu, ale ze na ten vztah není ready…

Kde to jsme!? Když mi psal, ze chce abych byla jeho přítelkyně. Já celou dobu jsem v domění, ze to tak je a on takhle..
přijde Vám tohle ok? Jsem docela smutná z toho

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4027
19.10.21 20:48

Najdi si někoho jiného, kdo bude ready

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.21 20:50
@Elishka1 píše:
Najdi si někoho jiného, kdo bude ready

ale proč když není ready, tak říká, ze mě chce jako svoji holku? Chce si udržet sex se mnou? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
4027
19.10.21 20:52
@Anonymní píše:
ale proč když není ready, tak říká, ze mě chce jako svoji holku? Chce si udržet sex se mnou? :nevim:

nechtěl o tebe přijít/myslel, že to nějak zvládne :nevim: očividně to nikam nevede, jdi dál

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7156
19.10.21 20:53

A opravdu je ti 23? 8o To už bys měla být dospělá holka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
122
19.10.21 20:58

Chce tě jen na sex, tak ti to nejspíš řekl, aby si tě udržel o něco déle a získal tak čas. Ukonči to s ním, akorát se budeš trápit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.21 20:58
@bigl píše:
A opravdu je ti 23? 8o To už bys měla být dospělá holka.

A to znamená, ze bych měla poznat, ze si se mnou hraje a jít dal? :)

• Citovat
  • Nahlásit
9370
19.10.21 21:01

Najdi si někoho, kdo bude chtít vztah se vším všudy a ne jen,,výhodu" pod záminkou vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11947
19.10.21 21:05

Není chvilu po rozchodu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22474
19.10.21 21:06
@Anonymní píše:
ale proč když není ready, tak říká, ze mě chce jako svoji holku? Chce si udržet sex se mnou? :nevim:

Ano, přesně tak. Potřeboval ti něco nakecat, abys mu zas dala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7156
19.10.21 21:09
@Anonymní píše:
A to znamená, ze bych měla poznat, ze si se mnou hraje a jít dal? :)

Když on mi psal, že chce, abych byla přítelkyněěěě, řekla jsem že tedy anooo a já jsem si myslela, že jsem přítelkyněěěě a zjišťujuuuu, že asi nejsem přítelkyněěěě, tak kde to jsmeeee, co si to jako dovolujeeee?? :zed: :roll: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.21 21:12
@JancaS84 píše:
Není chvilu po rozchodu?

Je sám od nového roku

• Citovat
  • Nahlásit
1450
19.10.21 21:13

Souhlas s @terien. Ber to tak, že máš body za postel a najdi si někoho, kdo bude psát tobě a ne naopak.
Úplně upřímně, já jsem asi stará škola, v životě jsem chlapovi nenapsala jako první, bylo to pro mě ponižující … Na co, chceš, tak se snaž. Nechceš, co se budu vnucovat?
A teď dostanu od všech emancipovaných žen :lol:. Je to jenom můj pocit, neberu to jako dogma a nutně správný postoj…. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5101
19.10.21 21:39
@Anonymní píše:
Ahoj, seznámila jsem se s klukem (já 23, on 25), ale začalo to mezi námi jako kamarádi s vyhodama. Já se do nej zamilovala a chtěla jsem něco víc.. on, ze na vztah není ready..
tak jsem mu rekla, ze takhle nemůžu.. jen s nim spat, ze na to prdime.
Chvíli jsme nekomunikovali a najednou z nej vypadlo, jestli nechci byt jeho přítelkyně, ze nad tím přemýšlel..
Rekla jsem, ze tedy ano.. je to cca týden
Když ho chci třeba vidět, tak on sám od sebe mi nenapíše, kdy se uvidime.. píšu mu já. Dnes jsem se ho zeptala, jestli se uvidime zítra.. a on ze ano, tak jsem mu odpověděla, ze mi přijde, ze ho otravuju, ať mluví narovinu.. a on mi na to odepsal 8o 8o ze ho nestvu, ale ze na ten vztah není ready…Kde to jsme!? Když mi psal, ze chce abych byla jeho přítelkyně. Já celou dobu jsem v domění, ze to tak je a on takhle..
přijde Vám tohle ok? Jsem docela smutná z toho

Jsi mladá na to, abys takhle ztrácela čas. Vyprdni se na něj, tohle nikam nepovede. Do postele dobrý, ale evidentně tě zas tak moc nežere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
19.10.21 21:48

Nešpekuluj a buď ráda, že máš chlapa…Když dáš na rady místních rozumprdek, tak budeš akorát sama, jako kůl v plotě, jako jsou ony…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat